איןמינים:מתופף

From איןציקלופדיה
(Redirected from תופיסט)
Jump to navigation Jump to search

מתופפים הם גזע מוזר ומיוחד של מוזיקאים, אשר כל תפקידם עלי אדמות הוא בעצם להכות חזק במערכת תופים ולעשות רעש - ולא לשכוח לדאוג שזה יישמע טוב.

כיצד מנגנים בתופים?

1. שב מאחורי המערכת
2. קח את המקלות
3. עשה הרבה רעש עד אשר תעיר את השכנים
4. עם אתה מנגן עם חברים, השתדל:

  • לא לעלות על הגיטריסט, הוא הכי חשוב
  • לדאוג שיהיה לך איזשהו קשר אליהם במהלך הנגינה
  • לעלות בעומה על הקלידן בכל דרך אפשרית, העיקר שלא ישמעו אותו...
  • לזרוק את המקלות על כל אחד שמעצבן אותך

צרות של מתופפים

מחלוקת השכנים - מתופפים

בין המתופפים לבין הגזע המוזר יותר המכונה שכנים (אנשים מעצבנים הנמצאים בסמוך לכל בית בישראל) קיימת מזה אלפי שנים מלחמה עקובה מדם. השכנים אינם יכולים לסבול את הרע אש מקימים המתופפים, והם משיבים מלחמה בכך הם מנתקים חשמל, שולחים שוטרים, או סתם זורקים את התופים מהגג וגורמים לזה להיראות כמו תאונה מצערת במיוחד. המתופפים לא אמרו עוד את המילה האחרונה, והם ממשיכים להילחם בשכנים בנגינתם הרועשת וחסרת הפרופורציות, השכנים ממשיכים לנסות למנוע זאת בכל כוחם - כנראה כך זה יימשך לעולמי עד...

האם מתופפים יכולים להיחשב כמוזיקאים?

מתופפים ידועים לכל כאנשים אשר חוכמה ואינטלגנציה הם אכן הצדדים החזקים שלהם... ובמיוחד על כך שהם למעשה כלל אינם מוזיקאים, אלא אנשים שיודעים להכות יפה מאוד. אפילו בעיתונות זה נראה כך: כתב השטח איציק שטוטנגארט דיווח מפאב ששהה בו את הדיווח הבא: "שני מוזיקאים ומתופף נכנסו לפאב". אכן תמונות קשות. ישנו גם תיעוד נדיר של הופעה בה ניגנה להקת נוער שאת שמה לא באמת חשוב לזכור כי גם ככה לא נשמע ממנו, סולן הלהקה שכח את המילים באמצע השיר ופנה במסווה לכל חברי הלהקה, לא הבסיסט, לא הגירטריסט ולא הקלידן ידעו מה המילים של השיר, וכשפנה אל המתופף בשאלה "אתה זוכר את המילים?", השיב לו המתופף בשאלה גם הוא, ושאל "תזכיר לי באיזה שיר אנחנו?". המתופפים נאבקים על כך יכירו בהם כמוזיקאים, ולא כסתם רעשנים שמלוים את הגיטריסט.