איןחדש:עמוד ראשי

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
איןחדש
מקור החדשות החופשי מתוכן בהנהגת איןחיים יבין שגם אתם יכולים לכתוב!
27 בינואר 2020, 05:13 (שעון בריטניה)

מאמר ראשי - רגיעה במזג האוויר

מקורות ממשלתיים סודיים דיווחו אמש כי הרגיעה במזג האוויר תמשך ימים נוספים. ראש המוסד דיווח כי החשש לסופה בגודל של הוריקן סנדי נעלם. שר הביטחון אמר אמש במסיבת עיתונאים, כי ניתן לצאת מן המקלטים.

"החשש למוות נעלם. לפי מה שחוזים חזאי מזג האוויר שלנו, ניתן לצאת מן המקלטים. מספר הנפגעים בטפטופי הגשם הנוראיים שהיו לנו בשבועות האחרונים היה עצום, אולם לפי מה שנראה, העם הישראלי והתל אביבים בפרט יכולים להירגע ולצאת מהמקלטים." כך אמר שר הביטחון אמש. משנשאל מה תעשה מדינת ישראל אם וכאשר תתבצע תקיפה אלימה נוספת של העננים על הארץ, אמר "צה"ל והממשלה מנסים לעשות ככל שביכולתם על מנת למנוע מתקפה חוזרת. אנו באמצעו של תהליך בניית מערכת כיפת ברזל מחודשת, אשר תיירט את טיפות המים והברד ההרסניים, על מנת למנוע את הירטבותם של התושבים והיווצרותן של שלוליות."

בהמשך מסיבת העיתונאים, דיווחו משרדי הממשלה על מספר הנפגעים במתקפות. כ-200 איש ו-60 מטריות נפגעו במהלך השבועות האחרונים, ומתוכם כ-20 דרכו בשלוליות, 10 נרטבו יחד עם בגדיהם, 5 קיבלו מכות מכדורי ברד, 30 איבדו את מטרייתם וכ-100 קיבלו הלם קרב בעקבות הרעמים.

מטרייה שנפלה קורבן

בכנס חירום של האו"ם נאם ברק אובמה בנוגע לפגיעה העצומה במדינת ישראל. הוא גידף את פעולות הטרור של העננים, ואמר כי ארצות הברית תעשה הכל על מנת לעזור למדינת ישראל להתאושש, ועל מנת למנוע מקרים דומים בעתיד. הוא אמר כי יש לכונן שלום בין ישראל לעננים, וכי ארצות הברית לא יכולה לאפשר שתתחולל מלחמה.

שלשום, הייתה הפגנה קשה ברחובות תל אביב. תושבי תל אביבים, צעקו במחאה "מוות לעננים!" וגידפו את פעולות הטרור. "יצאתי מביתי, בחושך מוחלט ובקור המקרר, והלכתי לי על המדרכה. לפתע, דרכה רגלי בשלולית מים! שלולית מים! כל הרגל שלי נרטבה במים! שבוע שלם לקח לרגלי להחלים. לאחר שבוע, יצאתי מביתי, ולפתע החלו טיפות גשם לטפטף על ראשי, פתחתי את מטרייתי וזו עפה ונשברה על מול עיני." אומר אחד המפגינים ואב למשפחה שקולה. "הכאב היה כואב."

למרות זאת, ממשיך שר הבטחון להרגיע ולומר כי ניתן לצאת מן המקלטים, וכי לא תהיה סופה נוספת.


מאמר משני - דאע"ש מאיימים: "נעקוף את גנגנם סטייל"

בסרטון חדש שיצא ליוטיוב, איים עורף הראשים הראשי של דאע"ש כי "יום יבוא ונעקוף את גנגנם סטייל במספר הציפיות. אתם תראו! סונים עורפים ראשים זה יותר מגניב מקוריאני שר על בחורות. לא שאני מזלזל, גנגנם סטייל זה אחלה שיר (אל תגידו לקים ג'ון און שאמרתי את זה, הוא יבטל את התמיכה), אבל אנחנו נעקוף אותו".

לאחר מילים אלו ערף השהיד את ראשו של איזה עיתונאי. בא"ום החלה סערה. איך ייתכן שדאע"ש ישברו שיא שכזה, והאם העולם מוכן לתת להם לעשות דבר כזה? לפי אובמה, זה עלול לשבור אלפי ילדים ברחבי העולם.

"ישנם אלפי ילדים ברחבי העולם שמעריצים את השיר הזה. האם אנחנו באמת רוצים שהלהיט החדש שיראו ילדינו יהיה להיט מוסלמי? אני לא מדבר על עריפת הראשים, זה חפיף, אבל סרטון מוסלמי?" כך נאם אובמה בישיבה שנערכה באו"ם.

כתגובה, החל האו"ם לנסות ולהפיק סרטון המחכה את סרטוניו של דאע"ש, בתקווה כי הלהיט החדש יהיה נוצרי ולא מוסלמי. בסרטון נראה האפיפיור עורף את ראשו של פעיל אל קאידה. "אנו מקווים שנצליח לטרפד את התוכנית הזדונית של דאע"ש", אומר במאי הסרטון, קוונטין טרנטינו.

כיום דאעש חזרה בעצמה, ואמרה "כגדכומח, כרןחכגחוגחמג! כמחמבמב יהודס!!בדןסבצןדבל להרוג!"תחזית מזג-אוויר

Cloud1.png

מחר

סיכוי של 57% ל-

שלום עולמי

Plain.png

שישי

סיכוי של מעט % ל-

שניצל

Cloud1.png

מוקדם מדי

סיכוי של 87% ל-

גראס

פתחו דיווח חדש על ידי הקלדת כותרת בתיבה


<createbox> default=איןחדש:שם הדיווח bgcolor=f0f0ff buttonlabel=להתחיל לכתוב preload= width=25 </createbox>


EinDavar.png

דיווחי בזק

מה זה?
עריכה

איןמיזמים אחרים בעברית

איןלדעת
הידעת?
איןמילון
מילון חופשי מתוכן
איןציטוט
מאגר ציטוטים מפוברקים
איןספר
ספרי לימוד חסרי תועלת
איןחדש
חדשות חסרות תוכן
איןטקסט
טקסטים הומוריסטים
איןמינים
המינים החיים בעולמינו
הידעת.png Einmilon3D1.png Notzitut.png Einsefer1.png Einhadash.png EinText.png Einminim.svg