משתמש:פסיכופת עקשן/ניסיון ניסיון

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Thumbnail.jpg יש לשכתב ערך זה
ייתכנו לכך מספר סיבות: ייתכן שהמידע המצוי בדף זה מכיל שטויות חסרות טעם, או שהוא פשוט לא מצחיק, או שאולי הוא ערוך בצורה גרועה, ויכול אפילו להיות שהוא אמיתי. אבל בכל אופן, הערך הוא חסר ערך עבור איןציקלופדיה. אתם מוזמנים לסייע ולתקן את הבעיות בדף זה, אך אנא אל תורידו את ההודעה כל עוד לא תוקן הדף. אם אתם סבורים כי אין בדף בעיה, ניתן לציין זאת בדף השיחה שלו. יש כאלו שאפילו יקראו את מה שכתבתם.
"היא הייתה יריבה דגולה"
~ צ'אק נוריס (תוך כדי בעיטה סיבובית) על המכשפה המרושעת
"היא הייתה אחת הלקוחות הגדולות שלי"
~ דוקטור פישר על אליסה
"אביה היה חברי הטוב."
~ אדולף היטלר על אביה של אליסה
"מה?! מי? מתי?!"
~ ג'ורג בוש על גילויו המפתיע

אליס בארץ הפלאות הנה ספרה הראשון של ג'ורג בוש פטימה אל יהוד שנכתב לראשונה ב-1784 בעת המהפכה הצרפתית.

ההתחלה

לפני המון שנים, בארץ המובטחת פלסטינה, נולדה ילדה בשם רוחמה לוי בת ליהודה הלוי.
רוחמה נולדה ב-11 לצ'אק נוריס 1629,עם אוטיזם כבד ותסמונת דאון מאוד קשה שאפילו הרופאים לא יכלו לתת הסבר. אמא של רוחמה, נטשה אותה בגיל שנתיים עקב אי-סבלנות מירבי לפיגור השכלי הכבד שרוחמה נושאת עמה. אמא של רוחמה מסרה אותו ליהודי קפדן ושמרן בשם "יהודה הלוי". יהודה הלוי כבר במבט ראשוני פיתח סטיות מיניות קשות כלפי רוחמה בהיותה בת 6 שנים. יהודה הלווי היה מאוד עני,ושלח את רוחמה לכייס את הארנקים של התיירים שבאים מדי שבוע.
רוחמה רכשה מיומנות כלפי תפקיד זה וגייסה הון תועפות (21 רובל כאשר תייר רוסי הציע לה זאת עבור יחסי מין עמו) כאשר אביה, יהודה, הבחין בכמות זו, עבר דום לב מידי והופנה לבית החולים המפורסם "איכלוב" שבאשקלון.
הרופאים היו סבורים לכך שלא יכלו להציל אותו,עקב פיגור שכלה הכבד של רוחמה הקטנה, היא חשבה שאביה יהודה הולך לעשות מסע גנבות בבית החולים כאשר תכנן זאת עם רוחמה ונשקים משוכלים כגון קלצ'ניקוב משוכלל עם מחסנית ברוחב 23 ס"מ וכדורים באורך 4 ס"מ שסופק על ידי הקג"ב.
רוחמה רצתה להשלים משימה זאת,אך הסתבר כאשר היא ירתה את כדורה הראשון, היא הועפה 3 מטרים עבר הקיר וקיבלה מכה חזקה במוח. היא נלקחה על ידי הארגון המפורסם "על-קעידה" שהונהג על ידי ג'ורג בוש. ג'ורג בוש טיפל בה, ושם העביר לה את המסר שאביה הצליח לשרוד, אך כאשר התעורר והבחין בזקן שמנסה למכור לו את מוצריו של דוקטור פישר קיבל דום לב במקום ונפטר.

התחלה של הכתיבה

ג'ורג בוש היה המורה רוחני של רוחמה. רוחמה אהבה את בוש, וקיימה כל מה שציווה עליה. כאשר חלפו השנים ורוחמה גדלה ונהייתה לאישה בת 36, ניצלה את מה שלמדה על ידי המורה הרוחני שלה בוש. והחליטה לכתוב ספר חיים דומה לשלה. שנקרה "אליסה בארץ המופרעות" אך כאשר ה-FBI גילה על קריאה פמיניסתית של סאדיסטיות על הגברים, וגילו כאשר ספר זה מערר את כוח השוביניזם, היישר הפכו אותו ל"אליסה בארץ הפלאות".
אליסה החלה לכתוב את הפרק הראשון של הספר, כאשר שמספר על ילדה משועממת שעברה התעללות מינית על ידי הוריה והיא מנודה חברתית, ומכורה לספריו של בני גורן,היא דמיינה מסע מרגש של חיפוש חברים סאדיסטים ופדופילים שמובילים אותה אל הרשע.

הירושה

שנה לאחר שכתבה את סיפורה המצליח, ב-1721 התגלתה חסרת הכרה בביתה, רוחמה נלקחה אל בית החולים בלינסון ושם קבעו שרוחמה נפטרה עקב מנת יתר של מוצריי דוקטור פישר. ג'ורג בוש לא יכל לשאת בתוצאות אלו ונעל את עצמו בביתו למשך 25 שנה. שם נדר נדר שהוא יוציא את סיפורה היקר, יוציא לאור ויתפרסם עם חידושים מרגשיים.

התחלה של עידן מרגש

27 שנים לאחר ששהה ג'ורג בוש בביתו, החל לכתוב מחדש את סיפורה המרגש (?) של רוחמה. סיפור זה ארך כ4 שנים של עבודה כאשר ג'ורג בוש ניסה להבין את ראשה המתורלל של רוחמה, ביתו הרוחנית. אחר 5 שנים של עבודה, שנה לאחר שסיים את הסיפור, ג'ורג בוש נעלם בפתאומיות להרי ולהלה הנמצאים בשוודיה,שם השמועות מספרות שסגר עצמו במנהרה חשוכה והתידד ליצור בשם "Mr.Hat". ב-1998, כאשר עדיין, אף אחד לא ידע היכן ג'ורג בוש מסתתר,התפרסם סיפרו המחודש של אליסה בארץ הפלאות. זו הייתה הצלחה מסחררת ראשים, וכולם אהבו את סיפור זה. בסיפורו החדש מסופר שאליסה,אכן מגלמת דמות עם תוספות משוכללות כגון:

  • בבית סיפרה היסודי עברה התעללות מסוג וו'גי.
  • אכן,עברה התעללות מינית בידי הוריה,ואחותה,אליזבת אלמינסטון שהייתה ילדה בת 4 מאומצת מצד גיסתה של אביה.
  • הייתה ילדת כאפות בידי ערסים וואנאביז שראו בה כקרובן טוב להצלחה בשילוב עם החברה הערסית. (מה שאף פעם לא יקרה.)
  • הייתה מנודה חברתית וגורשה ממעוצת התלמידים. (בעקבות שנחשפה להתחרמנות כל פעם כאשר הסתכלה על המורה לשל"ח שלה.)
  • והדבר הכי חמור, נחשפה לראשונה שהיא אף פעם לא הקשיבה לשיריו הקלאסיים של ג'סטין ביבר.

נפילתו של עידן מרגש

ב-17 לצ'אק נוריס 1999, עקב התרגשות יתר מספרו המחודש והמרגש של ג'ורג בוש,כולם התחילו לפתח תיאוריות לגבי הספר. חוקרים חלו לחקור את התופעה של אליסה, ומצאו בידי ארכיאולוגיים ספרי נבואה/מחקר קדומים שנכתבו על ידי חוקרים קדומים מהמאה ה-תשעה עשר. שמנבא את סיפורו של ג'ורג בוש. שם גילו לתדהמתם, שאליסה היא אכן לא ילדה תמימה. שם גילו שאליסה, הייתה ילדת גטו אברבנל שהייתה בסטלה רצינית תחת השפעה כבדה של LSD כאשר הייתה עם חבריה הדמיוניים.כאשר סם ה-LSD הוברח על ידי צ'אק נוריס לגטו אברבנל. והייתה תחת שימוש מירבי של מהדורה מוגבלת של מוצרי דוקטור פישר המכלים כמות כמעט אינסופית של אופיום ו-LSD. ואכן,שם גילו לתדהמתם שג'ורג בוש בעת כתיבת הספר היה תחת השפעה של מוצרי דוקטור פישר (כן,זו הייתה תקופה די אופיניית למוצריו) שנמרח על ידי פילפיני שהוזמן על ידי חברו ההומוסקוסאל.וכוסה על ידי שמו החדש שהציג אותו כסופרת:"פטימה אל יהוד."

"אליסה בארץ הפלאות" כיום

אחרי האכזבה המעוררת אימה שגרמה לכמה ילדים מיפן להתאבד בשיטה המסורתית "אכילת גרבילים" (יש האומרים שתופעה זאת גם קרתה כאשר התגלה לפתע שסרח מהמומינים מתקלח לראשנה) העולם עוצר כל שנה כמנהג כבוד דקה דומייה כאשר הצפירה נשמעת כשיר הפתיחה של ארתור. כיום, ג'ורג בוש הוכרז כחסיד אומות העולם,והוא מונצח במוזיאון "יד וגרביל" שברוסיה.