שלג

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search

שלג הינה תערובת כימית המסוכנת לבעלי חיים אך כמעט ואינה מזיקה לאדם (אם כי ישנה אישה שטענה שראתה איש מת מאכילת שלג אבל לאור העובדה שאותה אישה נקראה בפי רבים ״שלגייה״, נאלצה המשטרה להשתיק את דבריה בטענה שיש לה מניע נסתר). שלג יכול לבוא בכמה מצבי צבירה:

פתיתים : פתיתי שלג הם בעצם ישויות על אנושיות מהחלל החיצון אשר ניתנות לגילוי רק על ידי הצמדת בננה למצח תוך כדי התפללות לאל השלג. הפתיתים ניתנים לבישול במרק ואף ניתן לאכול אותם כפי שהם. הפתיתים נופלים מהשמיים כמו כוכבים ואפשר לקנח איתם את האף.

שלגצק: שלגצק או ״שלג מוצק״ הוא המסוכן לסביבה יותר מכל שאר הסוגים מאחר שהוא מכיל בתוכו גרגירים של אפונה קפואה מלאה בתמצית של מיץ תפוחים. ידוע על כ60 בזיליון אנשים שהתמכרו לקוקאין לאחר ששאפו שלג בטעות במחשבה שמדובר ב״חומר״. כמו כן ישנה תת קטגוריה הנקראת שלג צהוב.

שלגצק- בראשי התיבות: ״שלג צהוב קרטוני״ הינה שם של תרופה נגד חרדות ומחלות כרוניות ואפשר למצוא אותה במקומות שירד בהם שלג והיו שם כמות בינונית של אנשים (כ100 אלף בסולם ריכטר). אם אתם רואים שלג צהוב כדאי מאד לאכול אותו כי זה ייתן לכם 50 ויבאקס בפורטנייט.

נוזלי (נוזל-לי): שלג במצב צבירה נוזלי הוא בעצם קוקה קולה אשר הופשרה במלח. ניתן לשתות אותו אך הטעם הוא… איך להגיד? לא משהו. או כך לפחות טענו 10 האנשים האמיצים ביותר שהעזו להכניס את הדבר הזה לפה שלהם, ביניהם שירן סנדל ואפילו אייל גולן ו ברי סחרוף.

לסיכום: שלג זה לבן (לעיתים צהוב) אשר מביא שמחה לכל מקום אשר בו הוא נוחת (אולי חוץ מלפינגווינים מאחר שמגע השלג גורם לגירוי קשה בעורם ועל כן מסוכן להם מאד.