מרק צוקרברג

From איןציקלופדיה
(Redirected from מארק צוקרברג)
Jump to navigation Jump to search

ביוגרפיה

חיים מוקדמים

מרק צוקרברגר הוא לטאה/רובוט שנולד בניגריה ב1933. למרק האומלל הייתה ילדות קשה ביותר ומלאה במזל נאחס. אביו נהרג פעמים (פעם בתאונת דרכים ובפעם השנייה רצחו אותו בעזרת מחדד עפרונות ומקלדת של הליקופטר)אמו המסכנה הייתה כוכבת פורנו אירית אותה רצח גנדי כי לא בא לו טוב.כשמרק היה בן 8 ו13 חודשים אימץ אותו בן דודו החביב יוסי סטלין, ב1945 עברו השניים לגור באזור אזור שברחוב אלנבי בודוז, ליכטנשטיין. מרק צוקרברגר החליט לברוח מביתו של יוסי כי שפך עליו מרק איטריות חם בתור עונש.

חיים בהודו

מרק ברח להודו ושם מצא מחבוא מסטלין(עד יום מותו למרק היו סיוטים נוראיים של יוסי ששופך מרק איטריות חם על אמו בזמן שביצעה את זממה על עכבר עלוב) מרק הצעיר היה צריך כסף, ולכן מחר את גופו למדע( שם ביצעו בו ניסויים והפכו אותו ללטאה שהיא רובוט תמים). הניסויים הללו גרמו לעלייה דרסטית במנת משכלו של מרק ( מ-5 ל-22).

מכונת הזמן/מעבר לארה"ב

ב1950 בנה מרק מכונת זמן וטס לתאריך 19/11/1963(יום ההולדת של מרק) שלושה ימים אחר כך התנקש בחייו של ג'ון קנדי (נשיא ארה"ב בתקופה זו). לאחר שהתנקש בחייו של הנשיא טס מרק ל2004. מרק רצח סטודנט מסכן ששמו אסף לוץ וגנב את זהותו וגם את הרעיון שלו, להקים אתר פורנו בשם ספר פרצוף או באנגולית (facebook) בגלל הייתו לטאה ערירית, מרק עלול להשיל הבולבול שלו (בדיוק כמו שלטאה משילה את זנבה)

ספר פרצוף

את ספר פרצוף (הידוע גם כפישבוק) המציא אסף לוץ בזמן שהיה בשירותים וקרא עיתון "אידיוט אחרונות". מרק לא אהב את מר לוץ בגלל שהוא שמן, משוגע, הומולסבי, ושחור. ולכן רצח אותו (מרק הפיל על מר לוץ סוס, נחש, לייגר ועז בת שנתיים). מרק גנב את זהותו של מר לוץ, וגם אנס את אבא של לוץ.(לאחר יומיים אמו של מר לוץ נהרגה מהמחלה הנוראה "הצינון המצנן"). מיד לאחר מכן מרק מצא את התוכניות להקמת אתר הפורנו "ספר פרצוף". מרק שינה תוכניות אלו בגלל שהוא שונא דרדסים. במקום אתר הפורנו, הקים מרק אתר שונה, שמטרתו היא לגנוב מידע מהמשתמשים התמימים של האתר. האתר מאוד הצליח משום מה, אבל ב2037 מרק החליט שהספיק לו, ועבר לדוקים.

הכת הצוקרברגית

צוקרברג היה דמות נערצת בשנות ה-70 של המאה ה 21. הרבה רובוטים ולטאות העריצו את מרק ורצו להיות כמוהו. הדבר הגיע לשיאו כאשר החליטו כל חברי הכת הצוקרברגית (הצוקרברגרים) לחתוך את בולבולם כמחווה למרק המהולל. מרק תרם כסף רב באופן אנונימי לכת. בעקבות זאת, הכת רכשה נשק גרעיני ו1989 זברות מאומנות שיודעות קפוארה וג'ודו.בעקבות האיום העצום על שאר מדינות העולם (הם בעיקר פחדו מהזברות) הכת הקימה מדינה בניגריה בעיירת הולדותו של מרק. המדינה נקראת מרקאיסטן, וחיים בה 1,325,432 אנשים ו1989 זברות. כמו כן, המקום הקדוש ביותר במדינה זו נקראה הקותל צפון דרום מזרחי (דומה לכותל המערבי שלנו רק שונה לגמרי) אדם שיעז לגעת בקותל ימות על ידי לייגר ענק שאין לו ראש.

הסוף

2171 מרק המסכן נדרס על ידי אבטיח שפגע וברח. בהלוויתו של מרק נאם ביבי נתניהו וגם ג. יפית (מירי רגב לא יכלה להגיע לאירוע המצער, אומנם היא ארגנה את הטקס התרבותי). אומרים שבני הכת הצוקרברגית החליטו לזרוק פצצת אטום על אסטוניה, לצערנו אף אחד לא יודיע אם השמועה נכונה, הרי אף אחד לא יודע איפה הייתה אסטוניה לפני כן. כמו כן לאחר שמרק מת החליטו רוב בני הכת הצוקרברגית לערוך התאבדות המונית. כיום ישנם רק 353 צוקרברגרים נותרים, והם גרים באסטוניה