יבששסא"ק

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
ShabtayTzvi.JPG הערה: קדוש

ערך זה הינו ערך קדוש! נא לא-

בזמן קריאתו.
כמו כן, מומלץ לא לאכול שישליק במשך 24 שעות מתום קריאתו.


יהוידע בטיטו שוורץ הינו גדול החוקרים כיום בכל הקשור לתופעות חברתיות ופיזיולוגיות. יהויידע כתב את ספרו "פצעוני אכפת לי" כשהיה בסך הכול בן שמונה. בספרו חקר את תופעת הפצעונים עם הראש הלבן (כהגדרתו) והשפעתם על הסביבה החברתית של הנער/ה. אולם פריצתו הגדולה של בטיטו לעולם המדע החלה מאז פירסם את מאמרו "מגפה מאיימת", בו פרס את מחקרו על הכונפות על גבי העיתון "ישראל אתמול".

שם מלא: יהוידע בטיטו שוורץ שניים סוכר אחד קפה| מגורים: במכולת של אלברט| תאריך לידה: 26.05.1904|

יבששסא"ק באחת ממסיבות העיתונאיםהיסטוריה

יבששסא"ק נולד בשנת 1904 בעיירה שכוחת אל בצפון מערב יגוסלביה. יבששסא"ק נחטף בגיל שנתיים לסומליה שבאפריקה בידי חוטף אלמוני שהשאיר אחריו פתק ובו כתוב "המשקפופר שלי". פתק זה נמצא עד היום במוזיאון שוורץ שבקאקילנד. ממערב לעיר בירתה של סומליה. יבששסא"ק גדל בקאקילנד, אולם מאוחר יותר הוריו עברו להתגורר בישראל. יהוידע שוורץ זה שמו המקורי של הפרופסור. בטיטו(שם משפחתו הראשון), זה שם העלייה אותו נתנו פקידי ההגירה להוריו המאמצים בכניסה לישראל. מאוחר יותר אימץ יהוידע את השם שניים סוכר אחד קפה. הסיבה היא פשוטה, יהוידע סבל בילדותו מהתעללויות קשות בצד בני משפחתו הסומלים. הם נהגו לבקש ממנו נס קפה נמס בלי חלב עם שניים סוכר בכל ערב לאחר הטקס היומי אותו ביצעו באסלת השירותים. ההורים - טימבו ופומבנה בטיטו מצאו שימוש לאסלת השירותים אותה כלל לא הכירו בסומליה. "לא מכירים זה בסומליה". אומרת פומבנה, אם המשפחה. "לא אוכלים בסומליה אין אסולה". לכן, בכל ערב נהגו בני המשפחה לערוך סעודה סביב האסלה ששימשה מאין אח קטן ונחמד לחימום בני המשפחה. יהוידע נהג ללקט עצים ועשבים, וטימבו הבעיר אותם בתוך האסלה. היה זה ערב שיגרתי אצל משפחת בטיטו. מאוחר יותר, כאשר השתדרגו מעט, החלו בני המשפחה לערוך טקס זה בסלון, אולם לאסלה מצאו שימוש אחר, כלי כיבול לזיתים שחורים. אולם עבודת הכנס הנס אינה הוסרה מיהוידע, יהוידע הגאון המשיך להכניס נסקפה לחברי המשפחה, בזמן משחקי שש-בש, בארוחת הבוקר, וסתם בשביל הכיף. אחיו החורגים של יהוידע נהגו להתעלל בו. בזמן שהם ניפצו חלונות, התפלחו לאוטובוס, או סתם דרסו חתולים עם קורקינט, יהוידע היה כלוא בחדר השירותים. "עוף מוזר" נהגו לכנותו בבני המשפחה. אולם לא היה רמז לכך שיהוידע מאומץ. למרות צבע עורו הלבן-כחלכל. מאוחר יותר, אחיו נספו בזה אחר זה בתאונות מצערות שקרו בשכונה. רק אז יהוידע יכל היה לצאת לבית הספר בשקט מבלי שישפך עליו "בטעות" טרפנטין, רצפז, שוקו, ביצים, ושאר מיני מאפים... יהוידע שקד יומם ולילה, כבר בגיל שמונה פירסם את ספרו הראשון. מאוחר יותר חבר לשבתאי צבי, ביחד ערכו סקרים ומחקרים על תופעת הכונפינות, הערסים, וג.יפית. יהוידע אף הקריב את גופו למען ניסויים אלו. עוד ממחקריו הבולטים: למה מים שקופים, אורי גלר ושאר שיבוטים, ועוד... בגיל 44 מצא אביו הביולוגי את יהוידע בתור לבית מרקחת. שמו (מסתבר)הוא יוסיפ ברוז טיטו,מי שהנהיג את הקבוצה החזקה של הקומוניסטים, בן למשפחה מעורבת קרואטית-סלובנית, יליד קרואטיה.

השיטה

התאוריה על-פי יבששסא"ק אומרת: לכל אחד שני רבדים, רובד ערסוואתי ורובד חנונוסטרתי. כשאחד בשני הרבדים הללו עולה על משנהו, הוא משתלט על הגוף ועל צורת המחשבה. תופעה זאת ידועה בשמה "קראפאטומורפיה". למרות שקבוצת הסיכון נעה בתווך גילאי 10 עד 40, יכולים לחלות בה גם אנשים בני 40 ומעלה. דרכי הטיפול מגוונים: חישמול מבוקר, פגישה אחת לשבוע עם המומחית אניטה פללי (למודת ניסיון) או עם הפרופסור בעצמו, צפייה בזינזאנה. חולים שהבריאו למחצה:

  • אניטה פללי
  • יהודה לוי
  • בן גוריון
  • שימי תבורי

ואילו רק חלק מהשמות שזכו להירפא מהמחלה. השיטה של שוורץ עובדת!

נפילתו והתעוררתו

בשבת 84 התמכר הפרופסור לחומרים אסורים. 4 שנים לאחר מכן אושפז עקב הסנפת וודקה ברמות כרוניות. בטיטו אשפז עצמו במרכז הגמילה "תחנה אחרונה", השתקם, נגמל, ושב למסלולו. בזמן שהותו במרכז הגמילה כתב אוטוביוגרפיה על חייו. "אם אין אני לי מי לי?" שואל הפרופסור בספרו. "מצטער אמא אבל זה מה שאני חושב עליך" כתב שוורץ, לאחר תיאור כואב של ההשפלות שעבר מצד אימו החורגת פומבאנה. "את מגעילה אותי". בשנת 97 ערק יבששסאק לאתיופיה וסומליה למסע שורשים, משם חזר אדם חדש, מלא מרץ, ונכון לעשות. יהוידע הקים כת חדשה בשם "אוקטומורפיה" הסוגדת לפרופסור ולשיטתו "הרעב עצמך עד מוות".

אוקטומורפיה

הכת של פרו' יבששסאק אשר מאמינה באמונה באל אחד (שוורץ), סוגדת לאלילים אנורקסים חסי בשר (אוקטומורפים), ומאמינה כי ניתן יהיה להפוך את העולם לטוב יותר אילולא היו קיימים בני אדם כמו ג.יפית, שרון איילון, ומושיק עפיה. פרו' סוכר שוקל להחריב את הכת אותה בעצמו המציא לטובת כת חדשה: "פינקיפוסי", הסוגדת למשולש שמשגע את העולם.