סינדרלה

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search


סינדרלה

"שם הילדות שלי!"

~ שבתאי צבי על השם של סינדרלה

"42!!!"

~ צ'אק נוריס על מישהו ששאל פי כמה מידת הנעליים של צ'אק נוריס גדולה משל סינדרלה

"זה סתם סיפור סינדרלה!"

~ טייגר וודס במשפט שלאחר בגידתו ה-258.


סינדרלה הוא ילד קטן וצעיר שתמיד חלם להיות ג'סטין ביבר ולכן כולם שנאו אותו בילדותו והוא נהפך לילד כאפות בגיל מאוד צעיר. לסינדרלה הייתה ילדות קשה - אמא שלו מתה מהתמכרות לפייסבוק ואבא שלו נעצר על כך שהשליך גרבילים על אנשים שעיצבנו אותו עם שימוש במדעי החלל. לאחר שסינדרלה גדל ולא מימש את חלומו להיות ג'סטין ביבר הוא עבר לעסק של מכירת עגבניות רקובות בהופעה של "האחים דוס- דוסים". אחרי שגם העסק הזה כשל עקב יחסים אינטימיים ומאוד לא מחמיאים עם הבוס של סינדרלה הוא פרש מעסקי השעשועים, ופינה את כל זמנו החופשי לחזר אחרי המעסיק שלו לשעבר- בני גורן.


הטראומה

סינדרלה היה ידוע בכך שקולל ברגע שנולד - הנזירים מהמקדש הקמבודי כלאו את נשמתו של צביקה פיק בתוך גופו, מה שהיווה סימבוליזציה לבריחתו הגדולה של אינדיאנה ג'ונס בחסות אגודת הפסטרמה העולמית וזוגלובק. כליאת נשמתו של צביקה פיק בגופו של סינדרלה הקטן והמפגר גרמה לכך שסינדרלה סבל מחוסר זימים באיבר מינו, מחלה הנקראת אנטיפוביהטכנולוגיזציה. אדם מפורסם נוסף שלוקה במחלה זו נקרא לוציפר, כיום יותר מוכר כיובל המבולבל. אחרי שצביקה פיק יצא מהגוף של סינדרלה שהקיא כי קודם הוא אכל את יובל המבולבל, צביקה פיק רצח את סינדרלה ואז השתלט על העולם וכרת ברית עם ג יפית וצאק נוריס. שמעון פרס התעצבן על אלוהים שאמר שהוא ברא את העולם ולא שמעון אז הוא הרג את אלוהים והפך להיות צביקה פיק. הסוף

הבריחה מהבית

כשסינדרלה החליט לברוח מהבית, עם שתי האחיות הנרקומניות שלו, שניסו למכור לו סמים, הוא הגיע למסיבת התה של אליסה והכובען. שם הוא מצא חברים חדשים (לא סתם... גם משם נפנפו אותו, כי הוא היה סטלן רצח). הוא לקח את הבובות האהובות על הכובען, שהיו קוף וציפי שביט וחיבר ביניהן, ככה שיצא לו קוף מכוער וכושל. בדרך חזרה הביתה, לאחיות הנרקומניות, והאמא אומנית הקעקועים, שקיעקעה עליו את סנטרו השלישי של ארתור, פטריה ענקית ירדה מהשמים ומחצה את סינדרלה הקטן והמסכן! לא היה לו סיכוי והוא נהפך לילד מייפל בין רגע ומת 348 שעות לאחר מכן, כאשר הוא הפסיד בקרב מוחץ נגד ג. יפית.

יהי זכרו מקולל, קולולולו הוא מת!

הדרך לגן עדן והנפילה לגיהנום

לאחר מותו, סינדרלה פגש את אודטה, שהדריכה אותו לעלות במדרגות לגן עדן ונתנה לו סופגנייה למזל. לאחר שסינדרלה עבר את המדרגה ה7,086 הוא נפל עקב רעידת אדמה שבצירוף מקרים לא יאומן התרחש כאשר אודטה ישבה על הספה אותה קנתה בשוק השחור-כחלחל, בתקופה ההיפית ביפו. סינדרלה נפל לגיהנום ובדרך הכיר חברים חדשים כמו רבקה שחורה, דורה וברני שהיו עסוקים בקיום יחסים מגונים עם משולשי פיצה מרושעים, שהיו מפורסמים בשל עודף הגבינה המוגזם שלהם.


החיים שלאחר המוות

בגיהנום, סינדרלה סבל מהטרדות פסיכו-טרנסקסואליות משבי, שנמשך לירכיים הגדולים שלו. בהמשך היא פגשה את מרתה פלוצברג ביבר ואת ג'ורג' ראשתחת ביבר, שהגיעו לגיהנום מיד לאחר שהתגלו כמעורבים הגדולים ביותר במזימתו של שבתאי צבי ליצור את ג'סטין ביבר - האויב המושבע של מפלצת הספגטי המעופפת.

החיים בגיהנום הפכו לשגרה כאשר חבורת רוכבי אופנועים הצליחו להמר את דתו של שטן לג'חנונאיסט והוא עזב את גיהנום כדי לחיות עם בני מינו, הג'חנונים.

סינדרלה במיתולוגיה הקנדית

הקנדים האמינו כי סינדרלה הוא מאכל אנגולי ובמשך שנים ניסו להשיג את המתכון ללא הצלחה, עד ששבתאי צבי השיג את המתכון בזמן מלחמת העולם החמישית כשפוטר מהמחתרת הסינית והפך לסוכן חשאי בשיתוף עם גרגמל. בעזרת המתכון הקנדים הצליחו ליצור את הספורט הוקי בו הם מכים דיסקית עם מקלות כדי להביע אהבה לאלילים שלהם. בנוסף הם הצליחו להביס את המפלצת המיתולוגית ג'סטין ביבר שחזרה לעולמנו לפני מספר שנים בעקבות הפלוץ ה-12 של שבתאי צבי.

על המיתולוגיה הקנדית במלואה תוכלו לקרוא כאן.

אמונות ודרך חיים

לאחר שסינדרלה הקטן השקיע 4 שנים מחייו (שזהו הזמן הארוך ביותר שהושקע) בלמידת יסודות אליהמיתולוגיה הקנדית וגילה חוסר באל אחד כיוון שבמקור היו אמורים להיות 12 אלים החיים חיי נצח אך אחד מהם מת בגיל 14 משיבה, הוכרז סינדרלה כאל המיתולוגי השניים עשר, אל האנטיפוביהטכנולוגיזציה כיוון שהוא נשאי המחלה. סינדרלה הקטן הוחמא מאוד מההכרזה ובגלל שלא היה שייך עוד למעמד הפועלים, עבר לור בבית שני חדרים, שיפור רב מביתו הקודם, שהיה רצפה וקיר אחד.

סינדרלה כיום

כיום סינדרלה חי חיי מותרות של כיכר לחם שלמה בשבוע וחצי גביע קוטג' בביתו המפואר של שני החדרים. בכל יום סינדרלה דורש שישלחו לו ילד נוסף כדי שיכל להדביקו באנטיפוביהטכנולוגיזציה בעזרת שני עוזריו החולים גם כן באנטיפוביהטכנולוגיזציה, כדי שיוכל להגדיל את האימפריה שלו שכעט מונה 4.7 לוחמים, בכדי להשתלט על העולם ולהפריז בחיי המותרות שלו שלאחר השינוי הוא מאמין שיכללו כיכר לחם שלמה בחודש וגביע קוטג' שלם.


Support vote.png בעד --Pitsy13 20:26, ביולי 8, 2011 (UTC)

Support vote.png בעד --TheLastDick 20:27, ביולי 8, 2011 (UTC)