משתמש:Benc27/גיל ריבה

From איןציקלופדיה
(Redirected from גיל ריבה)
Jump to navigation Jump to search

גיל ריבה נולד בשנות ה120000000 לפני הספירה ברעננה העתיקה האקזוטית. הוא חי כל כך הרבה זמן ובספירה הכרונולוגית נמצא במקום השלישי אחרי שמעון פרס ואלוהים וקצת לפני צ'אק נוריס. הוא שרד כל חייו בזכות הגנה עצמית שנעשתה בעזרת שפתיו. כל 1000 שנה שהוא חי נפח שפתיו גדל בסנטימטר. המדענים מפחדים שבעוד טריליארד בריבוע שנים העולם יתפוצץ משפתיו שיגיעו למימדים עצומים. (אבל למי אכפת, זה הרבה זמן). אנשים שצפו בגיל ריבה אומרים שהם כל כך נגעלו משפתיו הענקיות שהם כל חייהם נוגעים בשפתיים שלהם מפחד שהם יגיעו לרמת כיעור כמוהו. פלוץ. כאשר אנשים צוחקים על ערוץ 1 שאין לו צופים, הם לא יודעים שהסיבה האמיתית לכך שבמשך דורות מצונזרת, היא בעצם שגיל ריבה התחיל את דרכו שם ואף אחד לא רצה לראות אותו. (כי אין לו פנים, הכל שפתיים). כמו כן, ישנם מדענים שאומרים שאחרי התפוצצות העולם בעצם יווצר ממיץ שפתיו של גיל ריבה עולם חדש ובו גיל ריבה חדש.

חייו לפני הכלא

לפי שנתפס על מעשיו ונכנס לכלא, גיל ריבה היה אונס ילדים וילדות בגיל העשרה. הוא היה תופס אותם בתחנות אוטובוס ליד ביתו, מושך אותם לחורים ודוחף להם ידיים לכיסים, כך התחיל בשיטת הגירבוץ דרך הכיסים וגירבץ לילדים. לילדות, היה דוחף את שפתיו על כל מקום בגוף, מה שלא נעים כי שפתיו מפלצתיות ומפחידות וככה לילדות היו שתי טראומות: של אונס ושל ה"שפתיים". לאחר 25 שנות אונס נתפס גיל ריבה על ידי המשטרה המסוממת בקוסטה ריקה.


בכלא

חברו הטוב בכלא היה יובל המבולבל. מכיוון שיובל המבולבל כבר נאנס על ידי דורה הוא יכל לדפוק חזק את המבולבל בלי כל צעקות כי יובל היה מסומם מהסמים שדורה שפכה מתיק גב אחרי שגמר והשפיך. הוא היה חבר של האנסית הפלצנית דורה ולאחר 200 שנה יצא. 200 שנות אונס נוספות שהקנו לו אושר וכוח לשרוד בעולם כאדם רגיל ולא אנס.