ערן

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search

ערן הידוע בכינויו ״ערן״ הוא פובלציסט פרובוקטיבי אשר מטריל ילדים קטנים בשליחת הודעות על שינוי ערכי ויקיפדיה על פי תורת הקבוצות, התפרסם בעיקר בשל דילמת האסיר שפרסם כתינוק.

"ערן איש דגול, שיתבדה לדגנים "
~ אליז׳ה דה פרופיט על ערן
"ערן איש דגול, שיתבדה לדגנים "
~ אליז׳ה דה פרופיט על ערן
"ערן איש דגול, שיתבדה לדגנים "
~ אליז׳ה דה פרופיט על ערן
"ערן איש דגול, שיתבדה לדגנים "
~ אליז׳ה דה פרופיט על ערן

ראשית חייו

ערן נולד בפתח תקווה שם למד בבית הספר העירוני להוצאות ספרי פנטזיות מיניות. בבית ספרו עשה 14 יחידות לימוד במקצוע השניניות

דילמת האסיר

דילמת האסיר היא דילמה של אסיר האם להלשין על חברו ולצאת זכאי ברוך השם או רחמנאן ניצלן להיות מולשן על ידי חברך ולשבת עם אולמרט. מיאו.

סוג א

סוג א הוא הסוג הבסיסי ביותר של דילמת האסיר, החידה המקורית הולכת כך: שני חשודים לפשע משותף יושבים בחדר חקירות וניתן להם שתי אפשרויות- או להלשין על השני או לא להלשין. אם שניהם ילשינו יקבל כל אחד 20 שנה בכלא, אם שניהם לא ילשינו יקבל כל אחד שנה בכלא ואם אחד ילשין והשני לא האחד שהלשין יקבל 5 שנים והשני יקבל 20. הדילמה היא האם השני ילשין עלייך. לדילמה פרדוקסלית זו אין פתרון ולפיכך לוי טעה. ג׳ינגאס חאן הציע פתרון לילמה והיא לתלות את שני החשודים מעץ בגובה שני מטר כי הם שחורים אמריקנים.


סוג לוי

סוג לוי הוא הסוג החרמן והמוטעה של דילמה זאת. סוג לוי מציג אנשים המאוהבים שלא יודעים זאת ולא יודעים אם השני יודע את זה והאם מותר להם לדעת שהשני יודע שהם יודעים שג׳ורג׳ בוש גרם לאסון התאומים. סוג לוי הוא סוג מטעה ומוטעה שבמטרתו ליצור פיצוץ אוכלוסין בשל אהבה יתרה לאדם שלא ידע שהוא אוהב אותו ועל מנת שלא יאהב אותו אינו יכול לדעת האם אהב אותו ובעצם לא ידע שאהב אותו ותיקן את הטעויות באמצע נגינה. ֿלוי הידוע בכינוי ״הלוי הגדול ביותר״ או ״ לוי רחב העצמות״ הוא נבל מרושע חתיך שאינו יתבדה לדגנים. לוי הגדול רוצה להשמיד את המין האנושי כפי שאנו מכירים וליצור אורגיית מין גדולה לצלילי ג׳וס וורלד.

נוסח אשכנז

ערן vs אלבורביעה אסד

רקע

הבימבה של גאיה מן