ביוטופים

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search

ציטוטים בנוגע לביוטופים

ביוטופ מצוי
"יכולת הקיום של צמח תלויה בהתאמות שלו לבית הגידול ולטרנדים החדשים,במידה וצמח לא מתאים (לובש חולצות טריקו עם נעלי סטפס) אז קיומו בסכנה."
~ אסי אין-שטיין על צמחים פופולאריים


"המטרה של הביוטופיזיציה היא בעצם היכרות תלמידים עם בתי גידול חדשים וכל זאת תוך כדי הכשלתם במקצוע."
~ מתוך הספר "מדריך למורה ביולוגיה מתחיל"


מושגי יסוד

 • בית גידול-המקום שבו מתחילים הסמים.
 • תת בית גידול-כמו בית גידול רק לסמים קלים בלבד.
 • צמחים-כל מה שירוק ואפשר לעשן.
 • בעלי חיים-כל מי שיש לו חיים ולא יושב בבית באמצע הלילה וכותב על ביוטופים.
 • פוטויסינתזה(FOTOYSYNTEZIS)-התהליך שמביא ילדים לעולם.
 • מערכת אקולוגית(MAAREHET ECOLOGIT)-הגדרה כללית למדי שאותה אי אפשר לפרט(גם כי אף אחד לא בטוח מה זה).

כיצד להצליח בביוטופ?

הדרך הכי בטוחה להצליח בביוטופ היא להעתיק מהתלמיד/ה הכי חכם בכתה,במידה ותהליך זה אינו מתאפשר יהיה עליכם להתאמץ ולעבוד קשה בשביל למצוא עוד תלמיד חכם בכיתת ביולוגיה, על-מנת להעתיק ממנו,במידה וגם זה לא עבד לא תיהיה לכם כל ברירה ,אלא לתפוס תלמיד פיזיקה,הם החננות הכי גדולים וסביר להניח שיודעים גם ביולוגיה. בשום פנים ואופן אין לערב כימיה,ברגע שתעשו את זה דעו כי אתם על הכוונת של המורה שלכם ששונא/ת כימיה ומקדש/ת את כל חייו/ה לביולוגיה בלבד. במידה וכל תלמידי פיזיקה (FIZIKA) בכנס ההארי פוטר העולמי לא תשאר כל ברירה ,אלא לשכב עם המורה או לעשות את העבודה לבד, אך אפשרות זו לא מומלצת, מכיוון שכל ניסיון לעשות את העבודה באופן עצמאי תוביל אותך לכישלון ,אלא אם אתה צ'אק נוריס(ראה ערך צ'אק נוריס). במידה והמורה שלכם נראה/ית כמו חיית המחמד שלכם ניתן לנסות לעשות את העבודה לבד.

דעת המורים על הביוטופ

"כעת אני יכולה להכשיל את התלמידים שלי בלי שום תירוצים כמו: חסר נימוק,או פרט יותר.

"בזכות תכנית הביוטופים אני כעת יכול לשכב עם התלמידות שלי בלי שהם יפנו להוריהם.

"אני כמנהלת מרגישה חופשיות אדירה,במיוחד בכיסי,כי כעת אני יכולה לפטר את כל הלבורנטיות,הרי אין בהן יותר צורך.

דעת התלמידים על הביוטופ

"כלבה!,למה היא הכשילה אותי???

"כעת אני יכולה לשכב עם המורה שלי בלי שהוא יספר להורים שלו שאיתם הוא גר."

"מאז הביוטופים אנו מרגישים חופשיים,במיוחד בזכות העובדה שפיטרו את הלבורנטית המטרידה."

העבודה בשטח

כל הסעיפים עד עכשיו התייחסו לעבודה הדו"ח,כעת נתייחס לעבודה בשטח (פילד וורק). יש כמה כללים שחשוב לזכור וליישם (ולייסם במידה והמורה ממשיך להציע ציון עובר תמורת לשחק לו בחזזית או לעשות איתו סמביוזה).

 1. אסור להאכיל את הצמחים,כבר קרו מקרים שתלמיד האכיל קקטוס בבננות והקקטוס הפסיק לאכול את מזונו שלו ובסופו של דבר מת מרעב.
 2. אסור בשום (שטח) פנים ואופן לעשן את הצמחים,כבר קרא שאחד התלמידים חשב בטעות שהוא דביבון-ים וטבע,זאת לאחר שירה בחברו לכיתה בטענה: "הוא גרביל,תמיד ידעתי את זה".בסופו של דבר התברר כי התלמיד שנורה אינו גרביל,אלא חציל (רעה ערך חציל),זאת לאחר שהחל לדמם טחינה.
 3. יש להצטייד במצלמה,מיקרוסקופ סורק אלקטורנים ואיזוטופ של היסודות חמצן וחנקן,כמו כן מומלץ להביא לבורנטית מתקפלת בתיק,את התיק יש לסגור עם נייר אלומניום על מנת לשמור על טריות הלבורנטית.
 4. במידה ונתקלתם ביצור קטן,עגול,עם טפרים,שיניים חדות ועיניים גדולות אדומות ומפחידות ניתן לבקש ממנו/ה עזרה,זו/ה המורה שלכם.
 5. במידה והמדריך שלכם כל הזמן קורץ אליכם ועושה פרצופים מוזרים לכיוונכם יש להצטייד ב-ג.יפית מצויה המשתייכת למשפחת המוטציים שמשתייכים לממלכת בעלי הריח.
 6. מומלץ לעמוד מאחורי הבנות שנראות טוב,על מנת שיהיה לכם על מה להסתכל בזמן שהמדריך מסביר כל מיני דברים משעממים,למען בטחונכם האישי מומלץ לא לשלוח ידיים.
 7. החוק האחרון והכי חשוב הוא: בשום אבל בשום פנים ואופן אל תנסו להאכיל כריש בגרעינים,זה לא עובד.

לסיכום

הביוטופים הם אמצעי הכשלה יעיל במיוחד שפועל על כל התלמידים ללא יוצא מן הכלל. השימוש בביוטופים עדיין מוגבל ולא מופנם בכל תיכוני הארץ מדענים ממשיכים לקוות כי האפקט של הביוטופיזציה(ביוטופיזיישן)ימשיך להתפשט עד שלא ישארו לו בגדים,כלומר עד שיופנם בכל בתי הספר.