רפאל לירז

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Thumbnail.jpg יש לשכתב ערך זה
ייתכנו לכך מספר סיבות: ייתכן שהמידע המצוי בדף זה מכיל שטויות חסרות טעם, או שהוא פשוט לא מצחיק, או שאולי הוא ערוך בצורה גרועה, ויכול אפילו להיות שהוא אמיתי. אבל בכל אופן, הערך הוא חסר ערך עבור איןציקלופדיה. אתם מוזמנים לסייע ולתקן את הבעיות בדף זה, אך אנא אל תורידו את ההודעה כל עוד לא תוקן הדף. אם אתם סבורים כי אין בדף בעיה, ניתן לציין זאת בדף השיחה שלו. יש כאלו שאפילו יקראו את מה שכתבתם.
"התאום המרושע שלי"
~ שבתאי צבי על רפאל לירז

רפאל לירז הוא אחד הויקיפדים הוותיקים ביותר אשר תרמו הכי הרבה לויקיפדיה והאויב הגרוע ביותר של האינציקלופדים.

רפאל לירז


ילדותו של רפאל לירז[edit]

רפאל לירז נולד יחד אם שבתאי צבי על הכוכב שלהם. אחרי הלידה תושבי הכוכב ראו שאחד התאומים הוא מרושע אפל והתגלמות האופל על האדמה(רפאל לירז) והשני היה יפה חכם וטוב והתגלמות הטוב על האדמה. התינוקות הופרדו בלידה והתינוק האפל נשלח לגדול אצל משפחה בכוכב קטן ולא חשוב שבו רמת האינטלגנציה נמוכה מאוד (כדר הארץ). בכדור הארץ גדל לירז ובגלל שהיה משועמם עד מוות האנשים ובעיכר הילדים שהיו לידו התחילו לשנוא אותו. הוא שנא אותם בחזרה והחליט להשמיד את כל הכיף בעולם.


ההצתרפות לויקיפדיה[edit]

שכשהיה בן 7 החליט לעזוב את בית ספר ולהתחיל לשעמם אנשים בכל העולם.גילה אתר אתר ויקיפדיה שהיה אתר אנציקלופדיה קטן ונחמד שבו נאמר בכמה משפטים על הנושאים שבו. רפאל הצתרף והתחיל לפוצץ את האתר בכמויות אדירות של חומר בעזרת האינטילגנציה החייזרית שלו. האתר הקטן לא עמד בכמויות ולכן הם לקחו תבנית של אתר מצויין בשם אינציקלופדיה והתחילו להפגיז אותו בחומר בשטויות שונות וכו.

הויקיפדים שנהנו מהאתר הקטן שלהם שנאו את האתר הגדול והמופלץ שלהם וחברו לאינציקלופדיה כדי לנסות להשמיד את האתר. בנתיים כמויות המידע המופלץ של ויקיפדיה גרם לעומס ענרקי בכל רשתות ולקריסת רוב המחשבים בעולם. העולם החילט להחרים את הויקיפדיה ובשביל להשמיד אותה הם קראו לתאומו של מנהיגם של הויקיפדים. שבתאי צבי בא לכדור הארץ כדי להרוס את ויקיפדיה ולפרסם את אינציקלופדיה.

עבודתו של שבתאי צבי נמשכת עדיין בהצלחה וכל אדם וכל פיסת מידע שאתם תכתבו/תקראו/ תפרסמו יעזור לנו במעבק שלנו.