בי"ס תיכון

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Nurv.jpg ערך זה נשלט על ידי ארגון המורים,הסתדרות המורים ובני גורן
מומלץ מאוד:
  • לא לצחוק כאשר המורה מסתובב - יש לו עיניים בגב!
  • לא לצחוק\לגחך\להעביר פתקים בקריאת הערך - הוא את שלו כבר עשה!
  • לא להתפרץ לדברי חברך.
  • לא להיות שמח/מאושר או להביע כל רגש כל שהוא

כל מי שיעבור על אחד מהחוקים ישלח למשרדו של המנהל

פירוט

מקום שאליו נשלחים תולעים אנושיות מבחילות כשהן במצב "גולם במעגל". שם הם לומדים כיצד להיות עבדים של הממשל אותו ישרתו בעתיד, על מנת לסכל תוכניות של יצורים נבונים בהרבה מהם, שבאו להשתלט על עולמם ולשלוט בו ביד רמה. באותו המקום הנקרא בי"ס תיכון ראשם מנוקה לגמרי מכל הגיון ומוצף בעובדות ובחוקים טיפשיים, שלא רק שלא יועילו כנגד הפלישה, אלא גם, ימנעו בעדם לעצור אותה. בי"ס התיכון הוא מתקן עינויים שהוקם במיוחד בשביל נערים ונערות בגילאים 15-18 כדי להרוס את חייהם באופן מוחלט.

ראשית השעבוד

בי"ס התיכון החלה בתור מתיחה של 1 באפריל של יוליוס קיסר בשנת תרפפ"ו לפני הספירה. יוליוס רצה לשטות בצעירי עמו לעבוד אותו לנצח נצחים. משום כך, היה צורך במתקן שישעבד את עמו. רעיון המתיחה במקור הייתה לסיים את השעבוד עוד באותו היום בצעקת: "אחד באפריל" מפי כל העם, אך היום הזה מעולם לא הגיע.

מעורבותם של בלבאזור וסון גוקו בעניין

כאשר חזרו שני הגיבורים העתידיים במכונת הזמן אל יוליוס קיסר וניסו לשכנע אותו שלא לבטל את המתיחה, הוא בהתחלה פקפק בהם ובדעותיהם המגוכחות על שליטה ובקרה מוחלטת במין האנושי. לכן ביום ה-2 באפריל בשנת תרפפ"ו לפני הספירה קשר בלבאזור את יוליוס קיסר בעזרת מתקפת גפנים, בעוד שלאחר מכן סון גוקו השתמש עליו במתקפת קמע-מאה, בצורת מאה שרשראות בר-מצווה מוזהבות שחנקו אותו למוות. ביום שלמחרת הם הפיצו את השמועות על מותו של יוליוס קיסר בנסיבות לא ידועות והיסטוריוני רומא אישרו זאת. יש האומרים שהם עומדים בראש מערכת החינוך עד ימינו.

שר החינוך הראשון בארץ

כאשר החליטו בלבאזור וסון גוקו על ממשיך לדרכם הם זימנו את השטן שיקח אחריות על מערכת החינוך בארץ. השטן סירב להזמנה משום שהוא היה עסוק בעינוי נשמות תמימות. הגיבורים הבטיחו לו את הדרך האולטימטיבית לעינוי ילדים בארץ, כתיבת ספרי מתמטיקה ע"י שימוש בשם העט בני גורן. הוא קיבל את התפקיד ויזם את רעיון יצירת מתקני עינוי נוספים לילדים מתחת לגיל תיכון, אך, הרעיון נכשל בטענה שבתי הספר היסודיים והגנים הם מקומות בהם ההורים מתערבים בשגרת הלימודים של התלמיד יתר על מידה, ולכן מתקני העינוי ייחשפו במהירות. השפעתו של השטן על מערכת החינוך הייתה גדולה מכדי לתאר, וכיום הוא לובש צורות של מורים בצורה אקראית, כדי להמשיך ולהתערב בנעשה במערכת החינוך.

בתי הספר התיכונים בשאר העולם

הם דווקא סבבה. מלא כוסיות גרמניות ושבדיות בבתי הספר שיורדות לזכרים החרמנים ביותר, וגם לכאלו שאינם מוגדרים חרמנים. הופעות של זמרים ולהקות בלי תשלום בחצר בי"ס, מסעדות שמגישות מאכלי גורמה, ובריכה ופלזמות עם שידורים חיים של משחקי יורוליג, וקונסלות wii, xbox ו-ps3 בכל כיתה. כן, החיים טובים בכל מדינה שאינה ישראל.

בתי הספר התיכונים בארץ כיום

בתי הספר התיכונים בארץ כיום הם תוצאה של שילוב התוכניות המרושעות של חייזרים מכוכב מרתאזוקס, של השטן, של סון גוקו ובלבאזור, וכמובן, של רפורמות שנויות במחלוקת של שר החינוך השני שומציהו שמוצקוביץ'.התוכניות כוללות בין היתר כליאה בחדרים סגורים ומחניקים במשך שעות; התעללות פיזית בשיעורי ספורט ונסיונות שטיפת מוח חוזרים ונשנים בעזרת צוות המורים, המנהלים, ואפילו חלק מההורים של התלמידים בבתי הספר הללו. מטרתו של בי"ס התיכון היא לדכא את היחיד בעזרת פעולות שאמורות לגרום לתלמידים לחשוב כמו זומבים,וביניהן פעילויות "גיבוש" טיפשיות וחסרות מטרה בעת בי"ס ואחריו, ותוכיניות לימודים שמשתנות כל שני וחמישי על מנת לשגע את האמא של כל העולם ואשתו. החייזרים התערבו במערכת בתי הספר התיכונים בישראל בטענה שהם יהפכו את הסבל של התלמידים לטיפה יותר נסבל, אך, לא כך היה הדבר.החייזרים התחזו למורים ולמנהלים, ושטפו את מוחם של התלמידים, שהם כידוע דור העתיד של המידנה הזאת, על מנת שהם לא יהיו מוכנים להתקפה המתקרבת של החייזרים על מדינת ישראל, שכאמור יהווה בסיס להשתלטות החייזרים על העולם.