בני נוער

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Thumbnail.jpg יש לשכתב ערך זה
הסיבה לכך היא: לאור העובדה שכמעט כולם כאן בני נוער, יכול להיות יותר מצחיק. אבל בכל אופן, הערך הוא חסר ערך עבור איןציקלופדיה. אתם מוזמנים לסייע ולתקן את הבעיות בדף זה, אך אנא אל תורידו את ההודעה כל עוד לא תוקן הדף. אם אתם סבורים כי אין בדף בעיה, ניתן לציין זאת בדף השיחה שלו. יש כאלו שאפילו יקראו את מה שכתבתם.
כלי כתיבה


"עליהם אין ערך בויקיפדיה ועלינו יש"
~ מתבגרים על בני נוער


בני נוער הם ילדים מחוצ'קנים, שמנים, חרמנים עם גשר ובעיקר ערסים. ניתן לזהותם בעזרת האנגסט, שנאה עצמית, שימוש יתר בפסיקים והמילה "כאילו", וגם הצורך להשתייך איפשהו. כאשר הם לא מבזבזים את כל חייהם באינטרנט, הם נוטים לצאת לקניונים המקומיים. הם נקראים לעיתים קרובות הויקיפדיה של הגזע האנושי; רוצים להיות כמו מבוגרים, אבל הם כל כך מלאים בקונפליקטים ודרמה עד שזה כבר טעות לקחת אותם ברצינות.

בני נוער לוקחים את האחוזים הכי גבוהים בתפוז ולייבג'ורנל מבחינת היוזרים, ולעיתים קרובות משתמשים בX או ב_ בשם המשתמש שלהם כדי להפריד אותם משאר העדר, מה שבדרך כלל לא עובד מכיוון שככה במילא כולם עושים. על ידי דמוגרפיה נוחה, ניתן להסיק ש90% מכל בני הנוער הן, למעשה, ילדות בנות 16.

זה גם הוכחה דוקומנטרית ש98% מהמתבגרים עשתה סמים. אם אתה חלק מה2% שלא, שים את זה בחתימה שלך.

דינמיקה

פעמים רבות מתייחסת החברה, באופן טבעי ומובן, אל בני הנוער כאל עם נחות ועילג. בני נוער מעטים שלא הסכימו לקבל יחס זה, יצרו ארגונים בשם "תנועות נוער". תנועות הנוער הינן נושא שנוי במחלוקת בפני עצמו, ומטרתן, לכאורה, לחנך ולהתאים את הנוער המופרע והעילג לחברה התרבותית המודרנית. עם זאת, קיימת שנאה נוראית בין תנועת נוער אחת לאחרת. כך, למשל, טוענת תנועת "הצופים" שהיא נעלה מן תנועת "הנוער העובד והלומד". וויכוח זה טרם הוכרע. אך לעומת זאת, ישנן טענות אשר כל תנועות הנוער מסכימות עמן ללא היסוס, כדוגמת הטענה שתנועת "השומר הצעיר" היא אכן תנועת נוער עלובה. ככה זה בחיים!! לא כל בני הנוער הולכים לתנועות נוער: יש את הערסים, שלא הולכים לתנועות נוער, כי זה לא ברמתם, כך גם הפרחות טוענות. יש את החננות שהולכים לשומר הצעיר או לנוער העובד והלומד יש את הערסים שהולכים רק בגלל אח/אחות שמכריחים אותם וכך גם הפרחות [אם תשימו לב! לאן שהערסים הולכים הפרחות נגררות אחרייהם!] ויש את האנשים הנורמלים:שהם לא יותר מידי ערסים ופרחות ולא יותר מידי חננות שהולכים לצופים!

השלכות

בתקופת "בני הנוער" מתחילים בני הנוער לגבש את זהותם המבוגרת, ולכן ניתן לחלק את בני הנוער לגזעים שונים, כגון "גזע הפאקצות", "גזע הערסים", "גזע הפריקים" וכ"ו. כמובן אם את פרחה תמיד יהיה אחרייך ערס נגרר ולהפך!

רוב בני האדם עוברים את תקופת "בני הנוער" שלהם בין הגיל 11 לגיל 24. כמו שהוזכר, קיימים אנשים שלא יצאו מתקופת "בני הנוער" שלהם, וכמו כן, קיימים אנשים שלא עברו אותה מעולם כמו רינת גבאי ויובל המבולבל, שנתקעו בתקופה מאוד מאוד מוקדמת בחייהם!

תחביביהם

לקריאה נוספת