ערוץ הילדים

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search

ערך זה נשלט על ידי קוקסינליה, ערסיה המאוחדת, Hot-כלום לא חם וyes-כלום לא קר. אם אינך רוצה לעבור שטיפת מוח קטלנית, נוס על נפשך!

Toxic2.png ערך זה שיך לאימפרית הרשע
ערך זה הוא מרושע ושייך לאימפריית הרשע,איןציקלופדיה אינה אחריית לנזקים שיגרמו מקריאת ערך זה.
לא לילדים
אזהרה!

התוכן בערך "ערוץ הילדים" לא מתאים לילדים!
ילדים יקרים, אנא הפסיקו לעשות ביד והסתירו את עיניכם. אין לצעוק בזמן הקריאה קולות כמו: אוואוואווו, זה עוושה לי את זה, אהאה יווותר חזק!


"ערוץ הילדים המקום האמיתי!"
~ מנחי ערוץ הילדים בניתוח פילוספי עמוק של ערוץ הילדים, מנסים להשחית עוד מוחות צעירים
"שלי...שלי..."
~ תגובתו של עודד מנשה לתיאוריה הפילוסופית של מנחי הערוץ
"הן מושלמות לתפקיד"
~ עוד מנשה בתקופת עובדתו כסרסור
"הם מחזיקים אותנו באולפן"
~ ילדים מסכנים כאשר נקשרו לקיר הגורלות

היסטורייה מורחבת של ערוץ הילדים

ערוץ הילדים הוא ערוץ טלוויזיה פופולרי שהוקם באמצע שנות ה90 כדי לבלבל ת'מוח לילדים ולעודד אותם להיות מכורים לטלויזיה מגיל צעיר עם כל מיני מצוירים חסרי טעם כמו ארתור ושעות משעממות באולפן, היו כמובן סדרות סבירות אך מכיוון שזה היה טלויזה ואי אפשר היה לעשות סקיפ הילדים היו חייבים לראות את הדברים המזעזעים והמשעממים בעודם מחכים לסדרה או שתיים שהן אכן ניתנות לצפיה. כמובן שאלטרנטיבה טובה ללצפות ערוץ הילדים זה לצאת פאקינג החוצה לנשום אויר צח (לא, לא על הוברבורד) ולא להשמין מול הטלויזיה ועוד עם דברים כ"כ משעממים כמו האולפן - חוץ מילדודס שרוצים צומי טלויזיוני את מי זה מעניין במיוחד?

עם השנים הערוץ כמובן חל התדרדרות קשה מסתם דפוק עם הוגו הוגו להרבה יותר גרוע בסוף שנות ה2000 ואז נהיה לסרטן רשמי אחרי 2010. כיום זה הכל ערסים מתחרים על כפכף הזהב, ערסים והרפתקאות, ערסים מנסים להיות מצחיקים, דיבורים על ג'סטין ביבר, תכניות דרמה עם מזמוזים, ארתור(התכנית המפגרת שמסרבת למות), וקצת CGI בלי תוכן מעניין במיוחד. הורים יקרים, אנא הרחיקו את ילדיכם מן הערוץ התפל הזה כדי להנמיך את סיכויים שהם יעשו דיג'יגידל לקקות מפגרות.

הערוץ כלל תכניות אולפן מפגרות כמו ששטוס, שזה תחרות בין ילדי בית ספר נזלנים עם חצ'קונים שנופלים לתוך ג'יפה ובוכים שמגיעה לשיאה כאשר הכיתה הזוכה נאנסת על ידי שני מנחים, לרוב בניהם טל מוסרי, בקובה. הכיתה המפסידה בוכה דמעות מרות (שזה כ"כ מצחיק), כמובן מצלמים גם את זה כדי להביך אותם מול כל בתי הספר הקיימים ונותנים להם פרס תנחומים של פחיות מלפפונים חמוצים עם חתימות.

עוד מטרה איומה שנפל בחיק הערוץ לקיים, היא שטיפת מוח טוטלית שתשאיר רק שאריות אחדות של זיכרון ובמקום כל אשר נמחק תשאיר תמונות עירום של יעל בר זוהר.

ערוץ הילדים יכול להרוג. מסתבר שהקרינה של ערוץ זה רדיואקטיבית, ואם תצפו בו במשך זמן ממושך, ובוודאי אם תצפו בתוכניות כגון: האי, הנפילים ועוד, ייגרם לך נזק רב. בשנת 1997 לפני הספירה גילו חבורת חוקרים מגרוזיה, שהערוץ הוא למעשה מזימה של השטן להשפיע על ילדים תמימים בני 6-69 ולצרף אותם לצבא השכול הרשע שלו.

"ערוץ הילדים הוא סתם חרא ערוץ כל מי שרוצה להרוג את ילדו שיראה את ערוץ הילדים"
~ גרגמל


כאלפיים שנה לאחר הקמת הערוץ, הפדופיל מנחה המרכזי טל מוסרי ערק מהערוץ ועבר לערוץ המתחרה.

"ועוד חשבתי שהבגידה שלי הייתה חמורה!"
~ מרדכי ואנונו


תוכניות הערוץ

להלן רשימת תכניות ששודרו בעבר ו\או משודרות כיום:

 • 24/7 - תוכנית בה המנחה ע' יעקובי תקוע בתוך הבית שלו כי הוא אונס גברים,כמו כן עידו אוהב להסתכל במראה ולאונן
 • ששטוס אישי - תוכנית שיש בה מנחה פדופיל שמטריד ילדים מינית על קו הטלפון ואז אחרי סיום התוכנית אונס אותם (יש סיבה שהוא שואל בני כמה הם ואיזה גיל הם ואיפה הם גרים).
 • המקום האמיתי - תכנית בה המנחים מאותגרים על ידי השטן לעודד שימוש בספריי חריף לעיניים.
 • סאקורה - תוכנית שיש בה פרסומות סמויות לפוקס וזארה. סאקורה היא פאקצה אכזרית שבעזרת הבגדים של חברה שלה מצליחה להרוג מפלצות תמימות וללכוד אותם בתוך קלפים.
 • צוסבה כרוניקל - תכנית המשודרת ב-12 בלילה בזמן שבו בדר"כ אנשים נורמלים ישנים וערסים מתמסטלים מטרופית. הסדרה היא המשך לסדרה סאקורה, בה סאקורה היא "נסיכה" והיא הולכת עם חבורה של סרסורים לכל מיני מקומות בהם מנסים לאנוס אותה.
 • בראץ - סנוביות מנופחות עם ראש ענק אך בשכל שלהם יושב חלל

גדול ממולא באוויר ובאופנה, "גדול, מרגש וקיצוני לגמרי!1" משפט העולם בקרב בראץ ופקאצות.

 • נארוטו - תוכנית אכזרית שמספרת על נער שתקוע בגוף של ילד בן שבע, ועושה הכול בשביל להגשים את החלום שלו (להיות מנקה שירותים ציבוריים בפתח-תקווה)
 • ארתור - ילדה שמספרת על חייו של ילד חנון שתקוע בסביבה חנונית יותר והם פותרים הכל בעזרת "שיתוף פעולה". ארתור וחבריו נשארו בכיתה ג' במשך 13 עונות וזה מורה על טימטום מצידו ומצד חבריו. לארתור יש כלב שקוראים לו חבר ומכאן הפתגם:

"חבר יש רק בארתור וגם שם הוא חתיכת כלב"

 • דאוס - תכנית ריאליטי בהנחיית בני גורן המחפשת אחר הקורבן הבא של השטן.
 • מרקו - סדרה שכוכבה הוא אדיר בלה, גיבור הסדרה מחפש אחר ההמבורגר האבוד,במהלך הסדרה הוא נתקל בקשיים כמו אנשים צמחוניים ובורגרקינג.
 • יוגי-הו - תוכנית שנועדה לעודד ילדים בכל רחבי העולם לקנות קלפי מלחמה עם ציורים שמזעזעים את העולם גם כיום, כגון הקוסם האפל- אימו שניסה להתאבד אבל לא הצליח לו, אז הוא פנה לצד האפל של החדר שלו ומצא תחפושת בצבע סגול שחבריו הביאו לו בפורים.
 • קוד ליוקו - חבורה של איפנטילים מכורים למייפל סטורי שניסו הפוך את משחק המחשב המפגר אליו הם מכורים, לאמיתי. אבל מה שיצא להם זה עולם דמיוני עם אליטה והסרסור שלה- זאנה.
 • דרגון בול - חבורה של דפוקים בשכל ונרקומנים שמוצאים לייזר מהידיים וקופצים מקומה 4658756641910951986 כי הם חושבים שהם יכולים לעוף, ואם הם לא יצליחו לעוף אז אפשר להחיות אותם בעזרת שבעה גושי קוקאין שנקראים דרגון בול.
 • האי - חבורה של נרקומנים שנתקעו על אי בודד לאחר פגיעה של אסטרואיד בכדור הארץ.
 • גאליס - תכנית בה חבורת מסוממים מחפשת אחר עקבותיהם של ברני ודורה ביבשת אנטארקטיקה.
 • הנפילים - חבורה של אנשים עם תסמונות דאון, שגילו שיש להם כוחות מיוחדים בגלל שאבות אבותיהם היו חייזרים.
 • בנות הים- תוכנית שמספרת על שלוש זייפניות שנלחמות בשלושה חארות. מסרים סמויים לתוכנית של דודידו. ממש לא מומלץ לצפייה. אבל אתם יכולים להשתתף אם אתם נרקומנים הומואים או מיקי בוגנים, או אם אתן פאקצות מושפעות או ברבי
 • רנמה - שהוא בא במגע עם מים הוא הופך לבת. לא הרבה יודעים אבל גיבור התכנית (רנמה עצמו) מבוסס על דנה\ירון אינטרנשיונל.
 • קפטן קררו - סדרה קומוניסטית. הסדרה היא בעצם המשך לסדרה "רובוטריקים". הסדרה מספרת על רובוטריקים שפלשו לכדור הארץ בהנהגת קפטן קררו במטרה להשתלט עליו ולהרוג את כל אלה שלא קומוניסטים. אך בפועל קפטן קררו מרכיב בובות של חייזרים מפלסטיק.
 • השמיניה - שמונה ילדים חנונים שאין להם מה לעשות בחיים אז הם רוצחים אחד את השני ואז מנסים לגלות מי רצח.
 • זומזום - בימיו הראשונים של הערוץ תקציבו הייה כל כך נמוך שהוא נאלץ לעשות תוכנית על דבורים. הסדרה מציגה תכנים פרונוגרפים מעולם הדבורים ומשודרת מאז תחילתו של הערוץ עד עכשיו.
 • ראש גדול - תכנית אקטואליה המספרת על סרסור (תומר) שבעקבות תהליך של וודו נתקע בגוף של ילד בן 12 בתיכון שמקיים מערכת יחסים עם מנהלו. הצלחת התוכנית שהציגה שפל חדש של תוכניות ילדים לכל שאר התוכניות בעוד שרוב מצוות השחקנים הם שחקני סרטים כחולים גרם לילדים שטיפת מוח של דביקות. הסדרה העלתה המון נושאים שנויים במחלוקת בחברה הישראלית כגון: כעס של בני נוער על בני נוער אחרים, התמכרות לסטרואידים, מכירת פיצוחים ומייקל לואיס.

הידעת : לכל דמות בסדרה היה סצנת סקס עם אלחנן המנהל

 • הפיג'מות - הסדרה שמספרת על להקה כושלת שאוכלת המברוגרים כל היום במסעדה הכושלת של השכן המתוסכל מלמטה "ההמבורגרי". רוב הדמויות בסדרה הן בעלות הפרעות נפשיות, תאבון גדול ומלאות סקס (למרות שזה לא נראה כך).
 • לחיי הערבה - תוכנית המסבירה לילדים מדוע זה מצוין לדפוק לטל מוסרי מחבת בראש כל שנה או בכלל בכל חג. אם ילד הפסיד את התוכנית, תרשמו את זה בגוגל ויום למחרת תצטרכו להתאשפז....

על זה נאמר- לכו עד לקצה.. או עד לאמבטיה * התוכנית לא מומלצת לאנשים בעלי לב חלש *

 • ששטוס - תחרות בין ילדי בית ספר מושפעים שמגיעה לשיאה כשהכיתה שזכתה נאנסת על ידי מנחי ערוץ הילדים בחו"ל.
 • אולפן ערוץ הילדים - תוכנית בה המנחים שבאו מהחלל החיצון עוזרים למנהלים של הערוץ לשטוף לילדים את המוח וכך הם מקבלים יותר כסף.בנוסף לכך המנהלים מוסיפים לאולפן מנחות שישדרו סקס וילבשו מחשופים כדי "לחנך" את ילד
 • פוקימון-אש קאצ'ם הידוע בשמו הישראלי אריה מילקוביץ' הוא ילד אכזר שקולע חיות (מוטציות) מחמד בתוך כדורים בלי חורים לנשימה או מרחב אישי. פיקאצ'ו עכבר מוטנת שלא סגור על עצמו. אש דובר שפה מיוחדת כי לאורך ל הסדרה העכבר אומר פיקה והוא מבין למשל: פיקה, אש: אה אתה רוצה המבורגר כפול על אקסטרה צ'יס קולה ומחר אנחנו נצא (החיה התמימה בסך הכל רצתה לדעת מה השעה)
 • הרפתקאות סוניק הקיפוד- PINGAS