גת

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Hammer.jpg יש לשפר ערך זה
לערך "גת" אין יש עתיד, אבל עדיין צריך לשפר ולהפוך אותו לערך פטישי. אל תהיה מניאק, אם יש לך רעיון אתה מוזמן לכתוב אותו.


גת הינו צמח ממסטל העשוי משיערות הערווה של תימנים לבקנים. את הגת, נהוג ללעוס יחדיו עם לחוח משולשל ו7 ביצי שליו טריות. את הגת המציא לראשונה שבתאי צבי אשר בדיוק לקח אופיום בחדר של חני.


"הוא היה קסם של אדם אבל לא הבנתי למה הוא מת"
שבתאי צבי על דנה אינטרנשיונל
"אהבתי ללעוס אותו, זה עשה לי את זה"
חסן נסראללה על סעיד מוכר הפלאפל

מווווווווווווווווו!!
תימני על משק צוריאל


ילדותו של הגת

הגת, נולד בשנת 2976 לפנה"ס בדיוק לאחר שישו שכב עם עז. הגת למד בבית הספר הציבורי "טרור על שם ג. יפית " יחד עם חברו הטוב, המלאווח. כפי שבוודאי אתם יודעים, הגת הינו גזען גדול והוא היה זה שרצח את היהודים בשואה והפליל את היטלר מכיוון שהוא היה צוחק עליו בגן מכיוון שנעליו היו של הלו קיטי ימח שמה וזכרה. לאחר מכן הגת הצטרף לתנועת הצופים המהוללת "עיראקי בחאקי" ע"ש גפילטע פיש.

המשך חייו

לאחר מכן הגת ניסה למצוא עבודה במזרחי טפחות בתור בנקאי היברידי אך לא הרשו לו מכיוון שהוא שיח. לאחר מכן מכר את גופו בשביל כסף ותימנים בכל העולם לעסו אותו וסחטו אותו למיץ.

ההידרדרות לסמים

לאחר מכן הגת הדרדר לסם המסוכן "בונזו בטעם עוף עם נגיעות תאילנדי" אך התברר כי התאילנדי אשר נגע בו היה חולה במחלה הנוראית "טחורי ברווז" לאחר מכן, הגת היה הדרדר עוד יותר לסם המפורסם "מופלטות" וכמעט מת מעודף שומן. לבסוף בגת התברר מחלה נפשית הלוא היא התמכרות לפרסומות של אבקות כביסה בריח לבנדר.

מותו של הגת

ערסים וזונות אהבו את הגת אך לא הרגישו סיפוק מכיוון שלאחר שלעסו את הגת יצא להם דם בטעם של צילה. לכן הערסים אנסו את הגת והטילו עליו צלקת נפשית ובכח הוא התמוסס לסם המפורסם חגיגת.

Wooly.pNg ערך זה הינו קצרמר בנושא גת. אתם מוזמנים לתרום לאיןציקלופדיה ולהוסיף בו בדיחות, תכנים אירוטיים ו/או מסרים קומוניסטים. במקום ליצור ערך קצרמר עדיף לכתוב את השטות הקצרה בבנק הרעיונות.