משתמש:שוורצע חיה/רחבעם

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
כת השטן.png הבהרה: כת השטן וחז"ל אינם נושאים באחריות לכל נשמה שנפטרת במהלך קריאת ערך זה. תודה.


צפיה בערך זה כרוכה בטרנספר. לביתך נשלחו איןספור משאיות פינוי על ידי מישהו.
"המוות הוא תמידי ולנשמה אין קץ"
~ גנדי על סמים
"חסמב"ה חסמב"ה חסמב"ה! אה, לא..."
~ אלימלך זורקין על רחבעם


רחבעם הוא כינויו הבלעדי של אמן קרב מגע ישראלי ומחליפו של חנן גולדבלט בתפקיד גשש בלש.

סיפורי זפתא

כה אמר גנדי
כה עינטז משה

באוקטובר 1996, כשרחבעם כיהן כשר בממשלתו של בנימין נתניהו, הוא תפס את אהוד אולמרט ורוני מילוא בעת קיום אורגיה עם חנה לסלאו והחל לספר להם בובע מייסעס שלו מימי הפלמ"ח. הוא סיפר להם איך פיתח באחרית הימים את האמנות הידועה בשם "קרב־מגע". ב־4 לפנות בוקר, באמצע יציאת מצרים, משה פגש את רחבעם בבסיס צבאי. הוא שוחח עם צאנו של רחבעם, שתה אתו קפה [1] והמשיך בדרכו. באמצע הר חורב, ראה מוישה סנה בוער. הוא התקרב מעט אל הסנה, עצם את עיניו עד שלפתע התנפל עליו הקדוש סרוח הוא בדמות בריון שכונתי ודקר אותו באזור המפשעה.

האינסטינקט הבסיסי הנלעג של משה היה אוננות, עד שראה כיצד אותו רחבעם אלמוני שפגש קודם לכן וצ'אק נוריס מכסחים את אלוהים וכופים עליו להירשם לאתר היכרויות ולהציע חברות ללוי אשכול. אשכול, שנמצא באותה הזמן בבית החולים וצפה במחשבו האישי, השתנק ברגע שראה את ההצעה וכך נקבע מותו המצער.
משה גמל תודה לרחבעם וצ'אק בכך שכפה על עצמו השתתפות לא־רצונית בתכנית "נולד לרקוד". התוצאות היו הרות אסון. אולמרט ומילוא הנבוכים התכנסו בעצמם למשמע התמוגגותו של רחבעם מהריקוד שביצע משה באותה תכנית ותיקה, ומהכינוי שדבק במשה מאותה עת, "מוישה ירחמיאל".

מילוא ואולמרט השתתקו וניסו להימלט, אך רחבעם תפס את שניהם בידו החסונה, והכניס אותם למכונת הזמן שלו, בכדי לחזור לעתיד. "וואו, איזה יופי. זה ציוד שלא ראיתי אף כשהייתי שר המשטרה," אמר מילוא, ואולמרט פלט מעט קיא מפיו, ישר על המכנסיים של מילוא. מילוא היה כל כך נבוך.[2] רחבעם הסתכל על מילוא במבט אבהי וחם, ניגב את הקיא והעלימו כלא היה. כשאולמרט שאל אותו כיצד עשה זאת, שיתף אותם גנדי בסיפור הבא:

באוקטובר 2001, בעת שכיהן גנדי כשר התיירות, קרה לו אירוע מצער שהביא למותו: הוא קיבל פקס מעמוס קינן, ובו שיר נוקב על מאורעות מלחמת יום הכיפורים. מצפונו של גנדי התחיל להטרידו, וגנדי הזיע והזיע עד שרופאו האישי המליץ לו לנוח בביתו, וביקש שייעזר במטפלת סיעודית. ניתן לומר שבכך גנדי איבד כמעט את הכל, אך הרוויח משגל בריא.[3] הוא האזין לשיר של פריד אל אטרש, איבד שמיעתו לאחר חריקות מספר של תקליט הוויניל, ומת בשנתו.

היות שבעתיד הוא מת בשנתו, אולמרט ומילוא נאבדו בחלל, עד שביבי נתניהו אמר שישלח להם סיירות הצלה, והתנה זאת בפרישתם מהפוליטיקה.

איפה הם היום

אהוד אולמרט סלל את כל הדרך להיותו כישלון חרוץ, התיידד עם פרנץ קפקא והקים משרד לענייני כל השירותים שיש;
מאז המקרה המצער, רוני מילוא נמצא בזוגיות עם מינה צמח, המפעילה את חברת הקש "מן הצמח" הסוחרת בגראס תחת מעטה של ביצוע סקרים רפואיים;
גנדי היום בשמיים, מחסל חשבונות עם אלוהים ועם אי־אלו אש"פיסטים;
והערך הזה? הערך הטוב הזה מוסרט עכשיו לסרט של רומן פולנסקי, שיוודע בעבר כ"תינוקה של רוזמרי", בכיכובן של עדנה פלידל וחנה מרון.

הערות שוליים

  1. קפה ערבי אסלי, כמובן
  2. כל כך נבוך.
  3. עם המטפלת, אלא עם מי.