יום הקקי

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Thumbnail.jpg יש לשכתב ערך זה
ייתכנו לכך מספר סיבות: ייתכן שהמידע המצוי בדף זה מכיל שטויות חסרות טעם, או שהוא פשוט לא מצחיק, או שאולי הוא ערוך בצורה גרועה, ויכול אפילו להיות שהוא אמיתי. אבל בכל אופן, הערך הוא חסר ערך עבור איןציקלופדיה. אתם מוזמנים לסייע ולתקן את הבעיות בדף זה, אך אנא אל תורידו את ההודעה כל עוד לא תוקן הדף. אם אתם סבורים כי אין בדף בעיה, ניתן לציין זאת בדף השיחה שלו. יש כאלו שאפילו יקראו את מה שכתבתם.

יום הקקי

יום שנהוג לחגוג ב14 ביולי בדת הקקאיזם

רקע החג

רקע החג מתבסס על שלושה ניסים שעשה האל הקקאיסטי :

1) מספרים כי לאלוהים היה כאב בטן נוראי לפני שברא את

העולם והאל הקקאיסטי נתן לו באותו היום (14 ביולי) כדורי

שלשול ובזכות זה ה' ברא את העולם .

2) מספרים כי באותו היום חגג האל הקקאיסטי את מסיבת הסוויט

סיקס טין שלו והכניס את התמונות לספר הקקאיזם

3) ביום זה נערכה המהפכה הצרפתית שנגרמה על ידי כך שהאל

הקקאיסטי גרם ללואי ה16 והאצילים עצירות ובכך בני העם ה3 ניצחו!

מטרת החג

אחד מחוקי הקקאיזם בו יש לשמור את החגים ,

חג זה נחגג על ידי כול הקקאיסטים וזהו יום ההודאה לניסים והנפלאות

שגרם האל הקקאיסט . כמו כן, האל הקקאיסט גרם לשינוי עז בעולמינו, ועזר לכל הסובלים מעצירות בכך שהעלה את הרעיון הגאוני-כדורי שלשול. הכדורים האלו גורמים לשלשול עצבני ומהיר, שגורם לשינוים בגוף ואף למחלה נוראית הנקראת "צרבת בתחת".

ולכל המשועממים שמחפשים קקה באיןציקלופדיה, יכולים לדחוף את הראש שלהם לתחת!!!

מנהגים

קריאת שלוש הברכות בקקנסיה

מריחת קקי על הפנים

לשיר את השיר של שלמה ארצי

לערוך סעודה חגיגית בה המאכלים העיקרים הם : קקי , צואה , גללים, קקילידה וכל מיני שטויות כאלה של הדת הקקאיסטית!!! לכו תאכלו זין יא חרות מלקלקי פינים בשואה!!! יא בני זונות מלקלקי תחתים של ערבים זונות בכלא הסורי המצרי ועוד כל מיני קללות כאלה של אנשים שאין להם חיים!!!

ראו גם

שמות שונים ל-קקי

ישנם סוגי שמות רבים לשם העצם "קקה": 1. קקה 2. קקי 3. חרא 4. חרבונה 5. קקפוניה- שחור ומפחיד... 6. שלשול 7. שלשולידה (שלשול שמקורו בעיקר בטבע ובטיולים, וצורתו היא כשל גלידת שוקולד. ניתן להתבלבל, אז אנא, הזהרו בשטח). 8. פצצת אטום- תיפול לתוך מי האסלה, ותרטיב לכם את התחת החשוף שלכם. לא כדאי בחורף כי אז המים קרים, והישבן שלכם יתכווץ והפצצה תחתך באמצע. טיפ: לא כדאי... 9. צואה גרעינית- צואה מכוסה גרעינים 10. תירס- תאכלו הרבה תירס ותראו מה יקרה...