דנה אינטרסקסואל

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search

דנה אינטרסקסואל הוא שמו של השחקן, זמר והמטריד הסדרתי גל אוחובסקי לאחר שעיקר את עצמו בעזרת מזלג ונתן לגניקולוג האישי שלו - אחמד טיבי לבצע בו ניתוח לשינוי מין.

ביוגרפיה

כאמור כבר משחר ילדותו של גל אוחובסקי, נתגלתה אצלו משיכה מינית עזה לגברים, על אף שחבריו הבנים לכיתה תמיד נהגו להתעלל בו ולרכוב עליו במסדרונות בית הספר. בשל היחס שקיבל, נמשך גל אוחובסקי עוד יותר לחבריו לכיתה ואף התלווה אליהם גם מחוץ לשעות הלימודים.

בד בבד התגלתה אצל גל אוחובסקי תשוקה גדולה למוצרי טיפוח, וכבר כשמלאו לו 12 שנים החל להתאפר. אמו אף מספרת שנהג בכל כמה ימים לקנות אשכוליות, ושזה היה המאכל האהוב עליו, עד כי נתגלה שגל הצעיר נוהג ללובשם מתחת לחזיה של אמו כשהוא מאופר ומטופח. גל החליט כשהיה בן 13 שנים בלבד לצאת מהארון בעקבות התגלית. עקב נטיותיו המיניות השנויות במחלוקת ספג מכות והתעללויות מצד חבריו לכיתה, והוא נהנה עוד יותר.

כשמלאו לגל 22 שנה, נכנס לדיכאון עקב מצבו המיני, ובאקט של ייאוש ותסכול ריטש את איבר מינו באמצעות מזלג. צלקות המאורע נחרטו בו זמן רב ומלוות אותו עד עצם היום הזה. לאחר התקרית סבל מגמגום קל, אבל פגם זה היה נעלם כשהיה בקשר עם ילדים קטנים, הם אהבו להיות בחברתו, והוא היה להם כעין דוד. היה מספר להם סיפורים, מתכתב אתם, ממציא עבורם משחקים ומצלם אותם. צילומי הילדים בבגדי נשים, בתחפושות וגם בעירום, היו נעשים תמיד ברשות הורי הילדות ולעיתים יחד איתם. וגל ניהל יומן על קשריו עם ידידיו הקטנים. הייתה לו איבה כלפיי ילדות ממין נקבה, משום שבילדותו הוא נדחה על ידי רוב

עקב המשבר ההולך ומחריף שכר גל אוחובסקי את אחמד טיבי, אז גניקולוג חובב שעסק עד כה בפיטום אווזים וסירוס שבתצים למאכל, בכדי שיבצע בו ניתוח לשינוי מין. אחמד טיבי שהיה חסר רקע בניתוח בני אדם, הסכים לבצע את הניתוח, בו בין השאר השתיל לגל אוחובסקי איברי מין של תוכי וביצע בו מעשים מגונים כדי לוודא את הצלחת הניתוח. גל, שעקב הניתוח שינה את מינו לחלוטין חיפש שם חדש לדמותו החדשה. לבסוף החליט על השם דנה. וכך, עקב מצבו המיני דבק בו השם "דנה אינטרסקסואל".