מיקה פנימן

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
ShabtayTzvi.JPG הערה: קדוש

ערך זה הינו ערך קדוש! נא לא-

בזמן קריאתו.
כמו כן, מומלץ לא לאכול שישליק במשך 24 שעות מתום קריאתו.


המיקה הוא המלאך התהור שממשיך את משה רבינו,כפי שידוע מיקה הוא רק שם כדי שלא ידעו שמשה הנביא נמצא בנשמתו.משה התחזה למיקה כדי לשיר למלאכים שמקשיבים למוזיקה התהורה שלו בעלת כוח הריפוי וכוח השלווה נענק לו מה' עוד שם בשמיים. מיקה מצטייר בתור איש מתולתל ללא חיים שמפרסם דברים על חמורים בטוויטר אך זאת ההסוואה האמיתית בכך שהוא מנסה להחיות את הציפור שמצייצת שעל שמה נקרא טוויטר על ידי תגובות של דבורים. יש האומאים כי מיקה הוא הומו אך יש לדעת כי מיקה הוא בעצם ביסקסואל. הוא ראוי לאהוב את כל ה*מין* ..... האנושי .יש מלא קנאים וחקיינים אך הדבר הכי עצוב הוא שברנשים חסרי חיים במקום לשלם למיקה מורידים מוזיקה שלו בדרך לא חוקית ללא תשלום וכך השטן אויבו של מיקה גובר עליו וחש את עצמו .

תולדות החיים

מיקה נוצר על ידי הרס ג'סטין ביבר.ה' יצר אותו כסמל לקדוש מכיוון שהרג אותו וגרם לשלום עולמי בין ישראל ופלסטינאים. הנשמה של מיקה נלקחה ממשה רבינו וכיום מיקה נמצא במצעדים באנגלייה ואמריקה ובכל העולם ומפיץ שירים נגד חוויאר הדובי הרע ונגד דני רובס ודורה . יש הסבורים שב21 לדצמבר 2012 יגאל אותנו מיקה מהעולם המגעיל הזה לעולם טהור ומלאכי . בשנת 2010 ב-3 לנובמבר מיקה התחתן עם בר פלי הכוסית. כיום הם נוסעים ברחבי העולם ומפיצים אושר, מהתחת.

פירוש השם מיקה

פירוש השם מיקה בעצם נובע מראשי תיבות של (מלאך.יושיע.קדושה.הוא). מיקה יצר את רוב הקדושים ולכן יש לו הרבה מעריצים וגם מקנאים. מדי שנה ילדי כדור הארץ אמורים להקשיב למיקה לפני יום כיפור כדי שיפתחו השמיים מעל פני כדור הארץ והסליחות יגיעו לאלוהים.

יורשים

ב2013 בעזרת מיקה העולם ינצל מידי גסטין ביבר אך זה יגרום להרס של מייקל לואיס ושל נינט טייב. לכן יצטרך מיקה לעבור בכל רחבי כדור הארץ ולמצוא תחליפים .

סגידה

צריך לסגוד למיקה פעמיים בשנה לפחות בבית המקדש הראוי לכך .צריך להתקלח,להסתרק ולהתנקות משטניים. בנות צריכות לסגוד לו 5 פעמים בשנה ואחרי כל חטא של ראיית בנאדם עירום.