פורטנייט

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
.jpgגרביל.JPG
ערך זה נשלט ונעקב בידי גרבילים!

אסור:

בתודה, המועצה לשלום הגרביל.


כת השטן.png הערה: מקולל

ערך זה מקולל! נא -

בזמן קריאתו. בתודה בני גורן.

כמו כן, מומלץ לאכול שלגוני תותי פרוטי אחרי 48 שעות מתום קריאתו.
בנוסף, הרבנות הראשית קובעת כי ערך זה הינו חמץ.


Ronaldinio.JPG הערה:ערך זה עוסק בנושא מגעיל ודוחה! מגעיל! זה מה שהערך הזה!

לידיעתכם, לא תוכלו

  • לאכול,
  • לשתות,
  • לישון,
  • להתאהב,
  • לעצום עיניים,
  • לנשום,

בתוך 24 שעות מקריאתו.

כמו כן, מומלץ לקחת כדור נגד בחילות במינון כפול לפני קריאתו.

אם אתם מקיאים, תפנו לאלוהים. ממש לא מומלץ לקרוא את הערך. תעברו לערך אחר אם אתם רוצים להישאר בחיים.


Attention niels epting 01.png טרנד מפגר!
ערך זה עוסק בטרנד מפגר. אם אינכם רוצים להתמכר למשחק לבני 3, אנא צאו בבקשהפורטנייט (באנגלית - Fortnite, במגניבית - טרנד מפגר, בערבית - للهُ أَكْبَر) הינו משחק לגילאים -3 המתמקד במצב משחק הנקרא קרב של 100 אנשים שקופצים מתוך אוטובוס מעופף לאי קטן והורגים אחד את השני עד שנשאר אחד בשביל ריבוע כחול שרשום עליו Victory Royale.

המשחק הומצא בשנת 271 על ידי אלביס פרסלי והבאבא סאלי, המשחק היה מזימה של השב"כ להשתלט על האנושות ובמיוחד על ילדים חרמנים בני 13 שגילו אתמול מה זה מחזור.

ממשלת יפן אסרה על הפצת והפלצת המשחק מכיוון שלא קיים שום דיג'ימון במשחק, דבר ההעליב מאוד את העם היפני.

ממשלת ישראל אמרה על המשחק: "מה זו התועבה הזאת? איפה הימים שהיינו דורסים ילדים קטנים בשעות הפנאי? למה דילן שטרית לא חזר ליוטיוב?"


המשחק נהרס לחלוטין בשנת 2138 לאחר שגיימר מתוסכל שרף לחלוטין את משרדי פורטנייט הממוקמיים בכפר אפריקאי בקונגו, לאחר מעצרו של הגיימר, כל משטרת קונגי עשתה עליו את ריקוד נחמד של פורטנייט (ריקודים שנועדו להלל את השטן) ובכך הביאה לקץ האנושות המודרנית. לאחר סיום העונה ה10 של המשחק נפער פוט גדול במשחק והוא אינו יכול היה להסתיים, אלא אם כן החברה מצליחה להכניס את השפיך הכחול לפוט ובכל ליצור את הטרנד לילדים בני 2 עם גרפיקות של דיסני מהסרט הידוע שלגייה - fortnite 2, או בתרגום חופשי לעברית: המשחק שלעולם לא יפסיק להיות האל לילדים בני 2-3

בפיתוח

המשחק בפותח במקור על-ידי חברת "קומביוטר ג'אימס דפלובר פיל-ע"מ" הנסחרת בבורסה העזתית, עבור ארגוני הג'יהאד העולמי למטרת אימונים לפעילויות התאבדות.

מימון פיתוחו נעשה בעיקר ע"י מודעות של חצי דקה בסרטונים של 5 שניות ביוטיוב, וכן בקמפיין גיוס כספים שמועבר בהודעת שרשרת בוואטסאפ ומפורסם על-ידי דודים ששמם חיים או משה, שמתחילה ב"סליחה על ההפרעה. באמת שאני לא מבקש כסף רק שתקראו את הסיפור שלי..." ונגמרים ב"שבת שלום לכולכם ולכל עם ישראל אמן!" עם תמונה של חלה ונרות של חנוכה אפילו שעכשיו אמצע יולי. הילידים איבדו אץ המוח שלהם כאשר שיחקו והוא נגנב על ידי מלך ההומאים המכונה נינגה ניתן למצוא אותו במחשב הגימינג הורוד שלו שבו רואה פורנו כמו הומ מזדיין בתחת ששורף את אא שלו ב3 לפנות בוקר ומסניף קוק על יום תמיד בנוסף על כך ישנם עוד כמה אנשים כאלה אחד מהם הם שחקני הפורטנייט הידועים לשמצה : אמא שלך ואבא שלך ששניהם טיפשים רצח ללא תקוה שהמוח יחזור.

ביקורות

המשחק קיבל עם שחרורו ביקורות מעורבות. מצד אחד, בני נוער רבים שחוו נטיות אובדניות מצאו במשחק מפלט מהמציאות וסיבה לחיות. בחברת נתינה וסיוע לנובים (חנו"ן)- עמותה ללא כוונות רווח- הפצירו ב

מצד שני, מספר גורמי חוק ברחבי העולם קישרו את הפן הקרבי של המשחק עם גל חדש של נטיות לביצוע בפיגועים והזדהות עם התנועה הניאונאצית לישראל, וכן נטיות אובדניות חדשות של ילדים ובני נוער שהחלו לקפוץ מאוטובוסים בעת נסיעה. בנוסף, מפיקי הישרדות הביעו מחאה על המשחק בכך שעלול לפגוע בהכנסותיהם במקרה של ניסיון שחזור של המשחק במציאות.

גלריה

תמונות של המשחק: