טניס

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search

טניס הוא ז'אנר בסרטוני פורנו שמטרתו לגנוח עד שהשופט/ת יגיע לאורגזמה.השופט אומר: אווט! לפני שהוא הולך לגמור כדי שיעצרו את המשחק.מי שגורם לשופט ליגמור קודם מנצח. טניס נקרא גם ספורט עקב המאמצים האדירים בגניחות,אך בעיקר על-מנת להשיג יותר ספונסרים(כמו בגולף).


המצאת המשחק[edit]

הטניס הומצא על-ידי לבקנים בתולים(ומשם השם-"הספורט הלבן") שהישתתפו בגרסה הצרפתית המקורית לPAIN OLYMPIC.הם היו מיתאבקים מקצועיים אך לאחר הסרט לא יכלו לאנוס יותר(מי שלא יודע-זאת המטרה בהיאבקות).מרוב תסכול הם רצו ליצור ענף ספורט שבו יוכלו להשתמש ביתרונות שלהם-אי היכולת לגמור.


שיטת הניקוד המוזרה[edit]

בהתחלה ספרו 1,2,3 משחקון.אבל כדי לימנוע מערסים לחדור לתעשיית הפורנו שינו את זה ל 7,8,9.אלה שאחרי אבולוציה של 300 מיליון שנה,הערסים למדו את לוח המאה ולכן חשבו על משהו יותר מתוחכם:15,30,40.מי שהכחיש וטען שזה בגלל המטבע הצרפתי הוא ברני-שרוצה את תעשיית הפורנו רק לעצמו ולילדיו הנאמנים.


מושגים[edit]

  • אייס- נהוג להכין אייס קפה לשופט כמחווה לפני המשחק(אם יש בזה סוכר זה נחשב לשוחד והמתמודד יפסל מיידית!)
  • נקודת שבירה- נקודה שבה מחליט השופט באופן אקראי לעיתים נדירות.מי שמפסיד-שוברים לו את העצמות.
  • שגיאה- כשיש לך תקלה במחשב,ואתה צריך לקנות אחד חדש.
  • שגיאה כפולה -אחרי שקנית מחשב חדש הוא שוב התקלקל ולכן יש ליזרוק אותו מהחלון.
  • שגיאת רגל- כאשר המחשב שזרקת מהחלון נופל למישהו על הרגל.
  • ווינר- ההפך משמעון פרס.

עקרונות המשחק[edit]

מהפכת שנות ה-60 והמשחק המקדים[edit]

בשנות ה-60 הפך הטניס לספורט אולימפי ביחד עם השח-מט,הליכה מהירה,ההליכה הלא כל כך מהירה ואלימות.בעקבות זאת הביאו לכל שחקן בסבב 500 מחבטים למקרה שאם הראשון נהרס,יש את השני,ואם השני נהרס יש את הרביעי וכן אהלה... בעקבות ריבוי המחבטים החלו השחקנים להשתמש בטכניקות מיוחדות הנועדות למשחק מקדים כגון שבירת מחבטים ומערכת ההוקאי.

מערכת האוקאיי[edit]

מאז שהחלו לשפוט גם נשים במשחקי הטניס(ראו ערך פמניסטיות,אבל אני עדיין משלם על הארוחה)היו פעמים שהאישה זייפה את האורגזמה ואחד המתמודדים טען לקיפוח.בעקבות זאת הותקן בדגדגן של האישה מערכת הנקראת אוקאיי(כי האמריקאים הסוטים האלה חושבים שעין הנץ דומה לדגדגן)שמזהה אורגזמות מזיופות,וכך לא היה קיפוח כלפי,בין השאר,ציפי אובזילר.

השחקנים הגדולים בתולדות הענף[edit]

רפאל נדאל[edit]

הלבקנים שיצרו את המשחק היו השחקנים הכי טובים אי-פעם עד שנאדל התחיל לשחק.אנשים בכירים בענף בטוחים שמישהו שמתחיל לשחק טניס בגיל 12,ואומן על ידי הדוד שלו לא יכול ליהיות יותר טוב מלבקן שתלש לעצמו את הביצים-אלה כן אם נדאל באמת תלש לעצמו את הביצים והדביק אותם לתחת עם דבק 3 שניות.

אנדי רודיק[edit]

אנדריי היה בילדותו שחקן בייסבול.מכיוון שבייסבול באמת נחשב לספורט אמיתי ובגלל עודף משקל,הוא עשה הסוואה מיקצועית לכוכב פורנו,ומאוחר יותר גם לטניס.בגלל הזרוע האיתנה והנהדרת שגידל מהבייסבול(שעזרה לו גם בפורנו)הוא נחשב לאחד מהמגישים(מגישי האייס קפה אם שחכתם) הטובים בעולם.באחד מהביצועים המרשימים שלו הוא הדביק את הכדור לתוך החימר,אך יש כאלה שטוענים שהוא פיזר על זה את הזרע שלו לפני ההגשה. בעיקר זוכרים לאנדי רודיק את זה שהוא הפסיד לדודי סלע.


רוג'ר פדרר[edit]

הוא זכה בכמה גביעים ושבר כמה שיאים-אין יותר מידי מה להגיד על אנשים שנולדו בשוויץ. נחשב לסמל של הטניס,עשה פרסומות לרולקס ולשוקולדים. הוא נחשב ליריב של נאדל והוא יהפוך לגדול מכולם אם יתלוש לנאדל את הביצים מהתחת.

מסיבה מסויימת הערסים ש"משחקים" טניס כאילו זה היה מטקות בים מכירים רק אותו,אך לא מספיק:באחד מהראיונות עם ראובן עובד הוא שאל:"תגידי,מה השם משפחה של פדרר?" מזה נובע ששיטת הניקוד של בארני הצליחה וייקח עוד 4 עידני קרח כדי שהערסים יצליחו לפצח אותה.

פדרר זכור לציבור הישראלי כפחדן.בטורניר "האלה" שבגרמניה הוא קיבל בהגרלה את הראל לוי-ואיך שראה את ההגרלה שיקשק בתחתונים וזייף פציעה בכדי לא לשחק נגד מלך הסלייסים.לוי הפסיד בסיבוב הראשון למישהו מתאלינד.

גיג'רמו וילאס[edit]

גיג'רמו וילאס הארגנטינאי מוכר לא רק בגלל הציטוטים שלו("כדי ליהיות השחקן הכי טוב בעולם צריך דבר אחד-ליהיות הכי טוב בעולם")אלה בגלל שהמציא בשנת 69 את החבטה הכי סקסית,אבל הכי קשה-הגראנד ווילי שבה הוא מחדיר את המחבט שלו לתחת, מוציא את הכבד שלו ואוכל אותו בחזרה במהירות האור-אך מייצרת את האשליה שהוא חובט חבטה אחורית בין הרגליים.

מראט סאפין[edit]

הנהיג את המאפייה הרוסית ומשם התדרדר לטניס.סאפין זכור כאחד מהשחקנים שמשקיע הרבה מאוד במשחק מקדים,אבל מתעייף מהר מאוד בביצועים עצמם.הוא מחזיק בשיא גינס של שבירת מחבטים(שבר מעל 700 בקרירה).זכור בזה שהפסיד, ביחד עם נבחרת רוסיה לנבחרת ישראל(ודודי סלע) בהיכל הוקיה.

מריה שראפובה[edit]

כל מילה מיותרת.הגונחת הכי טובה בסבב שתגרום לכל שופט טירון ליגמור במכנסיים עוד לפני שהמשחק התחיל.היא הסיבה היחידה שאנשים רואים טניס נשים.


פרננדו גונסאלס[edit]

Bouncywikilogo.gif
עבור אנשים חסרי חוש הומור, לחכמולוגים בוויקיפדיה יש ערך על טניס.


הרס 470 מחבטים,הפסיד לדודי סלע.


Kiaradog951 23:00, ביוני 20, 2011 (UTC)