איןציקלופדיה:אודות

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
ShabtayTzvi.JPG הערה: קדוש

ערך זה הינו ערך קדוש! נא לא-

בזמן קריאתו.
כמו כן, מומלץ לא לאכול שישליק במשך 24 שעות מתום קריאתו.


Bouncywikilogo.gif
עבור אנשים חסרי חוש הומור, לחכמולוגים בוויקיפדיה יש ערך על איןציקלופדיה.
"אם אין פללי, אין ציקלופדיה לי"
~ שבתאי צבי על איןציקלופדיה
"זה כמו פיק אפ בר לזיוני שכל"
~ שבתאי צבי על איןציקלופדיה


על איןציקלופדיה

איןציקלופדיה היא האנציקלופדיה הרשמית של המין הציקלופדיאי הגזעי, הכולל יצור אחד בלבד שהוא שיבוט שנוצר בידי חייזרים של שני יצורים ארציים: הציקלופ (ממשפחת הדו-אשכיים) המציאותי, והדיה (ממשפחת השרימפסים הכשרים) האגדית. השיבוט נוצר על מנת ליצור יצור אחד בלבד שיטיל את חיתתו על תושבי כדור הארץ ויביא לכניעתם, אך במקום זאת הוא החליט, לאחר צפיה בפרק הסיום של הסדרה טלזבלה בע"מ, להפוך את עצמו לבן-אנוש, ומאז הוא נודע בשמו האנושי, שבתאי צבי.

שבתאי צבי מאופיין באינטליגנציה חייזרית מפותחת מאוד שגרמה לו ליצור את איןציקלופדיה, כדי להעביר באמצעותה באמצעות טלקינזיס לכל איןציקלופד את כל האמת על הקוסמוס שבו אנו חיים. מטרתם הנעלה של האיןציקלופדים היא לקלוט בהכנעה את כל המידע ששבתאי צבי מעביר להם ולהעניק אותו לאנושות דוברת העברית.

השם "איןציקלופדיה" מורכב משלושת המילים "אין" (גזעי), "ציקלופ" ו"דיה", שמהווים את השילשול הנדוש, שעל משמעותו העלומה אמון אך ורק שבתאי צבי בכבודו ובעצמו. רק בשלהי 2005 נודע הדבר, כי שבתאי צבי מסתייג עמוקות גם מן השימוש בנקודותיים (להבדיל מגישתו של אלוהים) ובכוכביות (להבדיל מגישתו של מטרידן חמ-יצר), וכן חוטא בביסקסואליות מדי פעם בפעם.

יש מצב שזה נכון

איןציקלופדיה היא אנציקלופדיה מלאה במידע מסולף ובשקרים. אפשר לכתוב בצורה משעשעת או בצורה רצינית, אבל שהערך יהיה מצחיק ולא רק טיפשי ומפגר. אנחנו מעיפים דברים לא מצחיקים או קצרים מדי, ערכים פוגעניים והעלבות שלא במקום, משפטים כמו קקי פיפי קקי פיפי זין בולבול, בדיחות פנימיות שרק 6 אנשים יבינו (וכולם מקרית ביאליק) ודברים שמועתקים מוויקיפדיה עילית.

ראו גם