סנטר

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Thumbnail.jpg יש לשכתב ערך זה
ייתכנו לכך מספר סיבות: ייתכן שהמידע המצוי בדף זה מכיל שטויות חסרות טעם, או שהוא פשוט לא מצחיק, או שאולי הוא ערוך בצורה גרועה, ויכול אפילו להיות שהוא אמיתי. אבל בכל אופן, הערך הוא חסר ערך עבור איןציקלופדיה. אתם מוזמנים לסייע ולתקן את הבעיות בדף זה, אך אנא אל תורידו את ההודעה כל עוד לא תוקן הדף. אם אתם סבורים כי אין בדף בעיה, ניתן לציין זאת בדף השיחה שלו. יש כאלו שאפילו יקראו את מה שכתבתם.


לא לילדים
אזהרה!

התוכן בערך "סנטר" לא מתאים לילדים!
ילדים יקרים, אנא הפסיקו לעשות ביד והסתירו את עיניכם. אין לצעוק בזמן הקריאה קולות כמו: אוואוואווו, זה עוושה לי את זה, אהאה יווותר חזק!Attention niels epting 01.png אזהרה!
אנו יוצאים מנקודת הנחה שאם נכנסת לערך בשם סנטר, אז את/ה מוכן/ה לצחוק עליו.


הסנטר בבריאת העולם

הסנטר (או המטרה לחצ'קונים) הומצא אל ידיי ה' שברא את היצור הסתום ביותר שקיים האדם , ואז הוא ברא את המלכה האישה..האדם היה פרימיטיבי כמו שהוא היום אז הוא יחס את הסנטר לדבר אלוהי [ חלק משער הערווה של אלוהים (לכל מי שחושב שהוא בן)] האישה ניסתה להסביר לו ברוב חוכמתה אינה הצליחה להסביר לו שמהסנטר באים גרבילים לעולם אחרי ששניהם קלטו שחסרים להם הרבה ברגים במוח הם הבינו למה משמש הסנטר...(החזקת הספתיים שלא יפלו)


האם הסנטר הוא חלק בגוף?

ב1077 הוצעה הצבעה מאת המדען המפורסם ג'ורג' גרבילישטיין ששאל האם הסנטר הוא אכן איבר בגוף האדם ? 5 אנשים הצביעו נגד ו18 הצביעו בעד 3 אנשים היו מפוחדים מהמדע ולא הצביעו ( עם אתם שואלים את עצמכם למה לעזזל כל כך מעט אנשים הצביעו זה כי בשנה הזאת לא חיו הרבה אנשים)

בשנת 1079 הם שחכו מה היו התוצאות והצביעו בשנית התוצאה הגיעה ל-90 אנשים בעד 5 נגד ו-3 חשו בדה ז'ה וו רציני. בשנת 1081 הדגים הקימו עצומה להפסקת הסנטר, לאנשי הקונגרס היה קשה לקבל ההחלטה משתי סיבות:

1.היה קשה לקרוא מה הדגים כתבו

2.אנשי הקונגרס לא היו קיימים

מאיפה בה השם סנטר

בשנת 1076 עשו תחרות להמצאת המילה האקראית ביותר מי שניצח בתחרות היה ילד גרמני שמן עם בעיית שוקולד קינדר חמורה המילה שהוא המציא כמובן הייתה סנטר המדען אימץ את המילה גידל אותה נתן לה אוכל ובגיל ההתבגרות קיים איתה יחסי מין ואז הוא קלט שלמילה יש חצ'קון בקצה הפנים ולא ידע איך לקרוא לאיבר שעליו מופיעה החצ'קון אז הוא קרה לאיבר אל שם המילה שאותה גידל נתן לה אוכל וקיים איתה יחסי מין בגיל ההתבגרות

הסנטר הכפול

כאשר בן אדם חש שמשהו חסר בגופו מופיעה הסנטר השני. במצרים העתיקה הסנטר נחשב לקמעה שעוזר לאנשים שיש להם עצירות בתקופה שבא היו ימי בצורת הסנטר הכפול נחשב למעדן.. כיום הסנטר הכפול משמש לאות כיעור ולאות בוז לאנשים הרזים הבן אדם הראשון שנסע שני סנטרים היה הילד הגרמני השמן עם בעיית הקינדר אנשים חשבו שהוא מחביא זהב בסנטרו השני,אבל כשהם פתחו אותו היה שם רק חומר אדום והרבה חומר לבן.. כיום מחלת הסנטר הכפול מחמירה היא נפוצה בעיקר באמריקה הצפונית ובקרב סניפי מקדונלדס

מחלת הסנטר הכפול

איך לזהות בן אדם החולה במחלת הסנטר הכפול או בשמה המדעי: "סנטרנטוס כפוליוס "

הפלצת יתר 
ליקוק בית השחי 
התכווצות של הביצה הימנית(לגברים) 
קרום הבתולים צומח חזרה (לבנות) 
הקאות של גרבלים 
הפיכה לילד/ת כפות 
שתית חומר מרחיק יתושים
אשכרה לחפש את המילה סנטר בחיפוש 

עם לא תטפל במחלה אתה עלול למות ברגע הראשון שאתה נכנס לשירותים

איך מתרפאים ממחלת הסנטר הכפול?

השלבים הבאים מוחיכים מדעית שאפשרי להתרפא


1.אתה קונה 20 מסטיקי בזוקה שפג תוקפם ומכנסם לתחת 
2. אתה אוכל גרביל כחול זוהר 
3.עושה קעקועה של אריק אינשטיין אל הסנטר השני 
4. מנשקים קקדו בזמן שהוא מגרבץ עם לוטרה... 

עם אף אחד משלבים אלה לא עוזר אתה בבעיה

איך נדבקים במחלה?

מלקקים תחת של בבון סיבירי בעל שלוש זנבות או שמתמזמזים עם DISK ON KI

ראה עוד

צ'אק נוריס אמונות טפלות