בל דלפין

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
ShabtayTzvi.JPG הערה: קדוש

ערך זה הינו ערך קדוש! נא לא-

בזמן קריאתו.
כמו כן, מומלץ לא לאכול שישליק במשך 24 שעות מתום קריאתו.


המלכה בל דלפין
בל דלפין
בל דלפין מחזיקה קונדום
"סעמק אני חרמן עכשיו"
~ בנימין נתניהו על בל דלפין
"היא המלכה שלנו"
~ מיצי ביטון על בל דלפין
"אם היא הייתה גזע נחות, היא עדיין הייתה עליונה יותר מכולנו"
~ היטלר על בל דלפין

בל דלפין היא מלכת העולם, אשר מונתה לתפקידה על ידי כל האנשים בעולם, כי הם חרמנים אחושרמוטה. בל דלפין היא אישה מאוד מושכת, בעיקר לפדופילים, והיא עושה מעשים אשר לא עלו על הדעת של אף אחד אחר בעולם. כל הגברים חרמנים עליה על אף שמידת החזייה שלה קטנה. כפי שנאמר, בל דלפין שולטת בעולם מאז היום שנולדה, ובגיל 18, החליטה לחרמן גברים רבים בכל העולם, בעזרת סרטונים ותמונות סוטות במדיה החברתית.

משפחת של בל

מישפחת של בל מלאה בגילוי עריות ובבגידות לכן אני אקצר את העניין עם תרשים

אילן היוחסין של משפחת דלפין

בתמונה מתואר סיפור משפחת דלפין כך: סבא רבא פין התחתן עם דל הם עשו דונגה דונגה ונולדו זין ושלומית זין כשמו זיין את אמו ושולמית את פין לדל ולזין נולדה דלה שהיא וזין עשו דונגה דונגה ונולד בול לשולמית ופין נולד סוטה אשר הוא ואימו עשו דונגה דונגה ונולדה שלומית הכוסית אשר יום אחד הלכה הרחוב בעירום (כי פעם היה חייב) והוא ראה אותה עשה דונגה דונגה הוליד את בל זיין אותה והיא הולידה את פאי זיינה אותו הולידה את החרמנית הראשונה פאי זיין אותה ויצר את כל החרמניות שאנו מכירים ומזיינים

חייה של בל דלפין

בל דלפין נולדה בשנת 666 לספירה, ומיד גילתה את האל האמיתי - היא בעצמה. בל גילתה שיש בכוחה להשמיד את האנושות כולה, וכשגילתה על כך המלכה הנצחית אליזבת השנייה, היא אתגרה אותה לקרב ענקי, שהכריע את גורל הגלקסיה. בל ניצחה בקרב הזה, ונודעה בתור הדבר היחידי שכנראה יכל להביא למותה של המלכה אליזבת. בל מיד לקחה את כס המלכות על העולם, וציוותה על כל הגברים להשתחוות אליה. הגברים, שהיו נואשים וחרמנים, השתחוו אליה מידית, בתקווה שאחד מהם לא ירגיש מכוער ובודד יותר... השנים עברו, ואף אחד לא מצא את האחד שיפיל את בל דלפין, בעיקר משום שלא היה ולא יהיה אדם כזה, כי בל תישאר לנצח מלכתנו... עד היום בל שולטת בעזרת כוחה המיני בעולם, והיא לא מתכוונת ללכת, ממש כמו ביבי.

הSocial Media של בל דלפין

היוטיוב של בל דלפין
האינסטגרם של בל דלפין
הOnlyFans של בל דלפין