פרפרים

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search

פרפר הוא חרק טפילי השוכן בבטן של אנשים מאוהבים, והורס להם את החיים.

סוגי הפרפרים

הזאולוגיה מפרידה בין שני סוגי פרפרים:

פרפר ההידלקות

זהו הזן הפחות מזיק מבין השנים. זחליו מתבקעים בבטנו של הנשא כמה שעות לפני הדייט הראשון, והם מתפתחים שם במהירות, תוך שהם מנפנפים בכנפיים וגורמים לנשא הרגשה שיש לו ציפורים בבטן, בכל זמן שהוא חושב של בת זוגו העתידית. לרוב הפרפרים הללו מתים לאחר מספר קטן של פגישות עם הבחורה, ומעטים הם המקרים שבהם הפרפרים שורדים יותר מאשר עד המגע המיני הראשון. זוהי אחת הסיבות שגברים רוצים סקס כמה שיותר מהר. נשים משום מה נהנות מההרגשה שמשהו מרחף להן בבטן, ולכן מנסות לדחות את הסקס עוד כמה פגישות.

ניתן לחסל את הפרפרים בבטן באמצעות סקס. הפעילות הפיזית המאומצת מתישה אותם, והם מתפוגגים להם. לרוע המזל, גברים מסוימים אוהבים את התחושה של הפרפור, ועל כן בהיעלמותה, הם מחפשים מיד בחורה חדשה שתעביר להם את הטפיל מחדש.

פעילות אינטימית עם יד ימין יכולה גם היא לעזור להפיג את תחושת הפרפור בבטן, אם כי לרוב היא לא מספיקה לזמן ארוך, והפרפרים יתאוששו וימשיכו לפרפר תוך מספר שעות.

תסמינים

במקרה שהנשא ממין נקבה התסמינים הם:

  1. התלהבות יתר מהמראה ההחיצוני שלה עצמה
  2. איפור מוגזם
  3. לעתים, הפרפרים ידחפו את המזון למעלה מהתרגשותם כשהנשאית רואה את בן הזוג ותקיא על נעליו החדשות, ותשאל את עצמה (ואותו) מתי היא אכלה תירס.

במקרה שנשא ממין זכר התסמינים הם:

  1. אדישות ( אני לא כותבת את זה כי הוא זרק אותי!)
  2. חוסר עניין בבת זוג ( לא אכפת לי ממנו!)
  3. חוסר עניין בבת זוג למרות שהוא רואה שהיא חולה (לא אכפת לי)
  4. הגעלות מהקיא של הבת זוג (לא אכפת לי)

פרפר הידידה

"הדרך לגהינום רצופה בחורות טובות"
~ ידיד אנונימי

זהו הזן המזיק והמסוכן. הזחלים שלו משתלטים על בטנו של הנשא ברגע שהוא מתאהב בידידה שלו ויישארו שם למשך תקופה ארוכה, תוך שהם מעכלים כל חלקה טובה מקיבתו של הבחור האומלל, אשר ילך וירזה, עד למותו מרעב. הידידה תסתכל עליו בעצב ותאמר כמה שהוא חמוד ומזכיר את דודו זר מפרפר נחמד אולם תסרב להבין שהיא עצמה יכולה להיות הפתרון למכאוביו. לחלופין, היא יכולה להציע לו את אחת מחברותיה, בתקווה שזו תדביק אותו בזן הפחות מסוכן והפרפרים החדשים והפחות מזיקים יאכלו את הפרפרים הישנים והמסוכנים.

Wooly.pNg ערך זה הינו קצרמר בנושא פרפרים. אתם מוזמנים לתרום לאיןציקלופדיה ולהוסיף בו בדיחות, תכנים אירוטיים ו/או מסרים קומוניסטים. במקום ליצור ערך קצרמר עדיף לכתוב את השטות הקצרה בבנק הרעיונות.