זנות

From איןציקלופדיה
(Redirected from זונות)
Jump to navigation Jump to search
ערך זה עוסק בזונה; לערך העוסק בגרסה המהוקצעת של הזנות, ראו עיתונאי.
לא לילדים
אזהרה!

התוכן בערך "זנות" לא מתאים לילדים!
ילדים יקרים, אנא הפסיקו לעשות ביד והסתירו את עיניכם. אין לצעוק בזמן הקריאה קולות כמו: אוואוואווו, זה עוושה לי את זה, אהאה יווותר חזק!


Attention niels epting 01.png אזהרה!
אנו יוצאים מנקודת הנחה שאם נכנסת לערך בשם זנות, אז את/ה מוכן/ה לצחוק עליו."יא בן זונה!"
~ רחב על הבן שלה

זנות - מקצוע משתלם, הקיים כבר אלפי שנים. יש האומרים שהוא אחד המקצועות העתיקים בהיסטוריה, וזה מאחר ושיטת הזנות הבנקאית היוותה בסיס למסחר ולשאר המקצועות העתיקים. מקצוע הזנות מרמז על רמת חיים גבוהה ועל השתייכות למעמד הגבוה, עד כדי כך ש"זונות" הפך כינוי נרדף לאיילי הון, פוליטיקים, מנהיגים דגולים ואישי ציבור. גם השתייכות למעמד הזנות (להיות בן של זונה) נחשב מקור לגאווה, ולא בכדי ששופטים רבים ומכובדים, כך מסתבר, מוצאם מזונה. למרות האבטלה הגבוהה, לא מתרחש מצב שבו אין ביקוש לזנות בשוק העבודה. נהפוך הוא - הביקוש למקצוע הולך וגובר, כנראה בגלל הרחבת קהל היעד שהופך לצעיר יותר ויותר.

מהי זנות?

על-פי הגדרתה, זנות היא ענף תעסוקה כחלק מהבנקאות הפרטית. למעשה, כל אישה המוגדרת בזונה, עובדת כאיחוד של בנק רגיל ובנק הזרע, ומקבלת תשלומים בזרע ובמטבעות כסף. מאחר והבנק האישי אמור לפרנס נפש אחת לפחות, העמלות בו מאוד גבוהות ולכן הגברים בד"כ, המפקידים בו את מיטב כספם וזרעם, לא מקבלים אותו בחזרה. הזונה בעצם עושה דברים לפי הסכום שהגברים משלמים לה: 10$- בהייה בציצי. 20$- מישוש הציצי. 30$- מציצת הציצי. 40$- לעשות סקס עם קונדום במשך 15 דקות. 50$- לעשות סקס עם קונדום במשך 30 דקות. 60$- לעשות סקס עם קונדום במשך 45 דקות. 70$- לעשות סקס עם קונדום במשך שעה. 80$- לעשות סקס בלי קונדום במשך 15 דקות. 90$- לעשות סקס בלי קונדום במשך חצי שעה. 100$- לעשות סקס בלי קונדום במשך שעה.

מין

רוב הזונות הן נשים, אך קיימים גם גברים העוסקים במקצוע, לרוב בתור תחביב או הכנסה צדדית (לרוב אחורית) ובמסיבות רווקים אף סיבוביות. זונות חובבניות עוסקות בעיקר בהלוואות, אך הופכות עם הזמן לזונות מקצועיות יותר עם השנים, או לאמהות במידה וקיימת תשואה חיובית לחשבון של גבר מסוים.

חברה ותרבות

מקצוע של זונה נחשב לנעלה ומכובד ביותר. ילדים של זונות נחשבים לאנשים מאוד מכובדים וחשובים, הנמצאים בעמדות מפתח בממשלה ובמגזרים העסקיים. הם הופכים להיות בין השאר מנהלים, שופטי כדורגל, פוליטיקאים, שוטרים, פקידים בבנקים ועוד ועוד. התואר "בן זונה" מצביע על יחס אוהד ועל מתן כבוד לאדם, ולמעמדו בחברה. אצל הערסים לקרוא לאדם אחר "בן זונה" נחשב למעשה אצילי, המעיד על רמת איטלנגציה גבוהה וייחוס משפחתי מן הטובים שבטובים. אצל הפרחות הכינוי "זונה" מצביע על שיוך לאירגון הפרחות הבינלאומי. בני מגזר זה הם שופטי הכדורגל, שמוכרזים ללא הרף כבניהם של זונות מהוללות.

זנות במקרא

ספר התנ"ך מתאר את ההיסטוריה העתיקה של ממלכת ישראל, ואת החיים היומיומיים בה. לזנות, היה תפקיד מאוד חשוב בניהול החיים ומדינה. זונות הגיעו עד לדרגות הגבוהות ביותר, ואפילו מלכי ישראל השתמשו בשירותיהם. דוגמאות:

  • "א וְהַמֶּלֶךְ דָּוִד זָקֵן, בָּא בַּיָּמִים; וַיְכַסֻּהוּ, בַּבְּגָדִים, וְלֹא יִחַם, לוֹ. ב וַיֹּאמְרוּ לוֹ עֲבָדָיו, יְבַקְשׁוּ לַאדֹנִי הַמֶּלֶךְ נַעֲרָה בְתוּלָה, וְעָמְדָה לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ, וּתְהִי-לוֹ סֹכֶנֶת; וְשָׁכְבָה בְחֵיקֶךָ, וְחַם לַאדֹנִי הַמֶּלֶךְ. ג וַיְבַקְשׁוּ נַעֲרָה יָפָה, בְּכֹל גְּבוּל יִשְׂרָאֵל; וַיִּמְצְאוּ, אֶת-אֲבִישַׁג הַשּׁוּנַמִּית, וַיָּבִאוּ אֹתָהּ, לַמֶּלֶךְ. ד וְהַנַּעֲרָה, יָפָה עַד-מְאֹד; וַתְּהִי לַמֶּלֶךְ סֹכֶנֶת וַתְּשָׁרְתֵהוּ, וְהַמֶּלֶךְ לֹא יְדָעָהּ."(מלכים א פרק א)
  • "וְיִפְתָּח הַגִּלְעָדִי, הָיָה גִּבּוֹר חַיִל, וְהוּא, בֶּן-אִשָּׁה זוֹנָה; וַיּוֹלֶד גִּלְעָד, אֶת-יִפְתָּח." (שופטים פרק יא פסוק א)
  • "וַיִּשְׁלַח יְהוֹשֻׁעַ-בִּן-נוּן מִן-הַשִּׁטִּים שְׁנַיִם-אֲנָשִׁים מְרַגְּלִים, חֶרֶשׁ לֵאמֹר, לְכוּ רְאוּ אֶת-הָאָרֶץ, וְאֶת-יְרִיחוֹ; וַיֵּלְכוּ וַיָּבֹאוּ בֵּית-אִשָּׁה זוֹנָה, וּשְׁמָהּ רָחָב--וַיִּשְׁכְּבוּ-שָׁמָּה."(יהושוע פרק ב פסוק א)
  • "אָז תָּבֹאנָה, שְׁתַּיִם נָשִׁים זֹנוֹת--אֶל-הַמֶּלֶךְ; וַתַּעֲמֹדְנָה, לְפָנָיו."(מלכים א פרק ג פסוק טז)
  • "לֹא-תָבִיא אֶתְנַן זוֹנָה וּמְחִיר כֶּלֶב, בֵּית יְהוָה אֱלֹהֶיךָ כִּי תוֹעֲבַת יְהוָה אֱלֹהֶיךָ, גַּם-שְׁנֵיהֶם".(דברים פרק כ"ב)
  • רחב הזונה נחשבת במסורת היהודית לאחת הזונות המפורסמות ביותר. חולדה הנביאה, בת ירושלים הנזכרת בספר מלכים ב', הינה לפי חז"ל צאצאית של רחב הזונה. לפי המדרש הנביא ירמיהו, נביא החורבן, וגם הנביא יחזקאל הם מצאצאיה, ויש המונים שורה שלמה של כהנים ונביאים שיצאו מחלציה. "אמר רבי יצחק: כל האומר רחב רחב מיד ניקרי (נעשה בעל קרי)" (תלמוד בבלי, זבחים קט"ז ע"א)