איןציקלופדיה:משרד החוץ

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
FOlogot.png
שמאל ממוזער
כן אנחנו יכולים!... להשמיד את ישראל!
וולקם טו איזראל מאדר פאקר.

ברוכים הבאים למשרד החוץ האיןציקלופדי, בהנהגתו של אביגדור ליברמן. זה המקום שבעזרתו איןציקלופדיה יכולה לנסות לתקשר בעזרת שפת סימנים עם איןציקלופדיות בשפות אחרות, ומעניקה לכם, האנטישמים שלא מסוגלים לקרוא מילה ממה שכתוב בו, עוד דרך לרדת עלינו! משרד החוץ, שמאפשר לגויים האלה ליהנות משפת הקודש וההומור הנפלא שנובע ממנה, נועד לעזור לתרגם ולחלוק בין האיןציקלופדיות בכל השפות ערכים מכל השפות, אבל, מטרתו העיקרית היא להעניק תואר נוסף לרזומה של שבתאי צבי.

תרגום מכונה: שבתאי צבי הוא כמו הצ'אק נוריס של האןציקלופדיה באןגלית, וכמו הרבי מלובביטש בפונוביטש. הערת המערפת: זה היה תרגום מכונה בשביל החרדים, שאיןלהם איןטרנט או כל מושג אחר. הערת שולי: הכוונה לפוניבז'.

תראו איזה שיניים יפות יש לי.

רשימת ערכים בעברית שאפשר לתרגם אפשר למצוא כאן ובתיבה מתחת טקסט זה.

רשימת ערכים לתרגום

חחח, תראו את הכושי הזה!

תהליך תרגום ערכים מאנגלית לעברית כבר החל, וגם אתם יכולים לעזור! איך? תבינו, אנו אנשים (שמים) שיודעים שפות שהן לא אנגלית, כך שנוכל לגנוב בדיחות מנאצים אחרים!

בבקשה (כאן הכוונה לפנות אליך, הקורא העברי, ללא תרגום, וללא מכונה) הוסיפו ערכים לרשימה, כדי שנוכל סופסוף להראות לכולם שליהודים יש חוש הומור! טייק ת'אט, מל גיבסון! אגב, שימו לב מה יצא כבר בפסוק השני בתורה, אחרי שאלקים ברא את השמים ואת הארץ? "והארץ היתה תהו ובהו". זהו מה שנקרא הומור אלקי. אנחנו תמיד ידענו עליו, אבל המדע הוכיח את קיומו רק השנה (נכתב בשנת ה'תשע"ד, שלא בשנת שמיטה).

לרשימת כל השגרירים, עוד פרטים, ואת מנת הבולשיט הבאה שלכם, מומלץ לבקר במשרד החוץ של האןציקלופדיה האןגלית (לקוראי אותיות באנגלית: כן אנחנו יודעים שלמעשה כתוב משרד הפוריגן, אבל אף אחד לא יודע מה זה פוריגן. אז כתבנו "החוץ")