ג'יי.קיי.רולינג

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search

ג'יי.קיי.רולינג

רולינג או בשמה הפרטי ג'יי קיי רולינג או בשמה הפרטי ממש, גיי קוקסינל רולינג נולדה ב-31 ביולי, 1965 (או לפי שנת הקוסמים: 563 ירחים, 45 כוכבי שביט ו-6 אגוזים), בכפר נידח בשם הוגסמיד, כפר שידוע ככפר של קוסמים. גיי קוקסינל (או בשמה המסחרי שנועד להגן על הפרטיות שלה וגם למנוע סקילת עגבניות ובננות מקולפות), נולדה למשפחת קוסמים וותיקה בבריטניה. אך לדעבונה נתגלה כי היא סקיבית, שפירושו - חסרת קסמים. לאחר דיונים רבים הוחלט לסלק את גיי קוקסינל מחבר הקוסמים והאגוזים ומפונדק שלוש המטות שנמצא בסימטת דיאגון, שתוכלו להבחין בו ממש ליד מאפיית דודו, מאחורי פחי האשפה, בטענה כי היא גם כך אינה יכולה להחזיק בשרביט (שום סוג של שרביט) ושהאגוזים שלה פשוט ממש לא טעימים.

על כן היא שינתה את שמה לחדווה לזמן קצר, ואז החליפה אותו חזרה לשם גיי קוקסינל כי גיי קוקסינל זה פאקינג שם יותר טוב מחדווה.

גיי קוקסינל הכעוסה ברחה ללונדון החסרת קסמים ונשבעה לנקום בחיי הקסם ובכל הקוסמים שהשפילו אותה. וכשהחלה לעבוד בבית קפה בתור מנקה של השירותים, היא החלה לכתוב על גבי ניירות טואלט שהמשתמשים זרקו לפח את תחילת הסיפור על משקפופר חנון שהוא קוסם. ולא אוהב אגוזים. ואז היא שינתה את זה, כדי לקדם את חברת האגוזים שלה.

ומאז הסיפור הפך להצלחה גלובלית וכל שונאי האגוזים הקימו אגודות תמיכה וכל הקוסמים האומללים נאלצו לברוח נגד השלטון החדש של גיי קוקסינל, או עכשיו, בשמה החדש - ג'יי.קיי רולינג, הנוקמת.

סיפור חייה

גיי קוקסינל רולינג עברה לגור בלונדון, לאחר שהודחה מקהילת הקוסמים והאגוזים וכן מפונדק שלוש המטות, היא התחילה את עבודתה בתור מנקה שירותים במסעדת אבו-אלכביר וויליאמס, שם קיבלה שכר נאה של 2 אגוזים ו-3 חומוסים לשעה.

באחד ימי העבודה היא פגשה את בעלה לעתיד ונישאה לו וילדה לו בת אחת. לאחר שנה הם התגרשו. גורמים בכירים טוענים שבעלה של גיי קוקסינל עזב אותה בטענה שהיא אובססיבית יותר מדי לניירות טואלט ושהוא מרגיש מאויים ללכת לשירותים לעשות את צרכיו, שכן כל פעם נייר הטואלט היה מוחלף באופן מסתורי, והחולף בקופסא מלאה אגוזים שבורים, שככל הנראה היה עוד אחד מתחביבייה המשונים של גיי קוקסינל. מאוחר יותר התברר כי גיי קוקסינל נוהגת לנגב את הצנזורה שלה עם אגוזים. איך? קסםםםם...

לאחר שהתגרשו, גיי קוקסינל המשיכה באסיפת ניירות טואלט מכל מני תוצרות, כגון נייר טואלט הממוחזר מעצי במבוק ונייר טואלט מיוחד המיובא מהודו ובו תמיסת עלי נענע. היא שקדה ימים ולילות, לילות כימים, חודשים כלילות, ימים כשנים, גרביל כחמוס, תחת אורם הדהוי של נרות האזכרה של אבדאללה שאספה בסיום המשמרת בחשאי מחוץ למסגד אבו אל-בית-שחי וכתבה בעטי נוצה שתלשה מיוני-העיר שנהגו לשבת על אדן החלון שלה.


בסיום הספר הראשון בסדרת הארי פוטר - "הארי פוטר ונקמת האגוזים", היא הלכה לחברת פירסום והראתה להם את עבודתה. אך המוציא לאור של חברת הפירסום הוציא את גיי קוקסינל בצחוק מתגלגל וטען כי הוא אינו יכול לבקר ספר העשוי מ-354 חתיכות שונות של נייר טואלט.

גיי קוקסינל הכעוסה עזבה את חברת הפירסום המצליחה ועברה לאחת אחרת, קצת פחות פופלרית והציגה להם את הרעיון. חברת הפירסום הסלובנית מסלובניה התלהבה מאוד כשגילתה כי גיי קוקסינל השתמשה במוצרי הטואלט שלהם והסכימה מייד לעזור לה ועל ידי עישון כפול של מריחואנה ועלי טבק למיניהם הם עבדו יומם וליל ופירסמו את הספר הראשון בסדרה "הארי פוטר ונקמת האגוזים," שניחן בהצלחה מסחררת מסביב לעולם, ואחריו כמובן, באו ספרי ההמשך:

- הארי פוטר ונקמת האגוזים
- הארי פוטר וחדר השירותים
- הארי פוטר ואסיר המסגד
- הארי פוטר והגביע הקדוש
- הארי פוטר ומסדר המכות
- הארי פוטר ונסיך חצוי המין
- ואחרון בסדרה: הארי פוטר ואוצרות הבננות המקולפות.

הספריםים פורסמו מסביב לעולם, גם בהיותם ירוקים לסביבה שכן כל העלים מוחזרו מניירות טואלט, וגם בהיותם זולים שכן כל ספר עלה רק 4 אגוזים ועז.

מאז אפילו יצרו סרטים והמכירה גדלה וגיי קוקסינל הפכה לאחת הנשים המפורסמות והממחזרות בעולם.

הסוף המר

לאחר סיום כתיבת הספר האחרון בסדרה - "הארי פוטר ואוצרות הבננות המקולפות", החליטו חבר הקוסמים והאגוזים לצאת במסע נקמה נגד הקוסמת הסקיבית שחשפה את עולמם והשפילה את תרבות האגוזים שלהם.

בלילה אפל ובעל ירח מלא ויתושים צמאי-דם, יצאו מסדר עוף בתנור, מסדר המונה 3 קוסמים בכירים בדרגה 5 בפיצוח אגוזים, אל לונדון הקרה על מנת למצוא את גיי קוקסינל רולינג - או בשם העט המפורסם שלה: ג'יי.קיי. רולינג. אחרי 3 ימים של חיפושים (או לפי השעון של הקוסמים: 5 ירחים, 2 כוכבים ו-4 קליפות בננה), הם מצאו אותה.

גיי קוקסינל מעולם לא נמצאה. במיטתה, שעוד הייתה חמה משנתה נמצא אגוז שבור. חוקרים מאמינים כי היא נרצחה על ידי חבר הקוסמים והאגוזים, אך בהיותם קוסמים - אין הוכחות אנושיות לשים אותם במשפט. אך עד היום מעריצים טוענים שגיי קוקסינל ברחה מהם ונחטפה על ידי חייזרים, וברגע זה ממש מקריאה לאלביס פרסלי סיפור שינה תוצרת חתיכות נייר טואלט הודי. הדבר שמעיד יותר מכל על כך שגיי קוקסינל היא למעשה ברק אובמה ומועצת הקוסמים טעתה בבנאדם בגלל שהיה חושך נו מה אתם רוצים היא הקלטה סודית, שהועברה מיד ליד בארגון הביון הסלובקי "חז"ל", ובה נשמע קולו של ביבי עושה חיקוי של ברק אובמה ברק אובמה שאומר:

"אני אכלתי את אמא של יצחקלה. אני אכלתי את אמא של יצחקלה. לא, יצחקלה, אל תכנס! תעזוב אותי בשקט! אני מקליט פה משהו! נו דייייי! אמממאאא!!!" לאחר מכן יש הפסקה קצרה ואז "וחוץ מזה, אני גם ידוע בשם... גיי קוקסינל רולינג! כן, אני גר במצונזר! אז תבואו"

מאותו יום יש את יום השנה של ג'יי.קיי. רולינג, הנקרא: יום דין הקוסמים והאגוזים. בו עשרות מיליוני חסרי בית באים לבושים בבגדי קוסמים ונוגסים באגוזים ואוספים ניירות טואלט משירותים ציבוריים.

ועד היום לא ידוע מה עלה בגורלה של גאיה קוקסינלה, הידוע כג'יי.קיי רולינג האגדית,או בגורלם של חבר הקוסמים והאגוזים שנעלמו מעל פני השטח.

מעט זמן אחר כך

המערה בדרום בריטניה נמצא שביל של חתיכות אגוזים שבורים, ובתוך המערה נתגלתה חתיכת נייר טואלט תוצרת הודו, ועליו נכתבו 3 מילים:

"אני עוד אחזור".

האם זאת גאיה קוקסינלה האגדית, או מתיחה של כמה נערים ממושקפים...זאת, כנראה, לעולם לא נדע.