מלחמת העולם הלפני-ראשונה

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search

מלחמה שהתנהלה בשנת 9432 לפנה"ס, וכללה את האומות החזקות ביותר באותה תקופה: הדינוזאורים, הגרבילים, הקופים והפועל פתח תקווה. אה, וגם את בני האדם.

העילה למלחמה

המלחמה החלה בנס ציונה שבאותה תקופה הייתה המטרופולין הגדול בעולם והייתה סימן של שלום ואחווה בין 4 האומות הגדולות בעולם: דינוזאורים,גרבילים,קופים והפועל פתח תקווה. בני האדם היו הרבים ביותר אך גם החלשים והטיפשים ביותר וחיו בשכונות העוני ובצינורות הביוב. רוב בני האדם עבדו במשקי בית גרבילים ודינוזארים ולעיתים שימשו כבן-אדם מחמד. היסטוריונים מאמינים שלא כך ראה ישו את נס ציונה שהקימה כ-600 שנה לפני כן.

המלחמה הוצתה בעקבות חילוקי דעות בין הגרבילים והדינוזארים, האומות החזקות יותר במטרופולין, בנוגע לשעות שנת הצהריים. ברובע הדינוזארי (שממנו הושפע גם הרובע הקופי) ישנו את שנת הצהריים מ-1 עד 3 וברובע הגרבילי (שממנו הושפע גם הרובע ההפועל פתח-תקוואי וחלק נכבד מבני האדם) ישנו מ-2 עד 4. הדינוזאורים התעצבנו שהגרבילים נכנסים לרובע שלהם ומקיימים יחסי מין רועשים בגינות הציבוריות בין 1 ל-2, דבר שהיה מקובל על הדינוזארים כל עוד זה לא היה בזמן שנת הצהריים. גם הגרבילים כעסו שהדינוזאורים נכנסים לרובע הגרבילי בין 3 ל-4 ומשחקים שחמט-טילים-אופניים (שהוא משחק שחמט עם שחקנים מתפוצצים שמתנהל תוך כדי רכיבה על אופניים), משחק שאף הגרבילים אהבו מאד. בסוף נשברו הדינוזאורים ואסרו כניסת גרבילים והפועל פתח-תקוואים (את כל הארבעה) לרובע הדינוזאורי בין 1 ל-3. הגרבילים וההפועל פתח-תקוואים הגיבו בזעם והציתו את המלחמה.

איסוף הכוחות

מתוקף העובדה שגם הגרבילים וגם ההפועל פתח-תקוואים נאסרו להכינס לרובע הדינוזאורי, שניהם היו באותו צד. השלב הבא היה לנסות ולשכנע את הקופים להצטרף אליהם, אך הדינוזאורים הקדימו אותם ולקחו את הקופים. הסיכוי האחרון להשגת יתרון מספרי היה נתון בידי בני האדם. הגרבילים פנו לראש מחתרת בני-האדם והביאו בפניו הצעה שבה כתוב שאם בני האדם יצטרפו לגרבילים הם יקבלו שוויון זכויות ויחס ראוי בפרלמנט הנס-ציוני. הגרבילים ראו בבני האדם כוח עבודה ומלחמה גדול בזכות הבולבולים הגדולים שלהם שיכלו לשמש לסיף בולבולים איכותי. אם זאת, בני האדם קיבלו גם הצעה מהדינוזאורים, שהציעו להם 50% הנחה ברשתות עודפי נעליים וגרביונים וארוחת בורגראנץ' בחינם בשישי, מוצ"ש ויום כיפור. בני האדם נענו להצעת הדינוזאורים.

מהלך המלחמה

בהתחלה התחפרו כל האומות ברובעים שלהם וכינסו תוכנית מלחמה. הגרבילים הזמינו באמזון 4 פצצות מימן וחיכו להגעתן. לעובדה שהייתה טעות במשלוח והפצצות הגיעו בטעות לטורקמניסטן הייתה השפעה קטלנית על מהלך המלחמה. הדינוזאורים לעומת זאת, בנו פסל מעץ של פמלה אנדרסון והחביאו בתוך השדיים שלה מספר זעום של 30,000 בני אדם (לאחר מכן חוקה המהלך במלחמת טרויה). הגרבילים הכניסו את הפסל לרובעם ואז יצאו בני האדם ושיספו את הגרבילים בבולבולם האימנתני. בהתקפה זו מתו 11,230 גרבילים ו-2 הפועל פתח תקוואים ששהו ברובע הגרבילים באותה עת. מההתקפה שרד רק בן-אדם אחד בשם צ'אק נוריס שסיפר את סיפור המעשה לדינוזאורים. הדינוזאורים החליטו שאי אפשר לקחת עוד אבדות קשות כאלה והחליטו לאתגר את הגרבילים ושארית ההפועל פתח-תקוואים לקרב סיף בולבולים.

סיף הבולבולים

כאשר נענו הגרבילים לאתגר, הקימו הדינוזאורים איצטדיון בינלאומי לסיף בולבולים, הכלל מספר שיא של מקומות, 7 (מאוחר יותר הורחב האיצטדיון ל-31.2 מקומות והוא הגדול בעולם כרגע), כאשר לג.יפית מובטח מינימום 0.2 מקומות בכל משחק. את זכויות השידור על הטורניר לקח ערוץ 1 אחרי תחרות קשה עם... עצמו, ושכר את אברהם אבינו לפרשן. מאוחר יותר יתגלה שזה היה המשדר הכי מצליח של ערוץ 1 בכל הזמנים (לא כולל את גמר מונדיאל 2010), עם שיא של 0.27 צופים ששווים ל0.0001% רייטינג. בסיבוב הראשון של התחרות התמודדו דינוזאור וגרביל, כאשר הגרביל ניצח ניצחון מוחץ ועלה לגמר נגד צ'אק נוריס. התוצאה ידועה מראש. בזמן הדו-קרב, שנגמר בניצחון 45.1-7 לטובת נוריס, הרגו הגרבילים את הדינוזאורים הצופים בעזרת תמונות עירום של אריק שרון בפוזות לוהטות. הקופים ובני האדם נכנעו, והגרבילים ניצחו, והעניקו כאות תודה להפועל פתח-תקוואים איצטדיון כדורגל גידמים. בבשר הדינוזאורים השתמשו הגרבילים להקמת רשת מזון מהיר קטנה שמכרה דינוזאורברוגר, שכעבור כמה שנים נודעה כמקדונלד'ס.