אינטרנט אקספלורר

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search


Hammer.jpg יש לשפר ערך זה
לערך "אינטרנט אקספלורר" אין יש עתיד, אבל עדיין צריך לשפר ולהפוך אותו לערך פטישי. אל תהיה מניאק, אם יש לך רעיון אתה מוזמן לכתוב אותו.


Xp.JPG ערך זה נכבש ע"י ™$☺$ Mi€®o$o₣ŧ $☺$
ערך זה שיך לMi€®o$o₣ŧ כל המעתיק של מילים ו/או אותיות ו/או סימני פיסוק צפוי לתביעה. לצפיה בו יש להתקין Windows עם WGA פעיל במחיר של אין סוף $ . לעוד ערכים שנכבשו באכזריות ע"י Mi€®o$o₣ŧ כאן
"הדפדפן הטוב ביותר להוריד דפדפנים אחרים"
~ שבתאי צבי על אינטרנט אקספלורר
"אני ראיתי אותו נולד ואני גם אראה אותו מת "
~ שמעון פרס על אינטרנט אקספלורר
"זה הדפדפן הכי טוב שיש!!!1111 מע קעילו עטה לע יודעא?!"
~ פרחה אינטרנטית שלא מבינה מהחיים שלה
"זה עובד מהר כמו טיל"
~ מהנדס טילים ביקום מקביל על איטרנט אקספלורר
"הוא גנב לי את השם!"
~ דורה החוקרת על אינטרנט אקספלורר
"סוף סוף היא לא מאשימה אותי"
~ חטפני השועל על דורה

רקע כללי[edit]

אינטרנט אקxפלוררר הוא דפדפן האינטרנט שפותח על ידי השטן במטרה לעקוב אחרי משתמשים אקראיים באינטרנט ולראות לכמה אתרי פורנו הם נכנסו. למרות שבמערכת ההפעלה ווינדוס 8 הוא מגיע עם אופציה של מגע, משתמשים רבים טוענים כי הדפדפן מקולל וגורם להם להדביק את עצמם עם דבק מגע לקיר ולהתאבד. הדפדפן מגיע באופן מובנה עם מערכת ההפעלה ווינדוס (הגרסא לדוסים בלבד) וניתן להסיר אותו באחת מהדרכים הבאות:

 1. לקפוץ מהחלון
 2. לעבור לצד האפל, לקנות מחשב של אפל ואז לבצע את פעולה מספר 1
 3. לגדל גרביל
 4. להתקין גוגל כרום
 5. אם פעולות מפסר 1,2,3 ו4 לא עבדו, למה שמספר 5 תעבוד?

נוחות שימוש[edit]

Image015.png

היסטוריה[edit]

כאמור, השטן והאויב המושבע שלו איזה מלאך אחד התערבו ביניהם מי יגרום יותר סבל למין האנושי. התוכנית של המלאך נכשלה מיד כשהרעיון העיקרי שלו היה שלום עולמי וכל מיני דברים היפים כאלה שאף אחד לא באמת רוצה לשמוע, ובכך גרם רק סבל לעצמו עד שהוא התאבד. לעומתו, השטן הארור פתח את רשימת התוכניות המאוד מאוד מאוד מאוד מאוד סודיות שלו וגילה שם מכתב מחברו לשעבר ביל גייטס שאמר:

למקרה הצורך, לפני רצח המוני ועדכוני מערכת כל 3 דקות, בבקשה תתקין את התוכנה הזאת כל מחשבי הווינדוס שאתה יכול למצוא. השטן ניצח בהתערבות וכיום המוניטין שלו אפילו השתפר(מה שמפתיע בהתחשב בעובדה שהוא לא קיים בכלל).

סרגלי כלים[edit]

סרגלים הכלים הם אולי הפיצ'ר(כן יש מילה כזאת) השימושי ביותר באינטרנט אקספלורר. סרגלי הכלים מאפשרים להעמיס על המחשב שלך כמה שיותר דברים עד שהוא יקרוס, או לחילופין לגרום לו להיתקע באופן מחשיד עד למצב שיתחיל להיווצר במשתמש רצון לעבור לאפל. סרגלי כלים יכולים להוסיף את עצמם ללא הרשאות המשתמש כשאר הוא מוריד תוכנות צד שלישי מיד שניה, ובמקרים כאלה מוצפנים בהם וירוסים רבים כל כך שאפילו לוירוסים יש וירוסים. באמצעות דלק טילים וחלבה אפשר לשרוף את המחשב ובכך לטבל את הטולברים, אך לפי משרד הבריאות של המועצה הפדגגוית לטיפול במזיקים וגרבילים בעירבון מוגבל ללא מס וללא מע"מ הפעולה עלולה לגרום לאחד מהתסמינים הבאים:

 1. שלשול
 2. הקאות
 3. רצון להתאבד
 4. רצון לקום לתחייה ואז להתאבד שוב
 5. איבוד כוח הרצון
 6. כאבי ראש
 7. הזיות בנוגע לגרבילים
 8. הפיכה לגרביל

הדפדפן כיום[edit]

כיום אף אחד לא משתמש בחרא הזה מלבד אנשים זקנים ובתי ספר, ואנשים זקנים בבתי ספר. כל אדם בכל חצי מוח (מלבד זומבים) עבר לדפדפן כרום, כמובן לאחר שהזריק לעצמו קצת כרום. חוץ מכל שאר חלאות האדם שמשתמשים בשועל אש ומטבלים אותו עם צ'ילי מתוק וחמאת שמנת חמוצה-מתוקה-מרירה. וכמובן יש החלאות ששומעים אופרה כל היום או הולכים לסאפרי, אבל אף אחד לא אוהב אותם.

ראו גם[edit]

קישורים חיצוניים[edit]