יריקה לרוחק

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
"חחח...טו...!"
~ שופט ביריקה למרחק מסביר על הזנקה ביריקה למרחק
"חייבים להתאמן על זה שנים כדי להגיע לרמת שלמות כמו שלנו!"
~ כדורגלנים,שחקניי בייסבול וסתם ערסים על יריקה למרחק
"הוכחה לגדולת האנושות"
~ שבתאי צבי על יריקה למרחק
"מי שאמר שישראלים לא טובים בשום ענף ספורט, טעה!"
~ פרשן ישראלי שטען לפני שבוע שישראלים לא טובים בשום ענף ספורט

תיאור

ענף היריקה למרחק הוא אחד מענפי הספורט היותר מפותחים בישראל, שדורש התמחות מיוחדת על מנת לאמן ולשחק אותו באופן מקצועני. הענף נוצר כשכמה חברים אוהדי בית"ר אכלו פיצוחים במשחק. אחד מהערסים שכח שאין פיצוחים בפיו וירק ללא מטרה. חמש שורות מתחתיו ישב אשכנזי שהתעצבן כאשר הסמוחטה פגעה בו. הערסים התאהבו בפעולת היריקה ובמשך כל המשחק ירקו על אותו אשכנזי מסכן. לאחר מספר שנים הקימו את לה פמיליה(ראה אגודות יריקה למרחק). לאט לאט הצטרפו יותר ויותר אנשים למשחק המרתק וכך גדל הקהל הממוצע במשחקי בית"ר בכ8476927629847643808413068091436809578607.6%(הערכה גסה), והוביל למצב שביציע הדרומי הגיעו לכל משחק כמעט 307 אנשים!השחקנים תמכו בהתלהבות במשחק ואף הפגינו כישורי יריקה כשירקו על שחקני בני סכנין ועל מאמנם, הלוא הוא אותו אשכנזי שירקו עליו הערסים בהתחלה. לאט לאט המשחק התפתח לקבוצות אחרות וכיום מונה איגוד היורקים המקצועניים כמעט 936,710,456 שחקנים מקצוענים(בערך), וזה מה שאלון מזרחי סופר רק על יד אחת!


נבחרת ישראל

נבחרת ישראל תמיד מנצחת. מי שקרא בערך סין יודע שלסינים יש תכניות סודיות. התכניות יגרמו לישראל לרדת מגדולתה בענף. הנה,הסוד נחשף. זה לא היה כזה קשה,נכון?


אגודות ספורט בארץ

בארץ הענף זוכה לפופולאריות רבה ויש המון קבוצות יריקה למרחק שדואגות להשביע את רצון הציבור ליריקה למרחק:

1.לה פמיליה-הקבוצה הטובה בעולם. מתוחזקת על ידי בית"ר.ידועה במחלקת הנוער המפותחת שלה,בחוכמה הרבה של שחקניה ובציוד המשוכלל והחדשני שלה

2.הקופים הירוקים - קבוצה בעלת מסורת, אחת האהודות ביותר בארץ. שחקניה ידועים במצוינותם הקבוצה ממוקמת בחיפה, שם יש לה יריבות קשה עם האולטראס, קבוצה חיפאית אחרת, שחושבים שהם טובים, אבל הם לא. בעקבות קרבתה לעפולה שידועה בגרעיניה המשובחים, לקבוצה זו יש את מחלקת הנוער הטובה בעולם, אולם כששחקניה עולים לקבוצה הבוגרת הם הופכים לאפסים.

3.איך שלא קוראים לאוהדי כדורגל בפתח תקווה - איחוד של מכבי והפועל פתח תקווה. האגודה ידועה ביכולתה לקחת את הטוב מכל קבוצה, וכך לקחה את האוהדים הרבים של מכבי פתח תקווה ומהפועל לקחה את הסודנים הפליטים שנודעו על ידי לשונם הארוכה, ושמסוגלת להגיע עד כ6 מטרים לתוך עכוזו של מי שיכול לדאוג שלא יגורשו.

4.דוד!ישך שם לקבוצה? - הקבוצה מייצגת את ציבור האשכנזים שרוצים להוכיח שהם לא אשכנזים ואת שאר העדות שמוציאות מתוכן נוער איכותי הקבוצה נקראת כך על שם המשפט שאמר חיים מהפיצוחים לדוד אמסלם (מקימי הקבוצה) כשחשבו על שם לקבוצה.