בארי סטיקמן

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
הללו את בארי סטיקמן!!! הללו!! שימו לב! ערך זה סוגד לבארי סטיקמן!

ערך זה סוגד לבארי סטיקמן!

הגעת לערך אשר סוגד לבארי סטיקמן, אל הסטיקמנים. -

ShabtayTzvi.JPG הערה: קדוש

ערך זה הינו ערך קדוש! נא לא-

בזמן קריאתו.
כמו כן, מומלץ לא לאכול שישליק במשך 24 שעות מתום קריאתו.


"הוא השמיד כבר חצי מהעם שלי!"
~ הזין הגדול על בארי סטיקמן


בארי סטיקמן רואה פורנו בזמן אמת

בארי סטיקמן הוא העומד בראש דת הסטיקמנים (סטיקמניזם) ונחשב לבעל כוח חזק יותר משל הזין הגדול ושבתאי צבי ביחד, אך הוא עדיין הרבה יותר חלש מצ'אק נוריס.

היווצרותו

בימים לאחר שכת השטן הושמדה, שבתאי צבי הפך להיות מאוד משועמם אז הוא החליט להיכנס לצָייר ולְצייר סטיקמן בשם בארי סטיקמן. לרוע מזלו, בארי סטיקמן יוצא משליטה במחשב וקם לתחייה, ואז מתחיל להשתמש באקדח האונס שלו על כל מיני אנשים שכאשר האקדח הזה פוגע בהם, הם הולכים לשכב איתו ואז הופכים לסטיקמנים ותומכי סטיקמניזם.

עלייתו לשלטון

בארי סטיקמן כבר יצר מעל ל-5 מיליון סטיקמנים והשיג עוד 3 מיליון פחדנים שהצטרפו לסטיקמניזם מרוב פחד מבארי סטיקמן והסכימו להפוך גם הם לסטיקמנים. לכן החליט בארי להקים את האימפריה הסטיקמנית, שהכילה כעת 8 מיליון סטיקמנים. האימפריה כבשה שטח נכבד באסיה וקראה לו "סטיקמניה". כל מי שניסה להיכנס לשטח או שגר בו בעבר הפך לסטיקמן (לאחר שנכנס ע"י מר עכבר), וכך כבר היו בסטיקמניזם ובאימפריה הסטיקמנית מעל ל-50 מיליון סטיקמנים.

מלחמת הסטיקמנים האזרחית

לבארי סטיקמן התחיל להימאס מכל החברות שמצטרפים לאימפריה שלו (שכעת כבר החילה יותר מ-750 מיליון סטיקמנים) כי הרבה מהם היו חילוניים מדי בשבילו. לכן הוא החליט לגרום למלחמת אזרחים בסטיקמניה (שכעת כבר הייתה כל אסיה, אירופה ורוב אפריקה). כל מי שדתי קיבל כוח רב מבארי ואז התחיל לאנוס את הכופרים. כל הדתיים קיבלו גם את היכולת ליצור שיבוטים של מר עכבר וברני כדי לאנוס את הכופרים. אך החילוניים נעשו מרדניים ולא קיבלו את זה בשתיקה. דבר זה הוביל למלחמת אזרחים עצומה בסטיקמניה, בזמן שבארי צפה באזרחיו הנלחמים בהנאה ואכל פופקורן.

לבסוף לבארי נמאס ממופע הבידור אז הוא החליט לסיים את המלחמה, שמתוכה יצאו כ-10 מיליון הרוגים, אבל בארי לא הכיר אותם אז לא ממש היה אכפת לו, במיוחד בגלל שמרוב המר עכברים שנוצרו היו כעת באימפריה ובדת קרוב למיליארד אנשים.

הסכמי השלום

שבתאי צבי מההתחלה הביע את תמיכתו בסטיקמן, אך תושביו היו מרדניים כלפי בארי. אך לבסוף שבתאי צבי חותם על הסכם שלום עם סטיקמן ומצטרף עם כל תושביו לאימפריה ולדת, ובכך יבשות אסיה, אירופה, אפריקה ודרום אמריקה מצטרפות כולם לבארי, וכעת האימפריה מכילה 2.5 מיליארד אנשים.

הקרב המתמשך מול הזין הגדול

סטיקמניה ורפובליקת כוחן נמצאות במלחמה מתמשכת בעקבות סכסוך נצחי בין סטיקמן לזין הגדול, שקרה בגלל שבארי סטיקמן זכה בתחת של ג. יפית והזין הגדול רק בזין שלה. בארי קינא בזין הגדול שקיבל פחות ג. יפית ממנו (כי למה שירצה מג. יפית?), ואז מתחיל להילחם נגד הזין הגדול.

מספר הכוחנים שנהרגו ע"י סטיקמנים מאז שהתחלת לקרוא ערך זה

35px-CounterZero.gif35px-CounterZero.gif35px-CounterZero.gif35px-Counter5.gif35px-Counter4.gif35px-Counter3.gif35px-Counter2.gifחולשות

החולשה היחידה הידועה של בארי סטיקמן כיום היא צ'אק נוריס, שיכול לפרק אותו לרסיסים בעזרת בעיטה מסובבת לפנים. למזלו של סטיקמן הם עדיין לא נפגשו.

מלבד זה, סטיקמן חסין ממרבית הדברים שיהרגו אדם רגיל:

  • להסתכל ישירות על ג. יפית
  • להקשיב לשיר שלם של ג'סטין ביבר
  • לפגוש את ברני
  • להכין שיעורי בית
  • לעבור ליד בני סלע מבלי להיאנס
  • להגיד תודה לבני גורן
  • לראות פרק של דורה
  • נקניקיית פימו מה״המבורגרי״