איןמינים:ג'ינג'י

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Ronaldinio.JPG הערה:ערך זה עוסק בנושא מגעיל ודוחה! מגעיל! זה מה שהערך הזה!

לידיעתכם, לא תוכלו

  • לאכול,
  • לשתות,
  • לישון,
  • להתאהב,
  • לעצום עיניים,
  • לנשום,

בתוך 24 שעות מקריאתו.

כמו כן, מומלץ לקחת כדור נגד בחילות במינון כפול לפני קריאתו.

אם אתם מקיאים, תפנו לאלוהים. ממש לא מומלץ לקרוא את הערך. תעברו לערך אחר אם אתם רוצים להישאר בחיים.


לא לילדים
אזהרה!

התוכן בערך "ג'ינג'י" לא מתאים לילדים!
ילדים יקרים, אנא הפסיקו לעשות ביד והסתירו את עיניכם. אין לצעוק בזמן הקריאה קולות כמו: אוואוואווו, זה עוושה לי את זה, אהאה יווותר חזק!


Toxic2.png ערך זה שיך לאימפרית הרשע
ערך זה הוא מרושע ושייך לאימפריית הרשע,איןציקלופדיה אינה אחריית לנזקים שיגרמו מקריאת ערך זה.
"איכס ג'ינג'ים"
~ שבתאי צבי על ג'ינג'ים
"אל תאכלו לי את הנשמה בבקשה!"
~ קורבן על ג'ינג'ים


Attention niels epting 01.png אזהרה!
ערך זה עלול להגעיל אתכם, להפחיד אתכם ואפילו לגרום לגדילת קרני חבשושים מתום קריאת הערך.הג'ינג'ים הם יצורים מחליאים ומעוותים אשר נולדו על ידי השטן, כדי להשתלט על העולם. הג'ינג'ים הם המפלצות הכי מסוכנות ומפחידות אשר קיימות בעולם. אלפי קורבנות נאכלים יום יום על ידי ג'ינג'ים חסרי נשמה! מחקרים רבים נכתבו על הג'ינג'ים אך כל המחקרים האלה עלו רבות, מאות אנשים נטבחו ונרצחו על ידי ג'ינג'ים כדי להשלים אותם וכאן אני אחלוק איתכם את המחקרים הנדירים והסודיים האלה שמצאתי וחלקתי אתכם.

למה צבע שערם אדום?

זוהי שאלה שנשאלת הרבה פעמים. יש הרבה תשובות הגיוניות לכך כמו: "צבע הדם, צבע הרשע". אך התשובה הנפוצה ביותר היא צבע להבות הגיהינום בגלל שהג'ינג'ים הם הבנים של השטן שגזל מהם את צבע שערם והפך אותו לאדום כדי שאנשים יזהו אותם, יפחדו, ואפילו יגעלו. רבים אומרים שצבע שערם הוא זה שמעניק להם את כוחם לשאוב נשמות של בני אדם, ויש כאלה שאומרים שחלק מהג'ינג'ים צבעו את שערם כדי להיטמע באוכלוסייה וכך להשתלט על העולם. יש אנשים שצובעים את שערם לג'ינג'י כי הם חושבים שהם יקבלו את אותו הכוח, אך זה פשוט דבר מפגר והוא לא פועל בכלל, דבר זה אפילו מסוכן ועלול להכעיס את השטן ולשאוב את נשמתכם אם תנסו (אל תנסו את זה בבית).

אכן תמונות קשות

נמשים

הנמשים הם בעצם נקודות קטנות על לחייהם שגורמות להם רגישות לשמש בדיוק כמו ערפדים צמאי דם! יש הרבה הסברים מדעים לנמשים כמו נשיקות מהשטן או כוויות מהלהבות בגיהינום. קשה מאד לחקור את התופעה הזאת אך כנראה שזה משתנה מג'ינג'י לג'ינג'י. עוד סיבה להמצאות הנמשים על ג'ינג'ים היא שהשטן יוכל למצוא את הג'ינג'ים שצבעו את צבע שערם, ויעניש כאלה שניסו להתחמק ממנו, או שיעקוב אחריי ג'ינג'ים שמנסים להיטמע באוכלוסין. לא ידוע על מקור כוח חבוי בנמשים אך יש סבירויות שהג'ינג'ים מתקשרים עם השטן/אחד עם השני דרך הנמשים שלהם.

עוד תאוריה שהצטברה במהלך השנים שהנמשים הם בעצם קוד סודי או סוג של צופן סודי שאיתו הם מתקשרים עם חייזרים/ג'ינג'ים אחרים אך לפי התאוריה הזאת זה דווקא מחליש את הג'ינג'ים ללא נמשים, אך בינתיים היא רק בגדר התאוריה ומחקרים רבים נערכים בזה הרגע כדי להוכיחה.

ג'ינג'ים ללא נמשים

תת-מין נדיר של ג'ינג'י - ג'ינג'י שנולד ללא נמשים, או כפי שמכונה בקרב האוכלוסייה, ג'ינג'י בלתי מנוצח! (מכיוון שכמעט בלתי אפשר להשמידו) הג'ינג'ים האלה הם המין הכי מסוכן של מפלצת אשר קיימת בעולם. זה קשה, מאד קשה להשמידם אך יש דרכים! (כרגע הן כל כך סודיות שאפילו לי אין רשות להגיע למידע מסווג שכזה [כנראה המידע נלקח על ידי הג'ינג'ים כדי שהממשלה לא תמצא אותו]). הממשלה מוסרת בתגובה : "אל דאגה, אנחנו נטפל בעניין בקרוב!".

ג'ינג'ים לא ג'ינג'ים

ישנו סוג אחר של ג'ינג'ים, המתאפיין בשיער ג'ינג'י-חום. הג'ינג'ים הללו יכולים להחישף לשמש ולהשתזף וצבע העיניים שלהם הוא חום, צבע הגבות נע בין חום לשחור. לרוב הג'ינג'ים מסוג זה יהפכו לבעלי שיער חום לגמרי כשיגדלו. ג'ינג'ים מסוג זה הם הזן שיחיד של ג'ינג'ים שאינו מסוכן ולמעשה יש לכבד אותם, כי כשהשטן בא להפוך אותם לג'ינג'ים, הם נלחמו בו אך כתוצאה מהקרב הממושך והקשה הם ניזוקו ונדבקו חלקית בג'ינג'יות. אך יש להזהר מג'ינג'ים כאלה בעלי עיניים בהירות, הם מנסים להראות כמו הג'ינג'ים לא ג'ינג'ים אך למעשה הם רק מתחזים מסוכנים!

למה השטן גרם להם להיות רגישים לשמש

אחת מהשאלות הנפוצות ביותר בחקר על הג'ינג'ים היא למה השטן נתן להם חולשה שכזאת כאשר יש להם כל כך הרבה חוזק. התשובה היא כדי שהג'ינג'ים לא ינסו לעשות מרד נגד השטן, מכיוון שהשטן יודע שהוא נתן להם כוח חזק הוא עשה ככה שהם יהיו חלשים מהשמש ויזכרו את המקום שממנו הם באו (הגיהינום) ומה יחכה להם שם אם לא יצייתו לו. הדבר הכי טוב לעשות ברגע שג'ינג'ים מתקיפים אתכם זה לדחוף אותם לשמש ואז הם יעלו באש ויהפכו לאבקה.

מה לעשות נגד ג'ינג'ים

אחת השאלות הידועות ביותר היא מה לעשות נגד היצורים הסופר חזקים והמפחידים האלה? הרי יש להם כל כך הרבה כוחות וקשר עם השטן! מה אני כבר יכול לעשות? אז זהו שהרבה! הנה כמה דרכי התגוננות נגד ג'ינג'ים אכזריים שואבי נשמות:

  • שימו לב - לברוח לא יעזור בהרבה, הם יתפסו אתכם מתישהו
  • זרקו עליהם שום (לא בטוח שזה יעבוד, אבל אם הם רגישים לשמש אולי הם גם רגישים לשום).
  • הדרך הכי טובה: תכינו מלכודת מיוחדת. תניחו קרם הגנה ושוקולד עם שניצל (הדברים האהובים על ג'ינג'ים) ותחכו... הג'ינג'ים יתפתו ותוך רגעים אחדים תמצאו חבורה של ג'ינג'ים בוחנים מקרוב את החפצים היקרים שזה הרגע מצאו. תפסו אותם לפני שישאבו לכם את הנשמה! (עדיף להשמיד ישר)
  • תכינו אותה מלכודת כמו זאת שמעליי רק שבמקום קרם הגנה ואוכל אהוב עליהם שימו קלטות של יהורם גאון! (עובד 100% בדוק!) זה יזרז את העבודה אם אין לכם זמן לחכות, הם יכולים להריח קלטות של יהורם גאון מקילומטרים.

ג'ינג'ים מזוייפים

כמו שידוע לכם, עולמנו מלא באנשים משוגעים/חולי נפש אך הזן הכי דפוק שיכול להיות הוא האלה שצובעים לצבע שיער ג'ינג'י/אדום. האנשים שצובעים את צבע שערם לאדום או ג'ינג'י הם בדרך כלל מורות (עברית או של"ח לרוב), מורות אלה הם בדרך כלל הזן האכזרי ביותר של מורות מכיוון שצבע שערן שונה בכוונה לאדום כדי להפחיד את התלמידים אפילו יותר (חוץ מהמראה החיצוני שלהם). חוץ מההפחדות מורות אלה גם חולות בראש וחושבות שהן מצחיקות. דוגמה לבדיחה של מורה לעברית:

" אם זקן זה בא בימים. אז גנב בא בלילות *צוחקת מהבדיחה של עצמה*"
~ המורה לעברית/של"ח צוחקת על קשישים מסכנים

מה מתחרז עם ג'ינג'ים?

אחד השאלות הקשות ביותר בעולם היא חיפוש לאחר החרוז של ג'ינג'ים. מילה זאת חופשה במשך שנים, אפילו רצו להכין מילה חדשה מבית האקדמיה ללשון רק כדי למצוא חרוז עם ג'ינג'ים... ניסו למצוא כל דבר אך מסתבר שכלום לא מתחרז עם ג'ינג'ים... לא חינג'ים לא בינג'ים לא דינג'ים ואפילו לא פינג'ים כי כל המילים האלה לא הגיוניות בכלל! לאחר שנים של השקעה בלימודי הג'ינג'ילוגיה גילו ששום דבר, אבל שום דבר, לא מתחרז עם ג'ינג'ים. התשובה העכשווית לשאלה מה מתחרז עם ג'ינג'ים היא: כלום!!!! כרגע רק פרופסורים יכולים לחפש תשובה לשאלה ולא משנה כמה תשלם לחנונים הם בחיים לא יצליחו לפתור חידה זאת למרות שחנון אחד כבר ניסה לאחר ששילמו לו מיליוני דולרים. התשובה של החנון הזה נקראה משפט פיתגורס. משפט פיתגורס הוא בעצם ה"כאילו" תשובה לשאלה מה מתחרז עם ג'ינג'ים למרות שגם זה לא התחרז עם ג'ינג'ים כי משפט פיתגורס וג'ינג'ים זה לא מתחרז.

ראו גם

קישורים חיצוניים