איןחדש:מוות לעננים!

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
EinDavar.png

הכתבה הזו היא חלק ממיזם איןחדש. החדשות הטריות ביותר, רק אצלנו! כי איןחדש תחת השמש!

הכתבה נכתבה ב-1 בינואר 2022 (כ"ח בטבת ה'תשפ"ב)

יממה אחת חלפה מאז האירוע ורק השלוליות שפוקדות את האזור מספרות את כל הסיפור. מי שכנראה קרא את המפה הסינופטית לא הופתע ממאורעות אמש, ואף היו כאלה שניסו לקפוץ למסקנות...

ההפגנה נגד העננים והגשם בישראל

אתמול (שישי) ברחובות תל אביב, ירושלים וחיפה (השילוש הקדוש של ישראל) נערכו הפגנות זועמות יותר מההפגנות של צרכני הנקניקיות נגד ג.יפית והמונוסודיום גלוטמט, תושבי העיר התקבצו במעילים דלויים, חצאי מטריות מלאות בגרבילים וכובעים בצבע שחור זועף, וצעקו ללא הרף והרס "מוות לעננים! מוות לעננים!". למשטרה החשאית של ישראל וברית המועצות לא היה צורך לפזר את ההפגנה כי התושבים לא ידעו שהגשם מכיל רעל, ציאניד וקקי של פרות, סוסים ושאר חיות הבר.

ובבת אחת, לאור היום, נהרגו 50,000 מתושבי ישראל כתוצאה מהציאניד והסירחון של הגללים, אחד התושבים התאבד כשהחליט לשתות את כל טיפות הגשם בטענה שהוא יציל את כל המדינה, אולם גופו התפוצץ ונפלטו ממנו חומרים רדיואקטיבים שגרמו לעוד 60,000 איש למות בייסורים רבים כתוצאה מהקרינה שככל הנראה נבעה מהעובדה שאותו תושב היה אוקראיני זקן ששרד את אסון צ'רנוביל.

ניסינו לדבר עם אלוהים ושבתאי צבי כדי לברר מה פשר העניין, אך האדמו"ר שבתאי צבי אמר לכתבנו: "למי אכפת מהגשם?, אני בעצמי עברתי ייסורים יותר נוראים מהסופה הזאת, אני פעם סיפרתי לך איך צ'אק נוריס ואני נכנסו לתוך הר געש עם מטף, יצאנו מההר הזה ללא שום סימנים, ואתה עוד מדבר איתי על סופות כאלו? חחחחחח!"

באשר לאלוהים, הוא היה עסוק בסופת ברקים אחרת בדרום מנצ'וריה, ולא נותר אלא לקוות שהוא בקרוב ירגע, הגשם, לא אלוהים...

הקודם:
אין כתבה קודמת, תרקדו
סדרת הכתבות "המלחמה נגד הגשם" מאת יאיראיסמאילוב2004
כתבה ראשונה
הבא:
מגפת הצ'רנובילית