כת הוויגלים

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Attention niels epting 01.png -סטארקיד-
-אם אינכם מודעים לקיומם של סטארקיד הפקות, הטקסט עשוי להיות מבלבל ו\או לרצוח אתכם-ShabtayTzvi.JPG הערה: קדוש

ערך זה הינו ערך קדוש! נא לא-

בזמן קריאתו.
כמו כן, מומלץ לא לאכול שישליק במשך 24 שעות מתום קריאתו.


Erch.jpg הערה: ערך זה טוב מדי לאנושות

ערך זה טוב מדי לאנושות! נא -

בזמן קריאתו.

כמו כן, אין לאנוס או להתעלל בגזע הנעלה גרבילים בזמן קריאתו.
" Rub my belly-well ,Be my fwendy-wend"
~ וויגלי על כל אדם שהוא פוגש לפני שהוא רוצח אותו


וויגליזם/כת הוויגלים (זו לא כת ג'ראלד!!) זו דת חדשה ומרגשת שלינדה יצרה. בכ- כלומר דת שלנו אנחנו סוגדים לוויגלי, האל הגדול בעל הבטן הדיגדוגית.

וויגלי

וויגלי הוא ישות אלוהית שחיה בדראוזיטאון. הוא ירוק ובעל בטן רכה שכיף לדגדג. כאשר נגשים את מטרתנו ונבנה פורטל, וויגלי יעבור דרכו ויגיע לעולמנו כדי לעצב אותו בדמותו. כל חברי הכת מוכרחים להשיג בובת וויגלי על מנת להביא אותה לנביאתו, לינדה.

הללו את וויגלי הקדוש!!! הללו!!!!

דוד וויילי

דוד וויילי הוא שליחו של וויגלי בעולמנו. כופרים מאמינים שהיה פעם חלק מהכת פיפ, הסוגדת לוובי המרושעת. כך או כך, כשהוא ראה כמה אדיר ונשגב וויגלי, הוא עבר לדראוזיטאון והחל לשווק בובות של מלכנו וויגלי. מתגלה לעיתים לבוש בגדי ג'ינס ומחזיק תפוח.

לינדה מונרו-האם

לינדה מונרו היא נביאתו של וויגלי. עליה דוד וויילי הטיל את המשימה ללדת את וויגלי ולהדריך את משרתיו. חיה בהטצ'טפילד עם בעלה ג'ראלד וארבעת הבנים היפים והבלונדיניים שלהם.

הסניגלס

הסניגלס הם משרתיו של וויגלי. גרים איתו בדראוזיטאון ויוצאים עם דוד וויילי להפיץ את תורתו של וויגלי. לאחרונה, הם פרצו במרד מול דוד וויילי, בטענה שהוא לא מספק להם זכויות "בסיסיות" כמו ביטוח בריאות.

וובי ופיפ

"וובי היא כלבה טיפשה"
~ וויגלי על וובי


וובי היא אויבתו הגדולה של וויגלי. כמו שוויגלי בחר לו שליחים ונביאים, כך גם היא (מעתיקנית) בחרה בני אנוש שיעשו את העבודה שלה במקומה, שהיא להרוס את כל מה שוויגלי בנה. פיפ, למשל, הם כת בהנהגתו של ג'ון מקנמרה, המתחזה ליחידה צבאית, משימה קשה בהתחשב במראה ישו שלו. עוד מהכופרים ותומכיה של וובי הם לקס פוסטר, האנה פוסטר (נביאתה של וובי), טום יוסטון, בקי בארנס ונשיא ארצות הברית לשעבר (איזה מימד זה?), הווארד גודמן.