שימי תבורי

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Izharcohen.jpg זהירות - תימנים!
בערך זה מופיעים תימנים. בהסכמתכם להמשיך ולקרוא את הקטע הנכם מוותרים על כל טענה ותביעה כנגד איןציקלופדיה בקשר לבריאותכם הגופנית ו/או הנפשית.

שימי תבורי (נולד ב1953 בתימן) הוא אנס מוצץ אני שונא את ליאל אמן דוד מרה כל זה מניאק ישראלי. בן זונה. חלאת המין האנושי. ניסים סללו הבת זונה. נויה אזולאי הבת זונה.

1.הנאשם הודה, במסגרת הסדר טיעון, בעובדות כתב אישום מתוקן שהוגש נגדו, שאלה עיקריהן -

המתלונן הוא צלם אירועים שצילם את מסיבת בת המצווה של בתו של הנאשם. המתלונן שלח לחשבון הפייסבוק של בתו של הנאשם שתי הודעות, מבלי שידע שהמדובר בה. הנאשם ראה את ההודעות והחל להתכתב עם המתלונן תוך שהוא מציג עצמו כאשה בת 28, שחומה עם שיער שחור, הצטלמה בעבר צילומי דוגמנות ומתגוררת לבד בדירה שכורה באשקלון. הנאשם החמיא למתלונן שהוא נראה טוב והחל להתכתב איתו התכתבויות בעלות אופי מיני. המתלונן, שסבר כי הוא מתכתב עם אשה, שיתף פעולה עם הנאשם ולבקשתו שלח לו את מספר הטלפון שלו. בהמשך, הנאשם התקשר אל המתלונן, כשהוא ממשיך להתחזות לאשה, אמר לו שהוא "רוצה לשמוע איך הוא במיטה", "רוצה לשמוע אותו גומר" וכיוב'. בשלב מסוים הנאשם אמר למתלונן שהבעל דופק בדלת ושהוא יתקשר מחר, הורה למתלונן למחוק את תיעוד השיחות ביניהם וקבע איתו פגישה למחרת בדירה באשקלון. למחרת בבוקר, הנאשם התקשר אל המתלונן, הציג את עצמו כבעלה של האשה איתה שוחח אתמול בלילה, אמר למתלונן שיש לו הקלטות של השיחות, שהוא גירש את אשתו מהבית, ושהמתלונן הרס לו את הבית. ואמר למתלונן שהוא ישמיע את הקלטות ויראה את ההתכתבות בין המתלונן לבין אשתו, לאשת המתלונן, ואף יפרסם אותו ואת השיחות האינטימיות שלו עם האשה, לאשתו "ובכל הקריה החרדית". המתלונן התנצל בפני הנאשם, אמר לו שלא ידע שהאשה נשואה, ושעשה טעות. הנאשם ניצל את מצוקת המתלונן ודרש ממנו תשלום של 10,000 ₪. המתלונן שילם לנאשם 7,000 ₪ ואחר כך שילם לו עוד 1,000 ₪. הנאשם פנה שוב אל המתלונן ואמר לו שעליו להיפגש איתו ולשלם לו עוד 14,000 ₪, כדי שהנאשם "יסגור את הסיפור". לאחר מכן המתלונן פנה למשטרה וסיפר להם על מעשי הנאשם.

2.על יסוד הודאת הנאשם בעובדות כאמור, הוא הורשע בעבירה של עושק, לפי סעיף 431(1) לחוק העונשין תשל"ז-1977.

3.במסגרת הסדר הטיעון הצדדים המליצו לבית המשפט להטיל על הנאשם את העונשים הבאים:

7 חודשי מאסר בפועל; הפעלת מאסר על תנאי בן 6 חודשים התלוי ועומד נגד הנאשם מת.פ. 5860-12-12, מחצית התקופה במצטבר ומחציתה בחופף; מאסר על תנאי, לפי שיקול דעת בית המשפט; ופיצוי למתלונן בסך של 20,000 ₪.

4.התביעה מסרה, כי הסדר הטיעון בא לאחר הליך גישור וכי היא הביאה בחשבון שיקוליה את עברו הפלילי של הנאשם, את העובדה שזהו מאסרו הראשון, את בקשת המתלונן שלא להעיד בבית המשפט, ואת הסכמת הנאשם לשלם למתלונן פיצוי בסכום משמעותי. וביקשה לכבד את העונש המוצע.

5.ההגנה ציינה את המגעים הרבים לקראת הסדר הטיעון ואת הליך הגישור שבמסגרתו הושג ההסדר. ציינה שההסדר הוא על דעת המתלונן. וטענה כי הנאשם בוש במעשיו, הוא סובל מבעיות בריאות ומאסרו יפגע באמו ובמשפחתו הגרעינית. וביקשה לכבד את הסדר הטיעון.

6.הנאשם פעל בעורמה, הפיל את המתלונן בפח שטמן לו ואחר כך סחט ממנו אלפי שקלים. הוא לא הסתפק בתשלומים שהמתלונן הסכים לשלם לו מפחד פרסום קלונו ברבים, ודרש עוד.

7.אין זו הפעם הראשונה שהנאשם פועל במרמה לקבלת כספים שלא כדין. בת.פ. 5860-12-12 הוא הורשע בקבלת דבר במרמה בנסיבות מחמירות, בכך שביחד עם אחותו הוציאו מנפגע העבירה, במרמה, סכום של 150,000 ₪. בית המשפט הטיל עליו, במסגרת הסדר טיעון, בין היתר, 3 חודשי מאסר בעבודת שירות, 12 חודשי מאסר על תנאי למשך שלוש שנים שלא יעבור עבירת פשע מפרק י"א לחוק העונשין, ו- 6 חודשי מאסר על תנאי למשך שלוש שנים שלא יעבור עבירת עוון מפרק י"א לחוק העונשין.

גזר הדין ניתן ביום 28.10.15 ואת העבירה כאן ביצע הנאשם כבר בחודש יולי 2016, בתוך תקופת התנאי.

8.עבירת ה"עושק", בה הורשע הנאשם במסגרת הסדר הטיעון, היא מסוג עוון, ולכן המאסר על תנאי שהיא מפעילה הוא בן ששה חודשים.

9.בעידן המרחבים הוירטואליים, מעשים כמעשי הנאשם קלים לביצוע ובאמצעותם ניתן להשיג כסף בקלות ותוך סיכון לא גדול להיתפס. מציאות זו עלולה לפתות והיא מחייבת הרתעה מתאימה. בהתחשב בכך ובטיב מעשי הנאשם, העבירה בה הורשע, העובדה שלחובתו הרשעה קודמת בעבירה דומה, והעובדה שהוא ביצע את העבירה כאן מספר חודשים לאחר שנגזר דינו בעבירה הקודמת, כשתלוי ועומד נגדו מאסר על תנאי, עונש המאסר הראוי לנאשם צריך להיות ארוך יותר מעונש המאסר המוצע. אולם, ההקלה בעונשו של הנאשם, המגולמת בעונש המוצע, מידתית וסבירה, ואינה מצדיקה דחיית הסדר הטיעון.

10.נוכח האמור, אני גוזר על הנאשם את העונשים הבאים –

7 חודשי מאסר בפועל, בניכוי ימי מעצרו.

אני מפעיל את המאסר על תנאי התלוי ועומד נגד הנאשם מת.פ. 5860-12-12. שלושה חודשים מתקופת המאסר על תנאי המופעל ישא הנאשם במצטבר לתקופת המאסר שנגזרה עליו בתיק זה, ושלושה חודשים בחופף. בסך הכל ישא הנאשם עשרה חודשי מאסר בפועל, בניכוי ימי מעצרו.

12 חודשי מאסר על תנאי למשך 3 שנים מיום שחרורו מהמאסר שלא יעבור עבירת מרמה או סחיטה.

אני מחייב את הנאשם לשלם למתלונן פיצוי בסך 20,000 ₪. סכום הפקדון שהפקיד הנאשם בתיק המעצר הקשור לתיק זה והסכום שהפקיד הנאשם בקופת בית המשפט לקראת הצגת הסדר הטיעון, יועברו לטובת הפיצוי. את יתרת הסכום ישלם הנאשם בחמישה תשלומים חודשיים שווים ורצופים, הראשון בהם ביום 1.6.17. תשלום שלא ישולם במועדו יעמיד את כל יתרת הסכום לפרעון מיידי.

את צעדיו הראשונים על התחיל כתימני עשה תבורי בנעוריו ככוכב פורנו ואף הופיע במועדונים "גוגו גירלס " ו"הומו קלאב" תל אביב. את הסרט הראשון שלו ובו שימי תבורי וג.יפית, אחרי המועדונים, במימון המעביד של אחותו. בתחילה, הסרט לא הצליח ורק מאוחר יותר, לאחר פרסומו הראשוני של תבורי, הפך הסרט "עניים גדולות" ללהיט. ההתקדמות המשמעותית בקריירה של תבורי החלה לאחר שדוד חלפון שכב איתו, בחתונה בה הופיע, מבצע את 69,אותו עשה חלפון לניסים סרוסי. חלפון שידך בין תבורי לבין עוזי חיטמן, שעשה את צעדיו הראשונים ככוכב פורנו לאחר שחרורו מצה"ל.

בשנת 1977 שיתוף הפעולה עם חיטמן הוליד את בסרט הראשון, "חיפשתי זיונים בעולם" ואת הלהיט הראשון, "אין לי זין", אשר נכתב על ידי אליעוז רבין. בין להיטיו: השיר "לילה בלי ג.יפית". לאחר צאת הסרט, זכה תבורי עם בסרט "שחורה אני אוהב" במקום הראשון בפסטיבל סרטי הפורנו הגרמנים. שנה אחרי הזכיה זכה בעוד פרס, מקום שני באותו פסטיבל, עם השיר "כינור בתחת". בשנת 1979 זכה שוב במקום הראשון בפסטיבל כוכב פורנו מזרחי עם שירו " אני רוצה אותך משה" שנכתב לתבורי על-ידי אביהו מדינה.

בשנת 1982 דחה את הצעתו של מדינה להשתתף בפסטיבל סרטי פורנו מזרחי עם השיר "הפרח בזין שלי" שבוצע בסופו של דבר על ידי זוהר ארגוב, תבורי העדיף לעשות מופעי במועדונים בניו יורק. בניו יורק פגש את אישתו לעתיד, רבקה מיכאלי. הם נישאו לאחר הכרות בת שבועיים בלבד וחזרו יחד לישראל. בקליפ לשיר " רוצה אותך אלירן" הייתה לו הזדמנות להציג את כל בני משפחתו החדשה, והוא אכן עשה זאת.

תבורי התפרסם גם בתחום שונה סאדו מזו לאחר שזכה ב-1983 בכלים חדשים.

מאוחר יותר נישא בשנית, אחרי שהתגרש מאשתו הראשונה, לאודטה (שהייתה אז בת 17 בלבד).

השתתף בהמון קדמי סרטי פורנו בשנת 1993 אך הסרט המוכר ביותר הוא "יש לי קטן".

בחצי שנה אחת (סוף 1999 תחילת 2000) הוציא שלושה סרטים הוא שונא את דניס פוליאנסקי

בשנת 2005 הבין סוף סוף שיש לו זין קטן, הוא חשב שזה גדול בגלל עיניו הענקיות.

למרות שתויג במשך כל שנות הקריירה שלו כ"כוכב פורנו מזרחי", ניתן להבחין בסרטיו , לאורך כל הקריירה שלו, בהשפעם של בסרטים הפופולרים הצרפתיים והאיטלקיים בשנות השישים כפי שבאו לידי ביטוי בפסטיבל פורנו. תבורי נחשב עד היום כאחד לשחקני פורנו הבולטים בישראל. למרות עליות וירידות במהלך הקריירה שלו ובמהלך חייו האישיים, הוא הצליח לשמור במידה רבה על הפופולריות שלו. עד היום תבורי מנסה להגדיל את איבר מינו כדי להפסיק לאונן עם פינצטה.

אייל גולן אונס קטינות וגם גואל רצון.

21:56, 7 במאי 2018 MathKnight (שיחה | תרומות) שינה את מצב התצוגה של גרסה בדף רגב הוד: התוכן הוסתר (תוכן פוגעני) 21:55, 7 במאי 2018 MathKnight (שיחה | תרומות) שינה את מצב התצוגה של גרסה בדף רגב הוד: התוכן הוסתר (לשון הרע) 21:47, 7 במאי 2018 MathKnight (שיחה | תרומות) שינה את מצב התצוגה של גרסה בדף מתי סרי: התוכן הוסתר (נאצות/השמצות) 21:47, 7 במאי 2018 MathKnight (שיחה | תרומות) שינה את מצב התצוגה של גרסה בדף אליעד נחום: התוכן הוסתר (נאצות/השמצות) 21:46, 7 במאי 2018 MathKnight (שיחה | תרומות) שינה את מצב התצוגה של גרסה בדף אביב אלוש: התוכן הוסתר (לשון הרע) 21:46, 7 במאי 2018 MathKnight (שיחה | תרומות) שינה את מצב התצוגה של גרסה בדף אורן שבו: התוכן הוסתר (נאצות/השמצות) 21:46, 7 במאי 2018 MathKnight (שיחה | תרומות) שינה את מצב התצוגה של גרסה בדף אהבה מעבר לפינה: התוכן הוסתר (נאצות/השמצות) 21:46, 7 במאי 2018 MathKnight (שיחה | תרומות) שינה את מצב התצוגה של גרסה בדף רגב הוד: התוכן הוסתר (נאצות/השמצות) 21:46, 7 במאי 2018 MathKnight (שיחה | תרומות) שינה את מצב התצוגה של גרסה בדף ג'ייסון דירולו: התוכן הוסתר (נאצות/השמצות) 21:45, 7 במאי 2018 MathKnight (שיחה | תרומות) שינה את מצב התצוגה של גרסה בדף אליעד נחום: התוכן הוסתר וגם תקציר העריכה הוסתר (התפלמסות וקנטרנות בתקציר עריכה) 21:44, 7 במאי 2018 MathKnight (שיחה | תרומות) שינה את מצב התצוגה של גרסה בדף אליעד נחום: התוכן הוסתר (לשון הרע) 21:43, 7 במאי 2018 MathKnight (שיחה | תרומות) שינה את מצב התצוגה של גרסה בדף אלי אלטוניו: התוכן הוסתר וגם תקציר העריכה הוסתר (נאצות/השמצות) 15:58, 7 במאי 2018 Ldorfman (שיחה | תרומות) שינה את מצב התצוגה של גרסה בדף סטטיק: התוכן הוסתר (ציון שמו של איש, ככל הנראה ללא אישורו) 14:02, 7 במאי 2018 Corvus (שיחה | תרומות) שינה את מצב התצוגה של גרסה בדף ג'ייס נורמן: תקציר העריכה הוסתר (תוכן פוגעני) 14:02, 7 במאי 2018 Corvus (שיחה | תרומות) שינה את מצב התצוגה של גרסה בדף ג'ייס נורמן: תקציר העריכה הוסתר (תוכן פוגעני) 14:01, 7 במאי 2018 Corvus (שיחה | תרומות) שינה את מצב התצוגה של גרסה בדף ג'ייס נורמן: התוכן הוסתר (תוכן פוגעני) 02:56, 7 במאי 2018 Ldorfman (שיחה | תרומות) שינה את מצב התצוגה של גרסה בדף מוסי רז: התוכן הוסתר (תוכן פוגעני) 02:56, 7 במאי 2018 Ldorfman (שיחה | תרומות) שינה את מצב התצוגה של גרסה בדף מרצ: התוכן הוסתר (תוכן פוגעני) 02:55, 7 במאי 2018 Ldorfman (שיחה | תרומות) שינה את מצב התצוגה של גרסה בדף הרשות הפלסטינית: התוכן הוסתר (קללות/גסויות) 02:55, 7 במאי 2018 Ldorfman (שיחה | תרומות) שינה את מצב התצוגה של גרסה בדף ראמי חמדאללה: התוכן הוסתר (קללות/גסויות) 02:54, 7 במאי 2018 Ldorfman (שיחה | תרומות) שינה את מצב התצוגה של גרסה בדף ראמי חמדאללה: התוכן הוסתר (קללות/גסויות) 02:54, 7 במאי 2018 Ldorfman (שיחה | תרומות) שינה את מצב התצוגה של גרסה בדף נשיא הרשות הפלסטינית: התוכן הוסתר (תוכן פוגעני) 02:53, 7 במאי 2018 Ldorfman (שיחה | תרומות) שינה את מצב התצוגה של גרסה בדף המועצה המחוקקת הפלסטינית: התוכן הוסתר (קללות/גסויות) 18:22, 6 במאי 2018 Hayden Von Feldheim (שיחה | תרומות) שינה את מצב התצוגה של גרסה בדף HOT: התוכן הוסתר (תוכן פוגעני) 18:21, 6 במאי 2018 אמא של גולן (שיחה | תרומות) שינתה את מצב התצוגה של גרסה בדף שיחה:תיקון עולם (חברה): התוכן הוסתר (חשיפת פרטים אישיים) 17:31, 6 במאי 2018 Yoavd (שיחה | תרומות) שינה את מצב התצוגה של גרסה בדף HOT: התוכן הוסתר (תוכן פוגעני) 17:31, 6 במאי 2018 Yoavd (שיחה | תרומות) שינה את מצב התצוגה של גרסה בדף HOT: התוכן הוסתר (תוכן פוגעני) 17:30, 6 במאי 2018 Yoavd (שיחה | תרומות) שינה את מצב התצוגה של גרסה בדף HOT: התוכן הוסתר (תוכן פוגעני) 14:36, 6 במאי 2018 קובץ על יד (שיחה | תרומות) שינה את מצב התצוגה של גרסה בדף יעל: התוכן הוסתר (תוכן פוגעני) 13:06, 6 במאי 2018 Yoavd (שיחה | תרומות) שינה את מצב התצוגה של גרסה בדף סיגל ריחני: התוכן הוסתר (תוכן פוגעני) 13:06, 6 במאי 2018 Yoavd (שיחה | תרומות) שינה את מצב התצוגה של גרסה בדף סיגל ריחני: התוכן הוסתר (תוכן פוגעני) 13:06, 6 במאי 2018 Yoavd (שיחה | תרומות) שינה את מצב התצוגה של גרסה בדף סיגל ריחני: התוכן הוסתר (תוכן פוגעני) 12:43, 6 במאי 2018 Ldorfman (שיחה | תרומות) שינה את מצב התצוגה של גרסה בדף דיסק און קי: התוכן הוסתר (קללות/גסויות) 11:26, 6 במאי 2018 אמא של גולן (שיחה | תרומות) שינתה את מצב התצוגה של גרסה בדף אורי (ספר): התוכן הוסתר (קללות/גסויות) 10:39, 6 במאי 2018 אמא של גולן (שיחה | תרומות) שינתה את מצב התצוגה של גרסה בדף אורי (ספר): התוכן הוסתר (קללות/גסויות) 10:38, 6 במאי 2018 אמא של גולן (שיחה | תרומות) שינתה את מצב התצוגה של גרסה בדף אורי (ספר): התוכן הוסתר (קללות/גסויות) 10:38, 6 במאי 2018 אמא של גולן (שיחה | תרומות) שינתה את מצב התצוגה של גרסה בדף אורי (ספר): התוכן הוסתר (קללות/גסויות) 10:36, 6 במאי 2018 אמא של גולן (שיחה | תרומות) שינתה את מצב התצוגה של גרסה בדף אורי (ספר): התוכן הוסתר (קללות/גסויות) 10:35, 6 במאי 2018 אמא של גולן (שיחה | תרומות) שינתה את מצב התצוגה של גרסה בדף אורי (ספר): התוכן הוסתר וגם תקציר העריכה הוסתר (קללות/גסויות) 06:36, 6 במאי 2018 Hayden Von Feldheim (שיחה | תרומות) שינה את מצב התצוגה של גרסה בדף שיחה:ברכות הנהנין: התוכן הוסתר (תוכן פוגעני) 05:32, 6 במאי 2018 Hayden Von Feldheim (שיחה | תרומות) שינה את מצב התצוגה של גרסה בדף רמי ורד: התוכן הוסתר (נאצות/השמצות) 05:12, 6 במאי 2018 Hayden Von Feldheim (שיחה | תרומות) שינה את מצב התצוגה של גרסה בדף רגב הוד: התוכן הוסתר (תוכן פוגעני) 05:11, 6 במאי 2018 Hayden Von Feldheim (שיחה | תרומות) שינה את מצב התצוגה של גרסה בדף עודד מנשה: התוכן הוסתר (תוכן פוגעני) 05:11, 6 במאי 2018 Hayden Von Feldheim (שיחה | תרומות) שינה את מצב התצוגה של גרסה בדף אלי אלטוניו: התוכן הוסתר 05:10, 6 במאי 2018 Hayden Von Feldheim (שיחה | תרומות) שינה את מצב התצוגה של גרסה בדף שרון גל: התוכן הוסתר 05:10, 6 במאי 2018 Hayden Von Feldheim (שיחה | תרומות) שינה את מצב התצוגה של גרסה בדף זאב רווח: התוכן הוסתר (תוכן פוגעני) 05:10, 6 במאי 2018 Hayden Von Feldheim (שיחה | תרומות) שינה את מצב התצוגה של גרסה בדף דודו ארז: התוכן הוסתר (תוכן פוגעני) 05:09, 6 במאי 2018 Hayden Von Feldheim (שיחה | תרומות) שינה את מצב התצוגה של גרסה בדף איציק זוהר: התוכן הוסתר (תוכן פוגעני) 05:09, 6 במאי 2018 Hayden Von Feldheim (שיחה | תרומות) שינה את מצב התצוגה של גרסה בדף אלון דהן: התוכן הוסתר (תוכן פוגעני) 05:09, 6 במאי 2018 Hayden Von Feldheim (שיחה | תרומות) שינה את מצב התצוגה של גרסה בדף רגב הוד: התוכן הוסתר וגם תקציר העריכה הוסתר (תוכן פוגעני) הודיה קסירר כוסית אש, ניסים סללו אנס את חני נחמיאס והרביץ לה תוך כדי