גידי גוב

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Signi.gif לא כשר
הרבנות הראשית לישראל החליטה בזאת כי ערך זה לא כשר לפסח ואף לא ראוי למאכל אדם. נא להעביר אותו לביעור החמץ ולהגעיל את כל הקטגוריות שנגעו בו.
"אוי גידי הזה שחקן רציני במיטה"
~ ציפי לבני על גידי גוב


"גידי הוא לא רק חבר קולינארי, הוא חבר לחיים"
~ ישראל אהרוני על גידי גוב


"למה כולם אוהבים אותו מה הוא צ'אק נוריס?"
~ שבתאי צבי על גידי גוב


"שבתאי חכה חכה אני בא לפרק אותך יזבל "
~ צ'אק נוריס על שבתאי צבי


גידי גוב הוא זמר, שחקן, מנחה, ואל הידוע ביכולותיו הגדולות לעשות... בעיקרון הכול. מוכר במיוחד כסולן להקת כוורת ומ"גידי גוב הולך לזיין עם נביאים". גידי נודע ביכולות החיזור שלו הכוללות צביטות בטוסיקים ושימוש בקולו השרמנטי.

תולדות חייו

גדעון גוב נולד כבן אל-מוות ובעל כוחות מיוחדים לזיין כל אדם שבוא יחפץ, הוא גדל למלחמות למען עצמו ולמען מאמיניו, הוא בורך באסתמה וכל הבריונים פחדו ממנו. בגיל 10 קנה מגפיים. לא היה לא אוכל בביתו כי הוא לא צריך לאכלו-ציטוט:"אוכל זה לחלשים"(גידי גוב), נהג לאכול רק קוויאר וקצת שמפנייה לפעמים. הוא היה ילד תותח ומשועמם, עד שהתגייס בגיל 250,000,000 לאחר שבוטל הפטור שהשיגה לו אמא שלו בגין היותו "חזק מידי לצהל". בהמלצתו של איזה טמבל אחד הוא הלך להיבחן ללהקת הנח"ל והתקבל (לפחות שם לא יופלה בגלל כוחותיו האדירים). שם פגש כל מיני לפלפים והציל אותם- אך אלו היו לפלפים בעלי קשרים והשפעה. כך הוא צמח והיה בכל מלחמה.

בשנת 2003 הגיע גידי גוב לנער רב עוצמה בשם גיא קרנר והכתיר אותו לשליחו הבלעדי ולבנו המאומץ, גיא קיבל מטרה לכל חייו, להפוך את דתו של גידי גוב לדת החזקה ביותר בתולדות ההיסטוריה היקומית, אך להשאיר קצת מאמינים לאיתי גזבר מלך האמירות.Wooly.pNg ערך זה הינו קצרמר בנושא גידי גוב. אתם מוזמנים לתרום לאיןציקלופדיה ולהוסיף בו בדיחות, תכנים אירוטיים ו/או מסרים קומוניסטים. במקום ליצור ערך קצרמר עדיף לכתוב את השטות הקצרה בבנק הרעיונות.