סמול טיטיס

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search

מבוא

סֶמוׁל טִיטִיס (Small-Titis) הינה מחלת מין נפוצה, קטלנית וחשוכת מרפא, אשר מתפרצת בגיל הנעורים. המחלה הופצה ע"י בני גורן לפני 65 מליון שנים, כמלכודת לדינוזאורים, שבני אהב לאכול, ובחלוף השנים עברה שינויים ומטרתה הייתה לזרוע טרור ופחד בבני נוער, בדומה ובנוסף לאלגברה.


איך נדבקים

המחלה הינה מחלת מין תורשתית שנגרמת בעקבות נגיף הHO-2 האכזרי, שניתן לחלות בה בכמה דרכים:

דרך ראשונה- האמת העצובה היא שאמהות ממין נקבה מקיימות יחסי מין עם בנותיהן, בזמן שהן ישנות וכך נוצר חיכוך בין איברי המין, מה שגורם לניצוץ אש, שבו נכנסים אלפי חיידקים זעירים, מצמצים רווחים וכשאין יותר ווקום בין הרווחים חוזרים לאיבר המין של הנערה.

דרך שנייה- שימוש בטמפונים, שימוש מרובה בטמופנים יכול לגרום למחלת הTSS המסוכנת (Titis-so-small ולא תסמונת הלם רעלי כמו שמפרסמת החברה כדי להקל על משתמשות הטמפונים).

דרך שלישית שימוש בספרי "אלגברה" של בני גורן למטרות אוננות היא הדרך המהירה והקטלנית ביותר לחלות בTSS.

מכיוון שהמחלה תורשתית, סביר מאוד שלהורה נגוע בTSS יהיו ילדים עם TSS, ואם לא, מחקרים מצאו שסיכויי ההדבקות במחלה גדלים בקרב ילדים שהוריהם נגועים.

תופעות שיש לחולי הSMALL TITIS

מנדבושקס בלתי פוסקים שניתן להבחין בגירוד, נשירת שיער הערווה (גם אלה שעברו החלקה יפנית או צבע), או ביצורים קטנים מקימים לך עיירה על איבר המין בזמן שהם רוקדים את ריקוד המקרנה. הפרשה בצבע כחול מרקר בדרך כלל מלווה עם פצעונים באיבר המין. כאלה מלאי מוגלה שמשפריצים לכל עבר. פטמות בולטות כאשר החידק הנוראי מכרסם את כל איזור החזה חוץ מהפטמה ואת צינורות החלב, מהסיבה הפשוטה שהוא אלרגי לחלב. חזה קטן בדרך כלל חזה שנכנס פנימה לתוך הגוף, מידה A- ומטה.

כיצד להימנע

לבדוק שאמא לא לקחה את הויאגרה של אבא, או שיש לה עבר פלילי עם עבירות קטינים. במידה והמחלה עוברת כתורשה ואתם חולים בST, תצטרכו לעבור ניתוח יקר וכואב שבו שמים דוחפים לכם באכזריות סילקון לחזה.