קיוסק

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search

מידע כללי

הקיוסק- בדרך כלל נמצא ליד בית הספר או בחצר. לידו תמצאו ערסים רבים, מבינהם ערס פלאפל, ערסוואת וערס ואנאבי. (פירוט יבוא בהמשך) בדרך כלל המוכר יהיה בחור זקן, טיפש ולעיתים תימני, יהיה קל לרמות אותו עם העודף ולגנוב לו טרופיות כשהוא לא מסתכל. הקיוסק נוצר בעיקר כדי לספק מינית את ערסי הפלאפל שחווים אורגזמות מרובות כאשר יש להם מספיק כסף לקנות פלאפל. מטרתו השניה הוא הוא לצוד חנונים לערסים, שהם מספיק טיפשים בשביל לקנות אצבעות שימי עם מחזור בת שבע. המוכרים בקיוסקים לעיתים מתכנסים בקבוצות של שניים עד שלושה לקיוסק, בשביל לתת עודף מ-10 שקל זקוקים שלושה מוכרים תימנים ומחשבון אחד בלבד. מוכרי הקיוסק יהיו לעיתים ערסי פלאפל בצעירותם שרצו להמשיך את המסורת וחברותיהם לחיים הפרחות, שהפכו ליותר שמנות ויותר מכוערות עם השנים. לעיתים שתרצו (ואני מקוה שלא) לקנות בקיוסק המוכר יהיה עצבני, רעב או סובל מבעיה נפשית חמורה הוצרת עקב אי שתיית נוזלים, חשיפה מרובה לשמש, והתפוצצות של ורידים באזור האגן הימני.

היכן תמצאו את סוגי הערסים בקרבת הקיוסק

ערסי הפלאפל, שמבריזים מכל השיעורים לפני הפסקות יתכננו מערב (שיקח להם מכיתה א' עד כיתה ז' לתכנן) כדי לתפוס את החנונים הראשונים שמגיעים לקיוסק לקנות אוכל דוחה, מגעיל, פג תוקף ולא מאושר ע"י משרד הבריאות על מנת לדרוש מהם שקלים ו/או סיגריות. הערס הבא הוא הערסוואת, ישב עם שאר החמולה שלו ועם בת זוגו (הפאקצה) במקום מקורב לקיוסק, הרי כל ערסוואת הוא ערס פלאפל שאיחד 8 שקלים בהצלחה. ואיך לא, הואנאבי ערסים, ישבו הכי קרוב שהם יכולים לערסוואת וינסו להתקרב אליו בצורה שמעוררת חשדות רבות אצל האחרים שהם הומוסקסואלים. הם ינסו להרביץ לחנונים אחרי שערס הפלאפל כבר תקף אותם כשהם צועקים "למה לו נתת ולא לי?!" כשבין לבין הם מסננים ירידה לא מתוחכת על "אמא שך". עכשיו בוודאות עולה לכולכם השאלה: "האם פריקים/רוקרים וכו' קשורים לקיוסק?" התשובה היא: לא. חובבי הרוק למינהם יעדיפו להישאר בכיתות שלהם ו/או של חבריהם או בדשא במעגל מסביב לזוג רמקולים. הם נמצאים באזור נקי מערסים ושומעים מוזיקה ומוציאים משהו טוב מהבית ספר. אם גותי ו/או אימו יחליטו להתאבד בזמן בית הספר הם יקנו אוכל בקיוסק, אבל לא יקנו אותו בעצמם, לא.. הם לא יצאו מהצללים. הם שולחים ערס צעצוע לקנות להם אוכל מורעל ובתמורה נותנים לו לשמור שקל מהעודף.

האם כדי להתקרב לקיוסק?

אם קראתם את כל זה ואתם עדיין שואלים את עצמם.. המצב קשה. אבל לאיטיים מבניכם.. לא! בקיוסק עצמו בעצם אין שום דבר מעניין... רק הערסים מחוסנים נגד האוכל הדוחה והמגעיל שמוכרים בו בתאוריה שהם מייצרים אותו כמו ילדים וויאטנמים קטנים. אם אין לך כוונות להתאבד, להפוך לערס, להישדד או לחטוף מכות עדיף שתתרחקו מהקיוסק עד כמה שאפשר.