איראניום

From איןציקלופדיה
(Redirected from אירן)
Jump to navigation Jump to search
Radioactive.png אזהרה!
דף זה הוא רדיואקטיבי ולכן אסור לצפות בו. נוסו על נפשותיכם!!!!!Toxic2.png ערך זה שיך לאימפרית הרשע
ערך זה הוא מרושע ושייך לאימפריית הרשע,איןציקלופדיה אינה אחריית לנזקים שיגרמו מקריאת ערך זה.
סולטנות איראניום
דגל סולטנות איראניום סמל סולטנות איראניום
דגל סולטנות איראניום סמל סולטנות איראניום
מוטו לאומי אין להתגלח או להתקלח!
המנון "אנשים עם שפם! ונבוז למכונות גילוח!!"
יבשת אסיה
מיקום סולטנות איראניום

{{{כתובית2}}}

שפה רשמית

ברסית,ערבית

עיר טקילה

טהרן

העיר הגדולה ביותר

הבנק העירוני של טהרן

משטר

איסלאם רדיואקטיבי

ראש המדינה

סולטן

צפיפות אוכלוסין

90 מיליון יותר מדי

מטבע

אין מטבעות,סוחרים בנפט שחורי

אזור זמן

חבל על הזמן

סיומת אינטרנט

.ir

קידומת

פר

" ת'מבין מה שאני מנסה להסביר לך?"
~ עמית שחורי


"ארץ של רשע, אבל הנשיא שלהם ממש חם"
~ שבתאי צבי על איראניום


"אנחנו חייבים לשים סוף למשטרו הרודני של אחמוד מאחמדיני... אחמודי... ג'יהד... בקיצור: סדאם חוסיין"
~ ג'ורג' בוש על מחמוד אחמדינז'אד


"מה אף פעם אבא שך לא מרביץ לך?"
~ אבו עמית


"מצמצמצ צה קצת?"
~ עמית שחורי


"עטור מצחך זהב שחור"
~ עמית שחורי מתחיל עם בחורה


"רק דבר אחד יכול להיות רע בכל פעם, וישראל הדבר הכי רע בעולם, אז איראן טוב."
~ שמאלני על איראניום


הרפובליקה האסלאמית באיראן ובלבנט (جمهوری اسلامی ایران و شام) או אירניום (ایرانیوم) היא מדינת גרעין נמצאת צפונית ליבן, דרומית למועצות הברית, מזרחית לחוף הברסי ושמאלה מרחוב הרצל, עוד שלושה רמזורים עברת שני דוכני פלאפל ואתה שם. ממיקום זה נובע שהאקלים באירניום מסביק קר כדי שיגדלו שם אנשי קנדה קטנים ומתוקים, אך מספיק חם כדי שאחרי לילה של 40 מעלות צלזיוס בחוץ המסכנים הקטנים ימותו. איראניום נחשבת לאחת המדינות הברסיות ביותר במזרח התיכון.

היסטוריה

איראניום הוקמה בשנת 1204 לפנה"ס ע"י עמית שחורי כשבידיו בסטרמה מקסיקנית, עמית נהג להתהלך בין האזרחים לשאול אם הם רוצים קצת (קצת, לא הרבה).

לאחר 3194 שנים עזב עמית, שהיה אז נשיא איראניום חזרה לעיראק כדי להתרכז בקריירת מכירת הנפט שלו. יומים אחרי עזיבתו של שחורי, התמנה אחמד-אינג'ד לנשיא איראניום ודקה לאחר מכן החליט על הקמת כור ליצור להעלאת הערך הכלכלי של גרעינים (המכונה הכור הגרעיני). כתוצאה מהקמת הכור עמית שחורי החליט שלא לצחצח שיניים שוב. חשוב לציין כי אחד ממקורות הנפט המרכזיים של איראניום-הים השחור,נוצר עקב יריקת שחורי לתוכו.

אוכלוסיה

נשיא איראניום אחמד-אינג'ד משתמש בכוחות העל השקרניים שלו ללכת הפוך

באירניום יש 70 אנשים בדיוק וכולם הם שקרנים רשעים עם קרניים. בנוסף לאיראנים יש זנב, ידע נרחב בתנ"ך ואהבה למוזיקה של רוני סוברסטאר. כל אלו נחשבים לתופעות הנגרמות מקרינה בלתי מיינת הנפלטת מטלפונים ניידים.

קיימת דעה שלאיראנים אין נשים וכלל אוכלוסיה היא גברית. זו שגיאה נפוצה והסיבה אליה היא העובדה שלאיראנים אין דו-צורתיות זוויגית, ולכן הנשים לא נבדלים מהגברים בסממנים חיצוניים. אם בעקבות מוטציה בלתי צפויה נקבה איראנית מפתחת איבר כלשהו המשקף את מינה, עליה להתעטף בסדינים שחורים ולהסתיר את כל גופה, כולל העיניים. לבוש כזה נקרא "חג'אב", או "בורקה" ומטרתו למנוע נפגעי חרדה בקרב אוכלוסיית התיירים.

איראניום מועשר

הפטרייה של איינשטיין צומחת באירניום

קיימת תכנית איראנית המכונה בכלי התקשורת ההמונית בשם "איראניום מועשר". זוהי תכנית כלכלית רחבת הקיף לשיקום תעשיית הגרעינים האיראנית. לפי עיקרי התכנית צנטריפוגות ענק ישמשו להפרדת הגרעינים הגולמיים מקליבתם (על ידי הבדלי מאסה של היסודות) ובכך להעלות את הערך הכסבי של כל גרעין. על הגרעינים המוכנים לשיווק להכיל בדרך כלל לפחות 85% גרעינים טהורים מסוג-235. עבודה זו נקראת "עבודה הפרדתית" על ידי מומחים לפיזיקת הגרעינים. מדד מקובל לעבודה זו המתקבל כמכבלה של כמות תוצר פעולת ההעשרה בפונקציה חסרת ממד התלויה בדרגות ההעשרה של חומר הגולם, של התוצר ושל השאריות המדוללות.

תכנית זו זכתה לביקורת חריפה מבי העולם המפותח, בעיקר ממדינות שתעשיית הגרעינים שלהם מהווה חלק חשוב בשליטתם בשוק העולמי. עד היום נעשים מאמצים רבים של מדינות העולם הראשון לשבש ולפגוע בכל ניסיון של בניית הצנטריפוגות על אדמתם של האיראנים. הבחד הגדול של אי הבנת העולם המערבי הוא לא עצם העובדה שאיראניום יהפוך למועשר, אלא העובדה שהמונובול על שוק הגרעינים העולמי יבגע והשליטה בתעשיית הגרעין תעבור לידיים מזרחיות, בדומה לתעשיית השמן העולמית.

ישראלים ובייחוד אשכנזים צורכים את הגרעינים של איראניום במסווה של "קליית גת", שבו מוסיפים גת וחומרים לא רצויים נוספים חומוס ואהבה ללא תנאי.

מספר עובדות על איראניום

אחמד-אינג'ד ובן זוגו חמודי-ג'ודי
  • הצמחייה באיראניום מאד ירוקה. זהו מראה יפה, אך משום מה הצמחייה זוהרת בלילה.
  • לא ידוע אם לנשים האיראניות יש מוח, מפני שאיש לא ראה את פניהם.
  • הצבע האהוב באיראן הוא דמם של שהידים.
  • מתמטיקאים איראניים לא מקבלים את המושג "השואה" ו"מקלחת".