איוב

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
"כשראיתי אותו לראשונה ראיתי אדם קטרן."
~ שבתאי צבי על איוב
"הוא היחיד שהבין שאני סדיסט"
~ אלוהים על איוב


Thumbnail.jpg יש לשכתב ערך זה
הסיבה לכך היא: צורך מידי בהארכה ובעריכה. אבל בכל אופן, הערך הוא חסר ערך עבור איןציקלופדיה. אתם מוזמנים לסייע ולתקן את הבעיות בדף זה, אך אנא אל תורידו את ההודעה כל עוד לא תוקן הדף. אם אתם סבורים כי אין בדף בעיה, ניתן לציין זאת בדף השיחה שלו. יש כאלו שאפילו יקראו את מה שכתבתם.

איוב הוא פושע מפוסם שהתפרסם בזכות תלאות רבות שעבר בחייו עקב ריב ממושך עם השטן. איוב ידוע כבכיין וקרצייה שהתבכיין לחבריו בלדד השוחי אליפז התימני(מנהיג העדה התימנית) וצופר.

ילדותו

איוב נולד בתקופת האבן, קצת לפני יוון העתיקה. כבר בילדותו הראה כישרונות רבים, ביניהם: 1. רצון עז וחסר הסבר לסבל. 2. אמונה חסרת טעם בה'. 3. לשוחח עם קישואים.

כאשר היה תינוק למד קללות קשות, אשר אפילו השטן פחד להשתמש בהן. הקללות היו כה קשות, שהיום הן לא קללות, אלא רק גיבוב מילים. המילים שאמר בתקופת ינקותו היו "יא משתין בקיר". כשדיבר עם אמו [אמו מולידתו], במקום לקרוא לה אימא אמר תמיד "פילגש!".

פשעיו וחייו הבוגרים

כשהתבגר פתח להקת רוק-מטאל-פאנק-קלאסית, שלה קרא "קישואים". הלהקה שלו הצליחה הצלחה מסחררת, והוא הופיע במקומות הנחשבים ביותר כמו "הפאב של ברני" ואפילו הופיע בתפקיד אורח באחד מהפרקים בדורה, באותו פרק לימדו כיצד לחתוך את הוורידים ביתר יעילות.

לאחר מספר שנים חזר בסימן קריאה והצטרף לכת השטן. לאחר מכן החליט שכת השטן היא לא בשבילו, וחזר בשאלה, ואז בתשובה. ה' והשטן רבו במי מהם הוא מאמין והגיעו למסקנה שיש לבחון אותו.

עונשי איוב

ה' והשטן החליטו שהדרך ההגיונית והנחמדה ביותר לבחון את איוב, היא להרוג את כל מי שהוא מכיר ולאמלל את חייו ככל הניתן. לאחר שקרובי משפחתו מתו, פגש איוב את השטן. איוב שאל השטן למה הוא עשה זאת, והשטן פשוט ענה "PROBLEM?" והלך [לא לפני שהדביק את איוב בצרעת]. איוב, שעכשיו צרעה עקבה אחריו לכל מקום שהלך, כעס על ה' ועל השטן, על שהפסיד את ארוחת הבוקר. איוב החליט להתאבד, ולהוריש את כל אשר היה לו [צמרור ננסי] לאנשים נזקקים [שאכלו את הצמרור בשנייה שלאחר מותו של איוב].