איןציקלופדיה:הפלצות

מתוך אנציקלופדיה
קפיצה אל: ניווט, חפש

הנחיות להחלפת המופלצים המוצגים בעמוד הראשי: המופלצים המוצגים בעמוד הראשי יתחלפו מדי שבוע, ביום ראשון. מדי יום ראשון יציג מפעיל מערכת או פקח את המופלץ החדש הנמצא בראש רשימת המופלצים החדשים בעמוד הראשי וימחוק אותו מרשימה זו. במידה ואין אף ערך ברשימת המופלצים החדשים, יציג המפעיל את הערך הנמצא בראש רשימת מופלצי העבר בעמוד הראשי וימחוק אותו מרשימה זו. מדי שבוע, כל ערך שיוסר מההצגה בעמוד הראשי יועבר לתחתית רשימת מופלצי העבר. ערך שהוסרה הפלצתו ימחק מרשימת מופלצי העבר. ערך שנבחר למופלץ שנה (ולכן מופיע ברשימת המופלצים החדשים) ימחק מרשימת מופלצי העבר בלי תלות למקומו ברשימה זו. (לאחר הסרתו מהעמוד הראשי יחזור לתחתית רשימת מופלצי העבר, ככל ערך אחר).

ארכיון

ארכיונים


הצבעות הפלצה


הצבעות הסרת הפלצה


מופלצי שנים


Chamin 2.JPG
"אני ממליצה בחום על הערך"
~ ג. יפית

דף זה נועד לדון בהמלצות לערכים מופלצים שאמורים להופיע בעמוד הראשי. כל משתמש רשאי להציע ערך כלשהו להיות מועמד לערך מופלץ. ערך שיקבל לפחות 4 קולות בעד ויותר קולות בעד מאשר קולות נגד, יוכתר כערך מופלץ ויזכה להופיע בעמוד הראשי. כותב הערך רשאי להציעו כמופלץ ולהשתתף בהצבעה. כל המשתמשים הרשומים רשאים להצביע.

  • בערך המוצע חייבת להיות לפחות תמונה אחת (שאין עליה זכויות יוצרים).
  • אסור על הערכים המוצעים להיות יותר מידי קצרים.

הבהרה: הצבעה בתבנית:מתלהב או בתבנית:שיהיה או בתבנית:מופלץ! שוות ערך להצבעה בתבנית:בעד. כמו כן, הצבעה בתבנית:ווטו או בתבנית:שיהיה2 שוות ערך להצבעה בתבנית:נגד.

Wikinotice.png


עריכה

מועמדים להפלצה[עריכה]

ההצבעות בפיסקה זו הן הצבעות פעילות. הצבעות שנסתיימו יש להעביר לארכיון. אם הוחלט להפליץ את הערך יש להוסיף בסופו תבנית:ערך מופלץ ולהוסיפו לתחתית רשימת המופלצים החדשים, בפיסקה המתאימה.

מועמדים להסרת הפלצה[עריכה]

ההצבעות בפיסקה זו הן הצבעות פעילות. הצבעות שנסתיימו יש להעביר לארכיון. במידה והוחלט להסיר את ההפלצה יש להחליף בסופו בו את תבנית:ערך מופלץ ב-תבנית:מופלץ לשעבר.