מלפפון חמוץ

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search

הגדרתו של המלפפון החמוץ

המלפפון החמוץ מוגדר כמתמטיקאי מוסמך עם שני תארים (קיימים מעטים שהם פרופסורים.) רובם מגדירים את המלפפון החמוץ כמלפפון חמוץ בגלל שהוא מתוק. אין קשר בין מלפפון ימי למלפפון חמוץ (יש הטוענים שהם בני דודים אבל אין לכך כל הוכחה משתקפת לרשתית של העין)

המלפפון החמוץ - מהיכן הוא בא?

המלפפון הראשון נוצר בראשית שנת האיקי ניקי ליקי. רוב הפיסיקאים טוענים שהמלפפון החמוץ בא מהעיר זמב"ח שבאזור אלגברה. פרופסור ליצי פיצי טוען שהראשון שהתענג מהמלפפון החמוץ היא העגבניית שרי בכבודה ובעצמה. מדענים רבים כגון פרופסור יצי פצי, פרופסור טררים טררום ופרופסור לגלוגית קינדר טוענים שהראשון שנהנה מטעמו של המלפפון החמוץ הוא קרוקודיל עם ציפוי של פירורי לחם (שימו לב הוא נהנה מטעמו) מצד שני הם טוענים שהראשון שסבל מטעמו של המלפפון החמוץ הוא הבלוט של החצ'קון של וולדמורט ממול.

המלפפון החמוץ טעים? לא טעים?

סקר שנערך בסוף המאה ה - 19 בשנת 1990 הוכיח ש60% מהמצביעים אוהבים את הטעם החריף של המלפפון החמוץ ומענגים בו זמנית סרט פורנו שראו באייפון (החבר שלהם שלח להם עם בלוטוס מהאייפוד טאצ').


האם יש סוגים למלפפונים החמוצים?

אכן כן! יש מגוון סוגים של מלפפונים חמוצים:

  • מלפפון חמוץ מתקתק.
  • מלפפון חמוץ חמוצי.
  • מלפפון חמוץ חריף +.
  • מלפפון חמוץ פיקנטי אקסטרה לארג'.
  • מלפפון חמוץ פיקנטי אקסטרה אקסטרה לארג'
  • מלפפון חמוץ מלופלף = פלוס ועוד מינוס שווה למינוס.

ולהלן תיאור כל סוג וסוג של המלפפונים החמוצים:

מלפפון חמוץ מתקתק

זהו מלפפון חמוץ שמיוחד בזכות הכנפיים שהוא מצמיח אחרי שהוא שותה רדבול "יצמיח לך כנפיים" אחרי שהוא מצמיח כנפיים הוא עף לתוך פודינג מתקתק מתעטף בפירורים של סיגלית השכנה וצועק בכל רם: אני כבר לא מלפפון חמוץ! אני מלפפון חמוץ מתקתק! ומכאן בא שמו.

מלפפון חמוץ חמוצי

מלפפון חמוץ חמוצי ומלפפון שאף אחד לא רוצה להתקל בו. למה? בגלל היותו גס רוח, גס דיבור וגס טעם. למשל אם תלך אליו ותגיד לו אתה נראה לי טעים להפליא אפשר לבסבס אותך בקטנה אחויה? וכמובן שהוא יסכים בנועם וישחק לך אותה טוב לב. אתה תבסבס בו ביס מכל הלב ובאותו זמן שהוא בתוך הפה שלך הוא תוקע כזה פלוץ בריח חמוץ שבא לך לברוח מהארץ להגיע לעיר טישינבלום ולעשות שם עשר שכיבות שמיכה עם משוש של חילזון. איך מזהים מלפפון כזה ולא נופלים בפח? ובכן אם תירקו סמוכטה על הבוהן שלכם ואז תמרחו על בול עץ הכי קרוב אליכם ותראו את המלפפון קורע את בגדיו ומתאבל תדעו שהוא מסוג "חמוץ חמוצי" (חשוב לציין שהסמוכטה תהיה טהורה ללא ליחה)

מלפפון חמוץ חריף +

זהו מלפפון נחמד ולא מזיק עד שאתם אוכלים אותו שימו לב אין לאכול מלפפון חריף!!! התוצאות מסוכנות עד קטלניות למשל אנשים קיבלו פצעונים על התנוך בגלל שאכלו את המלפפון הקטלני מלפפון זה הוא מוטציה של שינלארק ברוטב אלף האיים עם נגיעות סמרטוט מקורקע לכן כ"כ נדיר וקשה למצוא אותו. איך נזהה אותו? אם הוא הולך בצורת בננה סימן שזהו המלפפון הקטלני שימו לב יש מלפפונים שהם בצורת בננה והם לא מזיקים כמו המלפפון חמוץ חריף לכן יש לדבר עם המלפפון קודם להכיר לצאת איתו לבליינד דייט ואז רק לעשות 1+1=2 בחזקת 2 שווה ל4 ושורשו הוא 2. מהמשוואה הסופית בא שמו.

מלפפון חמוץ פיקנטי אקסטרה לארג'.

זהו מלפפון לא מזיק כלל ואפילו נחמד ויכול לשמש ידיד לחיים (יש לציין שהוא גיי) ולגייז יכול לשמש חבר טוב לחיים. זן זה של המלפפון הופיע כבר בתחילת שנת 2000 דר' סוס עירבב במיקסר מלפפון עם גמבה ממולאת בחציל מטוגן שיבשו אותו בכוונת תחילה לעובש. עירבוב זה יצר מוטציה וזהו מלפפון האקסטרה לארג' איך נזהה אותו? כפי שנאמר מלפפון קצת יותר גדול במימדיו וכך ניתן לזהותו בנוסף לכך הוא נחמד מאוד אבל זה עלול לבלבל אותנו עם מלפפון חמוץ חריף+ לכן יש לשים לב למימדיו ולבדוק את התוית שמאחורי החולצה. שימו לב! חולצות של CASTRO תמיד מדפיסות על אקסטרה לארג' לארג' לכן אין לזרוק אותו!

מלפפון חמוץ פיקנטי אקסטרה אקסטרה לארג'

אותו מלפפון כמו מלפפון חמוץ פיקנטי אקסטרה לארג' רק שהוא אותה מוטציה רק בגדול יותר. במימדיו, בנחמדותו, ובגייותו. איך נזהה אותו? אל תדאגו אתם תזהו אותו.

מלפפון חמוץ מלופלף = פלוס ועוד מינוס שווה למינוס.

מלפפון זה ידוע גם בכינויו "הנחש" זה בגלל שהוא נראה כמו חסידה. מלפפון זה הוא חלשלוש אך גאון! זה למה הוא המסוכן ביותר. ידוע בגאונותו על טכנולוגיות הסליל המצלצל והטכנולוגייה הדישה ביותר ויכולה גם להיות הקטלנית ביותר - מיץ תפוחים בטעם מנגו אפרסק. ידוע כמה התנקשויות של המלפפונים המלופלפים התנקשויות כגון מושרמבו משינזו לאחר שבגד ביקומה זה חרפן את המלפפון והוא פשוט עשה לו התקפה תת תחתית עם טכנולוגיית הסליל המצלצל וגם ידועה התנקשותו בעוגי מעוגי והמקקים לאחר שראה שהמקקים מתעללים בעוגי הבין שהמקקים כ"כ מסכנים וכ"כ קטנים בדיוק כמוהו ועצם זה שהם מתעללים בו זהו סימן לעזור לחלש שמתעללים בו ולהתנקם בעוגי. עוגי קיבל מכה תת ראשית עם טכנולוגיית המיץ תפוחים בטעם מנגו אפרסק והפך לצמח בריח אלוורה נעימה ומענגת לנחיר. איך נזהה את המלפפון המלופלף? כמו השם המלפפון המלופלף הוא = לפלף למה הוא שווה ללפלף? הרי הוא גאון הוא הקטלני ביותר המסוכן ביותר!!! נכון, זה לא מונע ממנו להיות לפלף הרי אנחנו יודעים שלפי חוקי האלגברה מינוס X פלוס שווה מינוס. הרי המשוואה הבאה: מינוס = הוא קוף גמד חלש חננה. פלוס = הוא גאון!!! ויש לו כפול מהגאונות הזאת לכן: הוא קוף גמד חלש וחננה X הוא גאון = הוא מינוס.

=

===כמובן שיש את המלפפון הכי הרסני שתראו בחיים שלכם ואני מדבר על מלפפונים בחומץ אין צורך להסביר