צ'יבורשקה

מתוך אנציקלופדיה
קפיצה אל: ניווט, חפש

צֶ'בּוּרָשקה (ברוסית: Чебурашка ) הוא יצור דמיוני חביב, בעל כישרון שתייה יוצא מן הכלל,בעל פרווה קצרה, מסיפור רוסי מאת ולדימיר פוטין. כמו כן, הוא הגיבור של סדרת סרטי פורנו על שמו והינו סמל סקס מוצהר של האיחוד הסובייטי.


חייו[עריכה]

לפי הסיפור, צ'בורשקה הוא חיה קטנה ושנונה הידועה בבדיחות המאט הרוסית שלה, אשר אינה מוכרת למדענים [ עד עצם היום הזה ישנן השערות ותיאוריות שצ'יבורשקה הינו אל סובייטי אשר נשלח אל פני כדור הארץ על מנת לחנך רוסים לשתייה לא מתונה של אלכוהול ואת סודות הלוחמה הסובייטית עם חגורות] . לפי מה שהוא מספר, יום אחד הוא הגיע בטעות לארגז בקבוקי וודקה, שתה את כולם, הקיא קצת והלך לישון. לאחר שמצא אותו המוכר המופתע והשתוי בחנות שאליה הגיע ארגז בקבוקי הוודקה, הוא הוציא את צ'בורשקה מהקופסא והושיב אותו על השולחן,ביצע בו מעשים מגונים [ שהשאירו לו צלקות נפשיות וסימן של חגורה על התחת עד היום, שלא ניתן לרפאן באמצעות אלכוהול! :O!!]

צ'יבורשקה בפן החברתי[עריכה]

לצ'בורשקה יש גוף דמוי-דוב ואוזניים גדולות ועגולות המשמשות לו כראדר רוסים משוכלל. מינו ככל הנראה אל סובייטי זכר. בספר צ'בורשקה מבלה הרבה זמן עם התנין גֶנה הגנגסטר, ומכאן שמו, שהולך על שתי רגליו האחוריות ומנגן על אקורדיון ביד אחת, שותה וודקה ביד השניה ומאונן באמצעות זנבו. אילו הם רק אחדים מכשרונותיו הרבים של גנה.


צ'יבורשקה בעולם[עריכה]

צ'בורשקה מפורסם בכל רוסיה וברית המועצות. הוא נבחר לקמע הרשמי של קבוצת האולימפיאדה באולימפיאדת הקיץ ביוון -2004. צ'בורשקה התפרסם גם בארצות אחרות, חוץ מברית המועצות. הוא נהיה פופולרי מאוד במדינות העולם המערבי והמזרחי באמצעות סרטיו הפופלרים - " צ'יבורשקה שותה שנית" ו- "צ'יבורשקה- חייו, קריירת הפורנו , נפילתו בעקבות מחלת הכבד ועלייתו חזרה".

ראו גם[עריכה]

[ סרט דוקומנטרי על צ'יבורשקה[1]]