סקס

From איןציקלופדיה
(Redirected from מין)
Jump to navigation Jump to search
לא לילדים
אזהרה!

התוכן בערך "סקס" לא מתאים לילדים!
ילדים יקרים, אנא הפסיקו לעשות ביד והסתירו את עיניכם. אין לצעוק בזמן הקריאה קולות כמו: אוואוואווו, זה עוושה לי את זה, אהאה יווותר חזק!


Attention niels epting 01.png אזהרה!
אנו יוצאים מנקודת הנחה שאם נכנסת לערך בשם סקס, אז את/ה מוכן/ה לצחוק עליו.


"בעל ניחוח של הבית"
~ שבתאי צבי על סקס
"לא עליך המלאכה לגמור, ולא אתה בן חורין ליבטל ממנה"
~ רבי טרפון על נוטלי ויאגרה
"אל... אל תשפיכני לעת זקפה..."
~ שימי תבורי


סקס (מאנגולית: SEX) הוא פעולת החיזור של הזכר האנושי. מספר שנים לפני הופעתו של רצון זה, הזכר האנושי מתפתח נפשית, רגשית ופיזית (צומח לו שיער על החזה). תקופת הייחום בזכר מתחילה בשנות העשרה ונמשכת כמעט עד סוף ימי חייו. הסיבות היחידות לחוסר רצון לחיזור אחר נשים: מחסור באשכים.

מחקר מדעי מוכיח, כי תופעה נדירה זו קיימת במספר מועט של גברים על פני כדור הארץ ביחס לכמות הנכבדת של היצורים הזכריים במאדים הרוצים לחזר אחר נקבותיהם. פעולת חיזור זו כוללת בה תנועה מהירה המזכירה תנועה של דגיגים קטנים המחפשים אחר אימם, לחישת שקרים כלשהם לנקבה (כגון: 'אני אוהב אותך' או 'את יפה'] ולסיום קריאת בן-האנוש המציינת סיום של סאגה זו. קריאת בן האנוש מתבטאת בצעקות רמות שעד היום אין להן הסבר מדעי.

בזמן הסקס אוהבים: להרביץ ולהכאיב. אם הזכר המחזר הינו טוב בתפקיד זה ("שגל"), לאחר תשעה חודשים של הקאות וכאבים מצד הנקבה, מגיעה חסידה. את החסידה מקבלים בני האנוש בריקוד דמוי ריקוד הגשם ובצעקות רמות- דומות לצעקות שקורא בן האנוש בעת הליך החיזור, אך צעקות אלו מתבטאות בכאב רב- כנראה מחששה של הנקבה מהתינוק המגיע.

לתינוק שמביאה עימה החסידה אין כל קשר גנטי עם הזוג המדובר והוא כנראה נחטף מזוג עני באפריקה. הזוג שזה עתה קיבל את תינוקו כ"כ מאושר שהוא אינו שם לב לפרט קטן זה ומאמץ בשמחה ובלב שלם את הילד.

הזכר האנושי, בשלב זה, מואס בחייו, באשתו החמדנית והמתנשאת ובילד הבכיין, והולך לחזר אחר נערות בלונדיניות חכמות. אין הוכחה לקיומן של נשים אלו בכדור הארץ ועם זאת, כל נקבה אנושית תאשים את 'בעלה' בבגידה בה עם אחת מהנשים הנ"ל.

בואו נלמד קצת על סקס

סקס. אה... סקס, כן. סקס. סקס זה דבר טבעי, מושך, מעניין, ואה... זה סקסי. בואו נלמד קצת על סקס.

בואו נדבר על סקס

סקס הוא... הוא הנאה. הוא הרגשה כיפית, שמתרחשת כאשר גבר ואישה, או גבר וגבר, או אישה ואישה, או אישה ואישה וגבר, או גבר וגבר ואישה, או כשקבוצה של אנשים מקיימים יחסי מין, בצורה וגינאלית, אוראלית או אנאלית, בה הגבר מחדיר לאישה, (או הגבר לגבר, או האישה לאישה) את הפין שלו לפות שלה (או את הפין שלו לישבן שלו, או את הדילדו שלה לפות שלה), בתנוחות שונות ומגוונות, נניח, 69. או דוגי. או מיסיונרית. או פרפר. כל אחד ומה שהוא אוהב (או אוהבת, או אוהבים). לפני שניגשים למלאכה, עליכם לוודא שיש ברשותכם 4 דברים חשובים:

  • קונדום (אתם לא רוצים ילדים, על אחת כמה וכמה אם אתם בני 16).
  • אישור בכתב/מוקלט מהפרטנר/ית(/ים) איתה/ו(/ם) את/ה מקיים/ת יחסי מין (על מנת שזה/זו/הם לא יתלוננו עליכם על הטרדה מינית)
  • איבר מין (אחרת, אין איך ליהנות מהתהליך)
  • פרטנר/ית(/ים).

יש לי את כל המצרכים. איך עושים סקס?

על מנת להקל עליכם מהסעיף הקודם, נכתוב כאן בלשון הפונה לזוג סטרייטים המונה שני בני זוג (אך מבלי לפגוע בהומוסקסואלים או בכאלו המעוניינים לקיים אורגיה המונית נציין כי אנחנו בעד כל סקס שהוא, כל עוד הוא לא קורה עם קטינים ו/או בצורה פדופילית, והסיכוי שתעשו סקס פדופילי הוא גדול כי אתם נראים קצת פדופילים, אבל אני לא אדם ששופט. אם אתם פדופילים וזה מה שעושה לכם את זה, שיהיה לכם לבריאות. זה לא נורמלי, למקרה שלא ידעתם. כאילו, להיות הומו זה נורמלי! אתם רואים, אתם לא מבינים אותי נכון. להיות הומו זה נורמלי, להיות פדופיל זה לא נורמלי. די לפרש לא נכון דברים שאמרתי.) ולכן לא אשתמש יותר בסלאשים. אז כשניגשים למלאכה, עם כל המצרכים, חשוב לפעול על פי הדרכים.

  • הצמידו את הפין שלכם לפות של בת הזוג. (במידה ואתם הומוסקסואלים או לסביות, אתם יודעים מה לעשות. לא צריך לכתוב הכל כאן. די כבר להיעלב! זה לא אישי נגדכם, פשוט יותר נוח לי לכתוב בלשון סטרייטית. כן, אני משתמש בלשון הזאת כשאני עושה ס...מה זה עניינכם לעזאזל!? לא, אני לא רוצה ללקק סוכרייה... לא... די אתה רואה? עכשיו אתה אונס אותי, קורא יקר. אני סירבתי להצעתך ללקק את הסוכרייה שלך ולמרות זאת אתה מאלץ אותי להיכנס איתך לאוטו. די. לא. איה. לא אני.. לא.. בבקשה... *אונס*) בעדינות, חבשו על איבר מינכם כובעון. מה זאת אומרת "אין לי מושג מה זה כובעון"?? אתה עושה צחוק? כובעון זה דבר שכולם מכירים! או בחייך, תלבש משהו ולך לקנות אחד כזה. קדימה. איפה היינו, חזרת? כמה עלה? שוב התפשרת על פשוטים? נו, אתה קמצן. חברה שלך תזרוק אותך עכשיו יא אפס. כן, כן, אתה אפס, וזה למה היא שכבה איתי קודם. רגע, היא לא אמרה לך? ... פאק. נחזור לאיפה שהיינו. כן אז, תשכח ממה שאמרתי, תלבש את הכובעון ותכניס אותו לאט ובעדינות לשם. בלי לחץ. אתה לא צריך למהר לשום מקום, אתם צעירים, וסקסיים, ו... טוב, אתם לא, היא כן. היא כל הזמן אומרת שמגיע לה מישהו טוב יותר, תהרוג אותי אין לי מושג מה היא מוצאת בך. אני רק רוצה להזכיר לה שהיה לנו כיף ושאם בא לה, היא יכולה לסמס לי או משהו. כן אז, אתה מכניס לאט ובעדינות, ותנשק אותה קצת. כן, גם בצוואר זה בסדר, היא מתה על זה. כן כן, אני עשיתי את זה קודם וזה היה נעים לה איתי. מה מתי? כשנסעת לטייל בסחנה! עם החברים המטומטמים שלך מהגדוד! כן, כן, עם צחי השמן. כן, עזוב אותו עכשיו, בוא נחזור לסקס. אם אתה קורא את זה אתה כנראה בתול, אז תלמד ממנוסה. אתה מכניס בעדינות, ומוציא. מכניס ומוציא. כשהיא תתחיל לגנוח תדע שעשית טוב, אבל אולי היא תזייף (אם אני הייתי היא, עם אחד כמוך גם אני הייתי מזייף). כן. עכשיו תן לה לגמור... יופי. ראית איזה נחמד זה יחסית למשהו פשוט? עכשיו בוא נתרגל משהו אחר.
  • חבק אותה צמוד ותן לה לשבת עליך, כמו קוף על עץ. אם הגעתם לכאן כנראה שאתם ממש חרמנים, או שפשוט היא מדמיינת אותי במקומך וזה מה שמטריף את החרמנות שלה יותר. תן לה לטפס עליך ולסתור לך קצת כשאתם ערומים, תוך כדי שהיא יושבת על הפין שלך. כן כן. היא ממש חיה, נכון? אמרתי לך. אם הייתי איתה סימן שיש לי טעם טוב בבנות במיטה. כן כן. יופי. התחרמנתם ביחד? מצוין. בוא, תוריד אותה מהעץ ולך לשטוף את הלחי. לא את הלחי הזה... oh my fucking god התכוונתי ללחי בפנים, לא לפלח.. היא סטרה לך שם?! מה אתה נקבה?! איזה דפוק.
  • שב איתה בכלי תחבורה ציבורי, וחרמן אותה. עם אצבעות בפות. זה יחרמן גם אותך, מבטיח לך. מקסימום אם יעצור אותך שוטר, תגיד לו שהיא הייתה קצת רעבה וחרמנית ואתה סך הכל סיפקת את יצריה, נראה לי שהשוטר לא יעצור אתכם. במקרה שלך אולי הוא יעצור אותך, אבל ימשיך לענג אותה במקומך. אין עליה.
  • נשק לה את הפטמות במיטה. זה כיף. ואם הן גדולות, זה עוד יותר כיף.
  • תגרום לה לצחוק. אין כמו בחורה שמחה במיטה. בחורה שמחה=סקס שמח. מה גם, שאם תהיה ביצועיסט, תוכל להיפרד מדייטים במסעדה, כי הכל יעבור למיטה! (ונראה אותך מוצא משהו טוב יותר מזה. לא, פלייסטיישן לא נחשב! זבל! לא! תן לי את הפלייסטיישן הזה.. יופי. עוד מילה אחת וגם את החברה אני לוקח.)

עד כאן הבנת, חביבי?

סקס איתי

לא עם איתי. סקס איתי. כמו איטי, רק איתי (או באנגולית: sex with me). זה, יש שיר כזה. לא? אה, התבלבלתי. לא נורא. תשמעי, אני מניח שהחבר שלך לא מספיק טוב. אז מה דעתך לשדרג? כן? אוקיי אז אה.. בואי. הנה כאן. מה זאת אומרת תמורת 50 שקל לשעה?! לא רוצה איתך! לכי מפה! [..] טוב נו יאללה. קחי 150 אבל זה על 3 שעות. מה שעתיים וחצי?! לא רוצה, 50 לשעה, תעשי חשבון! מה זה הבולשיט הזה שכל שעה נוספת.. מה את חנייה בתל אביב?! אוקיי אוקיי קחי 50 לשעה אחת. נו מה, לאן את חושבת שנלך? בואי נעלה אלייך. אבל מה זאת אומרת בעלך חוזר מהעבודה? את נשואה? יש לך ילד??? טוב אז תחזירי את ה50. מה זה לא, אני אפנה למועצה הישראלית לצרכנות! רגע שיט תתכופפי מה זה שם.. אה פאק! זה פמינאציות! הן מפגינות שנשים הן לא כלי לסקס! קחי את הרגליים שלך ותברחי מפה! מה זאת אומרת "מה איתי", אני צריך לסגור את הריצ'רץ' קודם! כן, איה. נראה לי שסגרתי על הכיפה... או יורד דם!!! שיט הן באות! תתכופפי!

סקס בבית החולים

אוקי מה אני עושה פה?? איפה אני?! אה, זה בית חולים. אוקיי, כן אז, אם הוכיתם על ידי פמינאציות, כנראה שהגעתם לכאן. כן, עברנו על השיעור החשוב ב"אישה היא לא חפץ" וברור שהיא לא חפץ כי אילו היא הייתה חפץ, ככל הנראה הייתה לי אישה. אבל אני אלמן. אשתי מתה מהרפס ועכשיו אני קצת מחפש את עצמי בחיים האלו, אתם יודעים, נווד בודד... כן... אז אה, איפה הייתי, אישה היא לא חפץ. אל תעשו איתה סקס. זה מסוכן. אתם לא רוצים לגמור במיון. לא, לא לגמור כזה, התכוונתי ללגמור כמו שחוטפים מכות...כאילו, כן אני יודע שזה נשמע כמו... לא, זה שזה מדור "סקס בבית החולים" לא אומר ש... איכס אבל!!! המצעים המלוכלכים האלו, על זה אתם רוצים לגמור??? אחות!!!! כן הי אחות תשמעי אני קצת... אה... חרמן? לא היית צריכה לסטור חזק! לא, לא, אל תקראי לאבטחה! יופי. סעמק.

סקס עם עצמכם ומסקנות

על פי מחקרים רבים שביצעתי, סקס עם עצמכם מכונה "אוננות". לא צריך בשבילו קונדום או הסכמה (כי כשחושבים על זה ככה, למה שתרצו לאנוס את עצמכם או לעבר את עצמכם?) אם תעשו סקס עם עצמכם, ככל הנראה שלא תקבלו מכות, או תיחבלו, או תדממו, או תמצאו את עצמכם בבית חולים. ע"פ החוק, סקס עם עצמכם מותר בכל גיל (בשונה מסקס עם אחים גדולים ובני משפחה שזה מותר מגיל 12 בלבד ובשונה מסקס עם אנשים מזדמנים שזה מותר מגיל 16 ומעלה בלבד) והוא גם כמובן לא כואב. אז נראה לי שאני אעשה קצת סקס עם עצמי. שנייה. משהו פה לא בסדר. רגע, מה... הם ניסרו לי את הידיים! אחות! אחות!! אחות!!!

Notzitut.png
ראה גם ערך באיןציטוט: סקס.