פיצה

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
ShabtayTzvi.JPG הערה: קדוש

ערך זה הינו ערך קדוש! נא לא-

בזמן קריאתו.
כמו כן, מומלץ לא לאכול שישליק במשך 24 שעות מתום קריאתו.פיצה הוא מאכל מדהים שאין כמוהו וכל מי ששונא אותו מיועד למות מוות נוראי שלא ניתן לתיאור.

פיצה המיועדת למטרות אכילה

מקור הפיצה

את הפיצה המציאו התולעים בימיו של אחמנדיגד שגם פתח פיצריה גדולה בעצמו ובה שנים עשר פלצנים(שמה היה בית פיצה,בדומה לאיפה שישו חי,בית לחם). במקור היו עושים את הפיצה בתחת, אולם האפיפיור בותיקן אשר באיטליה אסר על אוננות ועברו להכין את הפיצה עם פלוץ עם ריח. הפיצה הופצה במהירות בעולם בזכות הפלוצים יחד עם הנצרות ובתקופה מסויימת בהיסטוריה אפילו השתמשה בה האינקויזיציה הישועית כדי לנצח במלחמות בזכות הפלוצים (אם כי עדיין לא ברור כיום איך מענים עם פיצה). עם ביטול האינקויזיציה הפך הצבע האדום שעל הפיצה לקטשופ בריח פלוץ הנהוג בימינו.

ישנם חוקרים ארכיאולוגים הטוענים שכבר בבית המקדש היו הכהנים אוכלים פיצה בהפסקות שבין שחיטת קרבן אחד למשנהו, אולם הטענה היא קונטרוברסלית וחוקרים אחרים לא מסכימים עמה. על כל פנים, אף אחד לא חולק שאת הזתים היו נוהגים לאכול, וגם את הגבינה. השאלה נשארת פתוחה רק לגבי הפיצה כמכלול.

הפיצה בימינו

כיום הפיצה משמשת בעיקר למטרות אכילה, אם כי לא נעשה עדיין מחקר שישלול שימושים אחרים בה. ישנן עדויות שבמקומות נידחים בארה"ב ובכת האיימיש הנוצרית משתמשים בפיצה כבובת מין ובארצות מסוימות נהוג אפילו להאכיל עימה צבים. זה אולי המקור של המיתוס הפלצני שהתקיימו בעבר (בתקופת הקרטיקון המאוחר) "צבי נינג'ה" בדיוניים שאהבו לאכול פיצה. ע"פ מחקרים, מדענים טוענים כי גרבילים בצפון אפגניסטן משתמשים בה להברחת נשק גריעני. ישנן עדויות כי בסוף עידן הפלסטיקון הידוע יותר בשם עידן הפלסטיק, השתמשו בפיצה לצייד דינוזאורים, ע"י דחיפת הפיצה לישבן שלהם.

מגדל פיזה

"זה עקום כמו האידיוט שהינדס את זה"

~ילדה חכמה על מגדל פיצה.

בשעה ששבתאי צבי שיחק להנאתו עם גרביל בפיצה מעופפת קרה המקרה והגרביל פיספס את המטרה. הבצק החם, הטרי, המענג והטעים נתקע במגדל קקי שבמקרה עמד שם. (ראה ערך: מגדלים שעומדים במקומות) גלילאו הפיל משקולות שהתנגשו בפיצה ומנעו אותה מלהרוס את ראשו המצומק אך הקדוש של סטאלין שבאתו רגע לעס מופלץ. הפיל נבהל וצעד צעד אחורה ואז הלסת של סטאלין נתלשה ממקומה ופגעה בגלילאו. שרשרת האירועים גרמה גלילאו לתקוע נאד, מה שגרם להדף קטלני ולעיקום המגדל הקדוש הנ"ל. מעכשיו! כל שנה עולים לרגל מעריצים של גלילאו ותוקעים על המגדל נאד לזכרו ובכך כל שנה המגדל מתעקם יותר. (הם גם אוכלים פיצה לרוויה).

מגדל פיצה לאחר שנפגע מגלילאו

אם לא ידעתם, מגדל פיצה היה אמור להיות בנוי מפיצה אבל לאיטלקים המטומטמים לא היה מספיק תקציב למגדל שלם מפיצה אז... זה מה שיצא. זונות.

שימו לב

שימו לב! אם תוכלו יותר מפיצה אחת ביום רוב הסיכויים שמותו(במקרה הטוב תסבלו משלשולים והקאות כל ימיי חייכם).