Assassin's creed IV black flag

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search

assassuns creed iv זה משחק אססנינס קריד ופריקוול לסדרת מועצות הברית המתרחשת בעולם השודדים של הבורמס הקריבים

עלילה[edit]

אדוורד[edit]

המשחק מדבר על אדוארד קנווי לוזר שרצה להיות פיראט וראה יותר מידי שודדי הקאריבים ובזמן שהוא שיחק באמבטיה עם צעצועים של סירות ששט בסירה ניגה ביגה עם ברדס הורג את הקפטן והספינה מתפוצצת הוא מתעורר באי מוזר עם הניגה ביגה שמגלים שהוא לבן והוא רוצה להגיע לטקילת קובה (מדינה) והוא מאיים על אדוארד ואחרי מרדף הוא הורג את הניגה ביגה שמגלה שקוראים לו דאנקן הוא מכת המחששים ויש לו מכתב ממושל הטקילה הוא רואה את בגדיו מפשיט ואונס אותו ומשחרר על הדרך מישהו בשם סטיד בונט.

הם מגיעים לטקילת קובה ואז באים ספרדים ועושים רם מוחרם לסוכר של בונט ואחרי שאדוארד שודד את הסוכר ואת המכתב והולך לבגוש את מנהיג הטקילה ושני גאנגסטרים בשם וודס רוג'רס וז'וליאן דה כוס אמק והם נותנים לו כלי נשק ניגות ביגות גאנגים. הוא מוביל ועושה מין אוראלי עם אדם הנקרא החכם עד שמחוששים אחרים עושים להם באזינגה והחכם בורח ואדוארד תופס אותו אך אדוורד נכנס לברוך ומחליט לשחרר את החכם אבל רוג'רס וכוס אמק עושים לו מתיחה ומכניסים אותו לכלא יחד עם מושל הטקילה בן זונה ממש לספינה אדוארד מתידד עם כושי מקומי בשם אדוואלה והם משתלטים על הספינה ובוחרים עם הוריקנים.

הם קוראים לספינה ג'קדאוו ( בעברית צחה- קאק) הג'קדאוו מפילגה לטקילת הבהאמה שם הזקן הכושי ובן הורניגולד מקימים את רפובליקת הפיראטים החוקית של רפובליקת כוחן רפובליקת פיראטים אחר כך הם שטים לאי בשם אינגונה הביגה הגדולה ואדוארד הורג את כוס אמק.

אדוארד מקים שם מחנה של פיראטים אחר כך ג'יימס קיד מראה לאדוארד בבית של כוס אמק שלד שקשור למיטת סאדו מאזו עם שריון ועל הדלת חמש חורי תחת מקומות למפתחות קיד גם מראה מצבה של שבט ההוקאצ'קה והוא מגלה שיש לו כוח קארמה לראות משהו במצבה ומגלה אבן וקיד נפרד ממנו ואומר לו לפגוש אותו בטולום הוא שט לשם ומגלה שיש שם מלא מחששים והם שונאים אותו הוא מוצא את קיד ואת המחשש הראשי אה- טבאי ששואל אותו אם הוא יכול לזהות את החכם הוא אומר שברור וקיד מראה לו משהו בינתיים טולום מותקפת בידי הבריטים ושובים את המחששים ואת הצוות של אדוארד אדוארד מקבל מקיד רובה נשיפה ‏[1] הוא נפרד מ אה טבאי שאומר לו שהוא מאנייק והוא לא מתקבל באי וקיד מראה לו דלת עם 16 חורי תחת עגולים מקומות לאבנים של שבט הבורמס שבט המאיה

קנווי חוזר לטקילת הבהאמה ורואה את צ'ארלס ווין ואת ג'ק רקטום רקהאם ומספרים לו שהבן זונה מטקילת קובה נמצא במבצר קרוב עליו ובעזרת עקרבוטים וכמה סטלנים וכובש את המבצר ומאיים על הבן זונה שיגלה לו בשביל מה הזהב הבן זונה מבין שזה כדי שאדוארד יתפוס את החכם אדוארד מפליג לטקילת ג'מייקה ומתעמת עם אדוואלה ורואים שג'יימס קיד כבר שם ושניהם עוקבים אחרי הבן זונה ועוד זין שמוכר כושים שמבטל את ההסכם אדוארד וקיד רוצים להתנקש בזין שמוכר כושים וקידי מגלה לאדוארד שהוא עומו טראנסג'נדר וקוראים לה מרי ריד אדוארד רוצח את הזין והוא אומר לו שגם הוא מונע מתאווה מרי אומרת לאדוארד שתערוף לו את הביצים אם הוא יאמר שהיא בעצם עומו.


שנתיים אחר כך בטקילת הבהאמה פורצת מחלה והמנהיגם מתווכחים ובסוף אדוארד והזקן הכושי לוקחים פעמוני צלילה ומחפשים תרופה אבל היא מקולקלת אחר כך הזקן הכושי יוזם מצור על העיר צ'ארלסטאון ואדוארד רוצח את המושל של האי וגונב את התרופות הזקן הכושי אומר לאדוארד שהוא פורש מהנהגת הטקילה.

ויין רקטום וקנווי מדברים על פרישתו של הזקן הכושי ומשום מקום רוג'רס בא עם כמה אנשים וכובש את האי וקנווי מגלה שבן הורניגולד מקורב לרוג'רס קנווי וויין מתכננים לחבל בספינה ביגה בעזרת חומר נפץ.

ויין וקנווי מגיעים למסיבה של הזקן הכושי אבל הבריטים מתקיפים את המקום הזקן הכושי מת בסוף.

קנווי נחוש למצוא את החכם המתגלה כניגה ביגה בשם ברתולומיאו רוברטס הוא וויין מחפשים בספינה של רוברטס אך רקטום רקהאם מופיע ושובה את כל הצוות של הג'קדאוו קנווי מוצא את עצמו על האי של ויין והוא הורג את ויין.

קנווי שט לאפריקה שבשלטה של האימפריה של רונאלדו ומוצא את רוברטס רוברטס וקנווי הולכים למקום ניגה ביגה של שבט קדום שנקרא המצפה עליו דיברו הרעים הוא נוטש אותו ומשאיר אותו גוסס.

קנווי מתעורר בכלוב בטקילת ג'מייקה בזמן שכולאים את מרי ואת אן בוני פיראטית ממש סקסית אה טבאי משחרר את קנווי והוא משחרר את אן ומרי שמתה ממחלה.

קנווי מגיע לטולום ואה טבאי מארח אותו יפה הפעם הוא מראה לו המצאה חדשה שלו rope dart והספרדים פולשים לאי קנווי הורג את הדספסיטואים ואה טבאי מקבל אותו כמחשש רשמי ואומר לו שהוא רצוי באי.

אן מתמנה לקפטנית של הג'קדאוו במקום אדוולה שעוזב בעצבים.

אדוארד מגלה שרוג'רס בטקילת ג'מייקה הוא הורג איטלקי ומתחזה לו והורג את רוג'רס.

אדוארד הורג את ברתולומיאו רוברטס ולוקח ממנו ניגה ביגה שהיה שייך למצפה הוא חוזר להוואנה בשביל להרוג את הבן זונה ממקודם הוא עושה את זה ומגלה שהוא מתחזה והוא מסתבך עם יקי חזקי שיש לו שריון ומלא כלי משק הוא הורג אותו והולך למקדש הקקי למצפה שם ההגנות פועלות כי החפץ ההוא לא שם קנווי הורג את הבן זונה ושם את החפץ בסוף קנווי שנהיה עשיר חוזר לאנגליה

אבסטרגו[edit]

הערות שוליים[edit]

  1. ראו בפסקה כלי נשק וחפצים