לגו

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search

הלגו הוא כלי נשק חמור ביותר אשר פותח למען יצירת תחושת כאב ברגליים של הדורכים עליו ברגליים יחפות. הלגו נוצר מחומר מיוחד המקנה לו יכולת הסוואה גבוהה במיוחד, מה שמונעת מהצועד לשים לב אליו לפני שהוא דורך עליו. מקורות מראים שהלגו נחשב לאחד מ4 כלי הנשק האסורים - אטומי, ביולוגי, כימי ולגו. אך בעקבות דיסלקציה חמורה ביותר של כל חברי בית המשפט, נקבע כי אין להשתמש בנשק לוגי, דבר אשר היה חסר הגיון ועל כן הוסר מרשימות בית המשפט.

היסטוריה

במהלך מלחמת קריפטון כנגד זורוגון 5, הוחלט שאבן ג'וק הוא אינו הפתרון המתאים לנצחון המלחמה, ועל כן יוצר שם לראשונה חתיכות הלגו. מטרת הלגו הייתה להיות מפוזר ברחבי הבתים באמצעות ילדים קטנים, וניצול אי יכולות הסידור שלהם על מנת שהוריהם ידרכו עליו. השמועה מספרת שהתוכנית פעלה יתר על המידה ולבסוף החריבה את כוכב קריפטון. כעבור 30 אלף שנות אור (ביחידות צבע) זורוגון החליטו לנסות לפתח מחדש את הלגו, אך הוא יצא להם מכלל שליטה והתחיל להתפזר להם מתחת לספה, ולבסוף חדר גם לחלליות שלהם ובכך התרבה בכל העולם.


לגו כיום

הלגו משמש את מרבית הבתים כתעסוקה לילדים הקטנים שמוחם קטן מכדי להבין שהם אוחזים בנשק רב עוצמה ומידי פעם מפזרים אותו בבית על מנת להרחיב את אוצר המילים שלהם בקללות היוצאות מפי הוריהם. כמובן שאין כבר בלגו שימוש כנשק בלבד, כיום ניתן לשחק בו למען השעשוע וליצור בו צורות רבות לא מסוכנות כלל שמטרתן היא הבאת שלום, כגון - מכונית, רובה, כובע, חרב, סכין, נעל, פצצה, טיזר, קוביה ועוד. ישנם כמה ענפי ספורט אשר שילבו בהם את הלגו, כגון ריצת מרתון לגו, לעיסת לגו, מיון יחף של לגו בחושך ועוד.

כת הלגו

ישנה כיום כת אשר מאמינה שיבוא היום, וחתיכת הלגו החסרה לבניית הדבר הסופרדופרקול שלה ימצא. אותה כת עדיין מחכה לשובו וממשיכה לומר "נו אמאאא, רק 2 דקות!!! עוד שנייה אנחנו גומרים!!!", בעת כתיבת עובדה זו, הכת כבר התפרקה לכמה כתות קטנות אשר חלקן איבדו את האמונה בחתיכה האבודה והחליטו לנסות למצוא את ייעודם ביקום באמצעות פיזור נעליים ברחבי הבית והשארת פירורי אוכל על השטיח.