שיחת משתמש:Shagiss

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search

Shagisslopedia.svg

ברוכים הבאים לעמוד השיחה שלי! לפני פרסום הודעתכם כאן, אנא שימו לב:

  • אינני מפעיל מערכת (החל מ-30 במרץ 2021); על כן, יש לפנות לאחד/אחת ממפעילי המערכת הידועים כיום למדע. בכל נושא הקשור במחיקת ערכים, חסימת משתמש וכיו"ב - יש לפנות אליהם ולא לפרסם את בקשתכם כאן. אם וכאשר אחזור לתפקיד בעתיד - איידע אתכם :-)
  • יש לשמור על שיח מכבד, מבלי להתלהם ומבלי לאיים, להכפיש או לגדף.
  • במידה וההודעה שתפרסמו כאן לא עומדת בקנה אחד עם הכללים המפורטים ברשימה הזו, ארשה לעצמי להתעלם מהודעתכם.
  • זמן המענה המשוער הוא: שבעים ושתיים שעות ואפס דקות. באפשרותכם להשאיר את פרטיכם ואחד מנציגינו יחזור אליכם בהקדם. להשארת פרטים, הקישו ארבע.

עכשיו כשהכל ברור, השאירו את הודעתכם כאן למטה אחרי ה... ביייייייייייייייייייייפפפפ!

הארכיון בחרו תקופה: 2012-2020


שיחזור הערך שלי

אשמח שתשחזר את הערך שלי "ממלכת הטיפקים" הוא נכתב בהומור כמובן וכל החברים שקשורים לזה יודעים שזה בצחוק

תודה -- הודעה זו נכתבה על ידי המשתמש/ת טיפקמלך13 (שיחה | תרומות) ששכח/ה לחתום.

מאחר וזה לא מתאים למרחב הציבורי, זה הועבר למשתמש:טיפקמלך13/ממלכת הטיפקים. אנא אל תעביר את זה למרחב הציבורי לפני שתקבל ביקורת מהקהילה באיןתגובה או באקספרסו בר, הערך נכון לכרגע לא עומד בסטנדרטים הבסיסיים לפרסומו במרחב הציבורי. Na'al (שיחה) 20:33, 10 בינואר 2021 (UTC)

אתה עוזב?! לאאאאאאאאאא!!!! [מוזיקה דרמטית]

הצטערתי לשמוע שאתה מתכוון לעזוב את האתר לצמיתות (כפי שנראה לי שהבהרתי בכותרת). זה אומר שאתה משאיר אותי לבד באתר? כל כך בודד... סתם, תהנה בגימלאות! מה שתגידשיחה - אשמח לתגובות ושאר ברכות 17:17, 11 בינואר 2021 (UTC)

ואגב, אהבתי את תאריך העזיבה שלך (1 באפריל). אני מאמין שזו לא מתיחה, אבל לא רוצה להאמין שאני אשאר פה לבדי, מול כל בני ה-12 שכותבים ערכים כמו ממלכת הטיפקים תבנית:בכי. מה שתגידשיחה - אשמח לתגובות ושאר ברכות 17:25, 11 בינואר 2021 (UTC)

היי,קודם כל תודה על המילים הטובות :) שנית, לצערי זו לא בדיחת אחד באפריל. טכנית העזיבה הייתה אמורה להיות ב-11/4 אבל חשבתי שיהיה נכון לי יותר להקדים לתחילת החודש. כדי שזה לא יראה כמתיחה גם תזמנתי את העזיבה שלי. אני חושב שלא אני ולא אתה צריכים להתמודד עם הדברים לבד אלא לקבל סיוע מעוד משתמשים שיירתמו לפרויקט, ולצערי השאר זנחו. אם האתר היה בבעלותי הוא ככל הנראה היה עובר למצב "קריאה בלבד", אך אני לא מחליט ואני גם לא הבעלים ולכן אני לא יכול להשפיע עליו. אני חושב שזה הדבר הנכון להיעשות כשאין לאתר אופק ויש כל כך הרבה משחיתים וכל כך מעט מפעילים. או לכל הפחות, להגביל ולמנוע הרשמת משתמשים חדשים, או לחסום אותם מעריכה עד שיהיה ניהול קבוע. Na'al (שיחה) 20:37, 11 בינואר 2021 (UTC)
מה שכן, כדי שלא תמצא את עצמך לבד, אני מצרף לך קישור לדיסקורד באנגלית, שם תוכל לקבל עזרה ממפעילי "איןציקלומדיה" (למרות שזה לא מזיז להם): https://discord.gg/r3dbd8mUpH Na'al (שיחה) 20:39, 11 בינואר 2021 (UTC)

שים לב מה כתבתי במפעיל נולד

אממממ, כאילו הכותרת די אומרת את הנקודה שלי אז כאילו... כן סתכל שם מה שתגידשיחה - אשמח לתגובות ושאר ברכות 08:28, 24 בינואר 2021 (UTC)

הפלצת ערך

אתה יכול לבדוק את הערך אימפרית החנונים? הוא מועמד להפלצה ואני אשמח שהוא יופלץ. נ"ב היום זה היום האחרון להפצבעה. (כן כן רשמתי להפצבעה באופן מכוון). צ'רנוביל, האימפריה החנונית, יקום 1, היקום הנצפה, לניאקיאה, צביר על הבתולה, הקבוצה המקומית, גלקסיית שביל החלב, זרוע אוריון, הבועה המקומית, הענן הבין-כוכבי המקומי, רביע α, רביע 1, מערכת השמש, כדור הארץ, בירת האימפריה, חנוניה סיטי, שכונת הממשל, רחוב יואל גבע (שיחה) 10:08, 3 בפברואר 2021 (UTC)

אני אבדוק את זה. מתי הוא הועלה להצעת הפלצה? Na'al (שיחה) 14:35, 3 בפברואר 2021 (UTC)

העמוד הראשי

כפי שאתה יכול להבחין, אני כרגע עובד במרץ על הפיכת העמוד הראשי לדומה לעמוד הראשי של ויקיפדיה. עם זאת, חרף כך ובהתאם לזאת, נתקלתי בבעיה שכל פעם שאני מוסיף את התבנית:מיזמים או תבנית:שפות הכל מתחרבש. יש לך מושג למה זה קורה ואיך לפתור את זה? --מהשתגיד • מה זה פה?! ויקיפדיה?!סתמו! 19:07, 18 במרץ 2021 (UTC)

אני אסתכל ואראה אם יש משהו שאני יכול לעשות Na'al (שיחה) 19:11, 18 במרץ 2021 (UTC)
מהמסך שלי עמוד הבית נראה ככה, אני מניח שזה בגלל שזה לא רספונסיבי ובגלל שימוש נרחב ב-float. לא בדקתי אם אכן זה המצב אבל זו ההנחה שלי. אם זה אכן המצב - אז תצטרך לעשות את זה רספונסיבי, או לדחוס הכל לתוך דיב שיהיה "בסגנון" table ולאחר מכן להפוך אותו לבלוק Na'al (שיחה) 19:14, 18 במרץ 2021 (UTC)
כתבת יותר מדי מילים שהן מעבר לרמת ההבנה המעטה שלי בקודים. יש מצב שתשנה את זה קצת בזמנך הפנוי? ואגב, מי זה Shagiss? משתמש חדש דנדש? --מהשתגיד • מה זה פה?! ויקיפדיה?!סתמו! 21:32, 18 במרץ 2021 (UTC)
הלוואי שהייתי יכול, צריך פה הרשאת CSS שאין לי. הנחתי שלך יש אותה אז אולי תוכל לעשות את זה. אם יאפשרו לך הרשאה כזו דבר איתי, אשמח לעזור, אבל מיוזמתי במעט הזמן שנותר לי אין באמת טעם שאבקש הרשאה שאחסם ממנה בעוד כמה שבועות (באפריל אני נפרד מתפקיד מפעיל מערכת)... ומי זה שגיס? אני! מאז 2016 הייתי נעל (וקודם לכן, דואי שמבה) - נראה לי הגיע הזמן להתחדש. גם שיר חדש נכתב. פרט טריוויה לא מעניין במיוחד: שגיס הוא הכינוי שלי על ידי אשתי, אבל אנחנו לא ויקיפדיה ולכן זה לא יופיע בעמוד המשתמש שלי לאחר השינוי שאני מתכנן בו. Shagiss (שיחה) 22:38, 18 במרץ 2021 (UTC)

30 במרצ? כלומר מרץ?

חשבתי שאתה עוזב ב1 באפריל. מקווה שתישאר לכתוב ערכים :) --מהשתגיד • מה זה פה?! ויקיפדיה?!סתמו! 08:10, 30 במרץ 2021 (UTC)

החלטתי להקדים כי 1 באפריל נשמע כמו בדיחה; מה גם שבתכלס אני כבר שבוע ומשהו לא כאן, לא חשבתי שמישהו ישים לב Shagiss (שיחה) 10:43, 30 במרץ 2021 (UTC)
במקרה ראיתי את משתמש:Shagiss/ConversationNotes בשינויים האחרונים. --מהשתגיד • מה זה פה?! ויקיפדיה?!סתמו! 10:45, 30 במרץ 2021 (UTC)
שיט! הייתי צריך להעלים את זה משם! Shagiss (שיחה) 16:53, 30 במרץ 2021 (UTC)

תראה מה מצאתי בויקיפדיה

אני יודע שאתה בחופשה אז תראה את זה כשתראה, בכל אופן אני חושב שזה יעניין אותך. זוכר את מגזין יהלום ההוא שאיים עלייך? קיצר, במקרה מצאתי את הדף שלו בויקיפדיה (כן יש לו כזה גם שם) ומסתבר שהוא עורר בעיות גם שם. סתם שתדע שהבנאדם לא נטפל רק לאתר שלנו. --מהשתגיד • מה זה פה?! ויקיפדיה?!סתמו! 11:03, 1 באפריל 2021 (UTC)

משתמש:מה שתגיד היי! למרות שאני עדיין ב"חופשה" עצרתי כמה דק' כדי לראות מה חדש ואם כולם שרדו את האפוקליפסה... נראה ששורדים! בעניין מגזין יהלום - נתתי לו חסימת IP, אני נוטה להאמין שהוא לא יחזור. ראיתי שגם יצרת עמוד בנושא איומים משפטיים - אגיב בעמוד המדובר. למגזין יהלום אאחל "חג כשר" באיחור :) Shagiss (שיחה) 17:51, 4 באפריל 2021 (UTC)

אחלה עיצוב אבל

הכל טיפה נדפק בטלפון... תנסה לסדר את זה. --מהשתגיד • מה זה פה?! ויקיפדיה?!סתמו! 20:23, 2 במאי 2021 (UTC)

זה עוד בחיתולים, עדיין לא גמור, אני יודע שבפלטפורמות אחרות זה עשוי להראות זוועה, ויכול להיות שגם ישתנה :) Shagiss (שיחה) 22:24, 2 במאי 2021 (UTC)