אביב גפן

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search

כותרת

אביב גפן הינו הכבשה הראשונה השמשה לייצור ושיווק היין.

מוות ליהודים אביב גפן התחיל את דרכו ככבשה קטנה בניו זילנד. באותם זמנים הוא נקרא אביבית ונחשב לכבשה השחורה של העדר, כיוון שצמרו היה שחור ועל שאר חלקי גופו היה מייק-אפ לבן. רועה הצאן של העדר, יונתן גפן יצר קשר עמוק עם אביבית ואימץ אותה ככבשת הרש הפרטית שלו. יונתן גפן עזב את מקצועו כרועה צאן (אחרי שהוא הבין שהוא מפתח תאבון לעשב) ונדד עם אביבית ברחבי העולם. מאחר שאביבית הוכרזה ככבשה שחורה, הם נדחו מכל מקום שהגיעו אליו, חוץ מהתחנה המרכזית הישנה בת"א, המקום היחידי שבו כולם היו כ"כ מסוממים עד שהם לא הבחינו ביונתן ואביבית, או כל דבר אחר חוץ מחנה לאסלו של=פםלפםל=פםתפלצ9ןאותה באמת קשה לפספס. שנים לאחר עזיבתה מהעדר, גילתה אביבית ששאר הכבשים נלקחו לערב הסעודית לכבוד חג הקורבן, והניצולה היחידה היתה כבשה בשם דולי (שבשרה היה כה קשה עד כי הרשויות הסעודיות החליטו לבצע בעזרתה פיגוע טרור, ושלחו אותה לאמריקה לזרוע מוות ושכול בכל אשר תלך. לצערם, האמריקאים שיבטו את דולי בכמיות עצומות ושלחו את אלפי הדולים לעיראק, וגרמו להרג המוני של דיביזיות שלמות של צבא עיראק, על חמורי המין שלו.

אביב ידוע בעיקר כגיטריסט להקת דרים תיאטר, והיה בין מייסדיה.

== תחילת המשך דרכו ==לאף אחד לא היה מושג מה הוא אמר, ולאף אחד לא היה איכפת - מסיבה זו נשאר אביב גפן אנונימי לתקופה נוספת. בניסיון נואש אחרון להגיע למודעות הציבור לקח אביב גפן את כל כמויות הג'ל שיצר במעבדתו ושפך על ראשו, אולם הוא היה נמוך ולכן לא שמו לב. כתוצאה לפעולה זו, אביב גפן נשאר עם שיער מכוסה בג'ל עד עצם היום הזה.

המשך המשך המשך דרכו

אביב גפן ניסה להתקבל לבית ספר למוזיקה, ושלח להם שיר שכתב בטענה שהוא חולה מכדי לבוא לאודישנים. הבוחנים התרשמו מיכולות הליריקה הגבוהות של אביב, אבל ברגע שהוא פתח את פיו בבית הספר הוא נשלח לבית הספר המוזיקלי-בדואי בנגב, שם מצא את אהבתו הראשונה, אישה-אוהל בשם פטימה. בסופו של דבר פטימה עזבה אותו לטובת ילד-שטיח בשם אחמד. ליבו של אביב גפן נשבר והוא כתב על כך המון שירים, שהועלו לרדיו עקב מחסור של שירים לפלייליסט של גלגל"צ.

תקופת הילד הרע

לאחר שהפך להיות כוכב מוזיקה עבור ילדות בנות 12 חובבות כבשים שחורות ומלאות ג'ל, החליט אביב גפן לפתח תדמית חברתית של 'ילד רע'. כמובן שהוא נכשל קשות, עקב העובדה שהפעולות שהוא נקט היו ניפוץ זכוכיות (בבתים להריסה), שתיה (של ויטמינצ'יק), עישון (בייגלה מקלות), אלימות (כלפי בובות פרווה. הבובות ניצחו) וגרפיטי (עם עיפרון בחדר שלו).

פרשת המטארו

בשנת 707וחמישה במבות לספירת הלבורנטית, הורשע אביב גפן בגין הטרדה מינית של אוגר סיבירי-סורי-יפאני בשם המטארו. המטארו טען שאביב גפן אנס אותו באכזריות מספר פעמים באותה שנה, ואף אילץ אותו לקיים עימו יחסי מין הכוללים לבישת כובעי ליצן וחיתול. אביב גפן הכחיש, כיוון שהמטארו היה בעצם עובד בלתי חוקי מהתחנה המרכזית שלבש תחפושת, ואילו אביב אונס רק אוגרים אמיתיים. אביב גפן זוכה מכל אשמה. המטארו סולק מהארץ, וכיוון שלא היה ניתן להבין לאיזו ארץ הוא שייך, הוא 55555555555555555555555555555555555ךפ]ךפ]ךפ]לםל9ח85ח85ח5ן5צ5םןקצםן6צ7םןג8ופםכךתכקפ55חותך ל3 חלקים שנשלחו למקומות שונים. לצערנו הרב, המטארו עדין חי, וגר יחד עם יוריק הדוב בקוטב הצפוני.

השפעות קולו של אביב גפן על שומעיו

כאב ראש, כאב ראש כאב ראש כאב ראש כאב ראש כאב ראש כאב ראש כאב ראש כאב ראש כאב ראש כאב ראש כאב ראש כאב ראש כאב ראש כאב ראש כאב ראש כאב ראש כאב ראש כאב ראש כאב ראש כאב ראש כאב ראש כאב ראש כאב ראש כאב ראש כאב ראש כאב ראש יש לקחת חבילה שלמה של אדוויל ולירות ברדיו. button_headline.png

השפעתו של אביב גפן בעידן המודרני

אביב פתח דלת להמון חיות מזמרות, כמו הרכב חוות החיות, שבא מקומוניזמלנד. ההרכב ביצע קאברים לשירים רבים של אביב גפן, בהם ניתן לשמוע את השירים ללא המבטא הכבשי. דוגמה: אביב:"כי עם הזמהההן, כי עם הזמהההההן הכוהההל חולהההההף..." ההרכב:"כי עם הזמן, כי עם הזמן הכל חולף..." אולם לאחר כמה שנים השתלטו חזירים על ההרכב, והוא התפרק, אחרי שרוב חבריו נאנסו ע"י אביב גפן.


הקשר עם אייל גולן

אביב גפן החליט ללכלך על אייל גולן שהוא שר לא כמו כבשה איכותית כמוהו אלה כמו כיבשה שנאנסה על ידי ערבים מול המצלמות של צהל עליהם אוננו חיילים. אייל גולן נעלב כי זה פגע בילדים שלו והוא רשם פוסט ארוך בגודל של הזין שלו על כל מה שרע באביב גפן, הפוסט פורסם באינסטרשטוט. בסוף הם התחתנו תמורת 30 מליארד דולר מתנת "רשת".